Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Ivan, 17 гру 2006.

  1. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Це лиш моя чесна думка, пане стукачу. До тогож, не львівська, а київська - я киянин :) . Чи я зобов"язаний думати якось інакше, бо тобі так хотілося б? В-З дійсно схожий на добре проплачений колектор для ностальгуючих комплексантів. Такий собі клуб нерухомих щурів з електродами на мозкових центрах задоволення. Хіба я в тому винен? Я щойно був там вперше, ознайомимся з "творчим доробком", склав враження і для себе вирішив, що мені там буде нецікаво. Їх і тут досить :D :D :D
     
  2. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Не варто так цінити всіх російськомовних :) . А в оффтоп варто скинути з десяток останніх дописів.
     
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    От чим більше читаю тебе, "розумнику", тим більше свою основну професію згадую. Тому спілкуватись з тобою утримаюсь, боюся перейти на професійну термінологію.
     
  4. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    .. аби не на професійні хвороби, пане санітаре :D :D :D . У вас там, мабуть, розумників не люблять? Радянська школа психіатрії? ;)
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Какое это все отношение имеет к Б. Хмельницкому, позвольте поинтересоваться? Последние посты сплошная грязь со строны Данилы и Ивана в адрес ВЗ и Степаныча. Безсильная злоба и личные обиды в адрес своих оппонентов это все, на что Вы горазды? Или еще в Ваших чистых патриотических сердцах припасены сюрпризы?
    Кстати, мне очень противно, что такие люди как Вы Данило и Иван, создаете негативное впечатление о львовянах. Многие новые посетители не разобравшись откуда Вы, составляют мнение о львовянах на основе Ваших постов. Причем мнение со знаком "минус".
     
  6. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Та оффтоп... оффтоп... я визнаю, звичайно... варто видаляти або ж переносити - свою згоду я вже щойно дав. Стосовно ж того, що
    , то мова може йти хіба про неписьменних посєтітєлєй, бо під моїм аватаром чітко зазначено "откуда я". Даю "наводку" (пишеться разом): я не з Санта-Барбари, тобто від Львова таки далеченько... :D :D :D
     
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Санта-Барбара так же далека от Львова, как Шулявка от Киева.
     
  8. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Капітане, відкриваймо розділ "Географія" на "ЛФ"! А ще краще - "Нова географія" :D :D :D

    Ні, оффтоп таки штука заразна... :)
     
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Данило, я бы высказал свое мнение, но у Вас к сожалению так успешно получается провоцировать конфликты на форуме, что я просто не успеваю :)
     
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Капітан, це Іван і Данило саздают нєгатівнає атнашєніє??? Вам не видно справжніх українофобів - екзотів, які заявляли що будуть вбивати тільки за українську мову. Вас ЦЕ не хвилює? Ви ж здається такий-сякий защітнічєк правапарядка. Ось, судячи з попереднього допису, правопорядок ЯКОЇ країни Ви захищаєте?
     
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    [​IMG]

    Ану геть всі в оффтоп:)
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Скажите, а здорово защищать свою родину, находясь за ее границами? Дистанционно патриотизировать в интернете? По крайней мере легко, это уж точно.
    Со стороны тех людей, с которыми я общаюсь нет украинофобов, в том числе и на ВЗ. Москвофилы есть, но что плохого в том, что у человека присутствует собственное мнение?
    Давайте и я составлю мнение про екзотов. Дайте линки пожалуйста на участников ЛФ которые заявляли о том, что "будуть вбивати тільки за українську мову". Жду :)
     
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=22261#post22261

    post 66
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Сильнейший участник :) Я имел в виду постоянных участников, тех, кого некоторые товарищи постоянно обзывают украинофобами.
    Крымчанин обычный заброда-пятиминутка-хам, таких сотни и тысячи на всех форумах интернета. И его высказывания не могут характеризировать остальных постоянных участников форума, которые отстаивают схожие мнения.
     
  15. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Та що тепер все кинути та шукати сбирати бруд ваш по всьому форуму. Почекайте трохи, Басанець покурить трави, та буде "гарний" допис-приклад українофобії. Забуваєм про оффтоп?
     
  16. Басанець

    Басанець Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Відділяйте зерна від плевел. Наші недруги не люди з ВЛАСНОЮ думкою, а провокатори і ті, хто цей форум використовує для збирання халявних людей на мітинги. На них заробляють добрі гроші.
    Такі організатори і зомбують деяких на форумі. У них Вітренко - завжди нетвереза, зате не забувають повідомляти, коли проводиться той чи інший націоналістичний мітинг. Нехай з учасників прийде 5, демонстрація - нехай 5 годин. Легко підрахувати - заробіток на дармових людях - 250 грн. "Дєтішкам на молочішко". Щоб зрозуміти про кого це я, раджу особливо звертати увагу, хто в розділі "політика" немовби випадково нагадує, де проводяться мітинги. Хоч, звичайно, передчуваю, що ті люди, негайно свої дописи відредагують або взагалі видалять.
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Офтоп:
    Гаразд, повторю те, про що писав рік тому:
    22 листопада 2005. Вітренчиха (не та симпатична продавщиця, яка почастувала мене пиріжками :)) а справжня Конотопська відьма намагалася зранку провести якийсь мітинг на Майдані. Очевидно силами "безкоштовного" електорату.
    Наприкінці мітинга була роздача грошей - по 20 гривень на рило купюрами по 5 грн. (ці фото були на сайті maidan.org.ua).
    І тут підійшов до жадібного міні-натовпу "мій" Майданівський командир "Нічної Варти".
    Потер руки, голосно сказав: "Красота! Час поторчал - и 40 гривен!"
    "Електорат" насторожився - "як це 40 ? Нам платити по 20!"
    Наш командир каже "Вас нажухали ! Я бачив кошторис та сам розписався у відомості ! А вам що, без розпису давали ?".
    Далі виникла бійка - начистили пики Вітренчиним "сержантам" :)
    Ось так ! Елегантно, з повагою до "електорату" :)
     
  18. Басанець

    Басанець Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Що ж, нехай і багато оф-топу. Зате рейтинг гілки піднімається, її відвідало чимало людей. Хоч якась користь.
     
  19. Басанець

    Басанець Well-Known Member

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Ще раз нагадаю. Відділяйте зерна від плевел. Наші недруги не люди з ВЛАСНОЮ думкою, а провокатори і ті, хто цей форум використовує для збирання халявних людей на мітинги. На них заробляють добрі гроші.
    Такі організатори і зомбують деяких на форумі. У них Вітренко - завжди нетвереза, зате не забувають повідомляти, коли проводиться той чи інший націоналістичний мітинг. Нехай з учасників прийде 5, демонстрація - нехай 5 годин. Легко підрахувати - заробіток на дармових людях - 250 грн. "Дєтішкам на молочішко". Щоб зрозуміти про кого це я, раджу особливо звертати увагу, хто в розділі "політика" немовби випадково нагадує, де проводяться мітинги. Хоч, звичайно, передчуваю, що ті люди, негайно свої дописи відредагують або взагалі видалять.
    То хто тут балакає про Вітренко? "Засвєтились бившиє камандіри Майдана"?
     
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Богдан Хмельницький і як ми його сприймаємо

    Я бачу тут вже засвічуються деякі лейтенанти Вітренко.:D
    А взагалі, може хватить? Гілка про Хмельницького. Ми так і Івана втратимо з форуму.
     
а де твій аватар? :)