Бойове самбо

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Ryuk, 27 вер 2008.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    для чего надо? для занятий спортом или для перебивания агрессоров? если второе идите на бокс, будете хулиганам бошки отбивать, да и хулиганы по-одному редкость а там пока одного будете душить второй кастетом череп проломит ....
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Real

    Real Well-Known Member

    не збираюся применшувати переваги боксу, але рукопашка та БС мають ширший арсенал. Там де боксер клінчує - там рукопашник/самбіст проводить кидок. Там де боксер кидає двійку, там рукопашник/самбіст нирком входить в противника, можливо з послідуючим втиканням його головою в землю (вогнегасник :good: )
    Якщо в боксі дозволити кидки і удари ногами - получиться рукопашка чи бойове самбо. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тоді краще на стрільбу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да не вопрос - мають, но вы представляете себе всю ту пропасть до клинча в течении которой ломаются головы? боксер мастер уделает трех полусамбистов, так что тут не вопрос чем а вопрос насколько серьезно заниматься, и опять возникает пытання: зачем?
    посодют .... у нес ведь прафофое государство ответ должен быть равнозначен привету ...
     
  5. Real

    Real Well-Known Member

    так, я собі уявляю, і уявляю дуже чітко. І мені часто від них прилітало, хоча бувало й навпаки. :blush:
    :mocking: і шість чвертьсамбістів. Вибачте, я не маю бажання опускатися до аргументів такого рівня . Я тренуюся і з тими і з другими, і поважаю і тих і других. І я точно знаю, що ніякі формули тут не доречні.
    ну, так, все вирішує рівень володіння технікою, та воля перемогти. Можна мати в арсеналі один удар , або один прийом, і вигравати.
     
  6. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    воно то так, хороша ударна техніка рулить
    але часто бійка починається з того, що тебе хватають за одяг і намагаються придушити і борцівська техніка тут ще й як потрібна
    одни словом тре бути розвинутим в різних напрямках
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Найкраще розвивати спринтерські дані. Нормально бігаючи, майже ніколи не будеш битим і сам не битимеш інших, адже це теж може коштувати в суді великі гроші або навіть позбавлення волі, якщо перевищив межі необхідної самооборони. А так пробігся і час зекономив, і здоровшим будеш.
     
  8. sasha_b

    sasha_b Active Member

    для бажаючих зайнятись рукопашкою, пропоную ознайомитись з секцією rmfight у Львові
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну, для прикладу, в маршрутці далеко не побігаєш. Навіть якщо пробувати колами )) По-друге, часом приходиться не тікати, а доганяти, якщо якийсь придурок образив бабусю, жінку, дівчину. Що робити, якщо догнав? Влаштувати змагання на сто метрів з призом - вкрадена сумочка чи зірваний ланцюжок з кулоном? :)
     
  10. Олежка

    Олежка Member

    Ну некажи люди які більш менш серйозно займаються треніруються під певні змагання якшо по правилам бойового самбо ударніків не обмежують а от РБ боротися не дають! Партера там не більше 10 секунд заборонені більшість удушаючих і больових ну я вже не говорю про удари в партері!
    А то шо ти говориш шо є борці в рб і ударнікі в самбо то ясно але ми зараз говорим якшо людина нічим не займалась і піде на самбо вона полюбому буде краще боротись а на рукопашці навпаки хотя тут ше залежить від клуба треніра і тд тому наприклад чисто мені є дуже велика різниця виступати по рукопашці чи наприклад по б самбо панкратіоні чи джиу
     
  11. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Для самозахисту я б радив зайнятися айкідо. Там і без ударної техніки можна при бажанні поламати противнику все що хош, але можна і просто звільнитися від захвату (чи відбити удар) і взяти хулігана під контроль.
     
  12. Real

    Real Well-Known Member

    під певні змагання люди тренуються 2 місяця максимум. ;)
    Шо-шо?! З цього місця давай подробніше, які больові в БС дозволені, а у РБ ні? Які удушуючі?
    Від тренера залежить все! Не моя думка: шукати треба тренера, а не школу.
    емммм..... а по чому ти виступав, і в якому році?

    100% підтримую! Якщо ви майстер спорту по боксу чи боротьбі і страждаєте від колишніх травм, або маєте чорний пас по карате і ви стали товстішати - скоріше йдіть на айкідо!
    А якщо ви нічим раніше не займалися - теж йдіть на айкідо, і коли через п"ять років занять вам школьники надають в голову і розіб"ють ваші ілюзії - приходьте на БС, джиу чи РБ ;) Принаймні за цих п"ять років на айкідо вас навчать правильно падати ;)
     
  13. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Кому требуется, боевое САМБО? В армию в спецназ или разведку.:)
     
  14. V.P.

    V.P. vegan power

    Та ну ладно, Чальдон. В армии больше гробишь себя... даже у нас, в погранчастях, еды нормальной нет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Real

    Real Well-Known Member

    эмммм.... в контексте чего?! :scratch_one-s_head: подставьте вместо "боевое самбо" любой другой вид спорта.... может так нелепость постановки вопроса таким образом станет более очевидной. Это ни разу не личный выпад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Real

    Real Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 19 січ 2012
  17. KUDO

    KUDO New Member

  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    З моста вниз головою не простіше?
     
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Якщо виникла ситуація, де немає інакшого виходу, як фізичний вплив, то просто потрібно бити там, де потрібно, щоб мати спокій на довший час, а не збуджувати нападника своїми зайвими рухами. Для цього потрібно вивчити кілька ударів, найвразливіші місця їх нанесення і не завадить 2-3 основних блоки від удару. На всякий випадок можна взяти в кишеню викрутку, виделку, заструганий олівець, чи ще щось, що не заборонено законом і немає чого боятись про наслідки. Якщо на вас нападають, вони не думають про наслідки для вашого здоров"я, а можливо й життя.
     
  20. Real

    Real Well-Known Member

    Львівська федерація бойового самбо та рукопашного бою зробила власний сайт. Можна подивитися відео змагань, знайти календар змагань на 2012 рік, і т.д.
    http://sambolviv.org.ua/
     
а де твій аватар? :)