Бог дав, чи батюшка вкрав?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем консультант, 27 лют 2012.

  1. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Тобто виходить так, якщо один з моїх братів, котрі зі мною виросли, чинить добре то він дитина Божа, а інший брат, котрий силою певних обставин приймає не правильне рішення, то він від диявола?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. prox

    prox Well-Known Member

    Всі претензії до авторів або перекладачів Біблії.
     
  3. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Тому і запитую вас, так як радили мені читати більше, отож можливо знаєте відповідь на це питання.
    Що стосуюється моєї думки, так що ми не завжди є відповідальні за наші вчинки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. prox

    prox Well-Known Member

    Так, я вже тут трохи прочитав... . У всьому винні москалі, комуністи і більшовики, тільки не ми. Так можна себе і до лику святих віднести.
     
  5. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Зрозуміло, переведем серйозну розмову на сарказм, і усміхаючись стоятимемем на місці далі. Чи скажем що на це була воля Божа.
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє,треба посипати голову попелом,щосекунди волаючи до Бога:
    - Я грішний!!!!Я курив папіроси-и-и!!!!Я колисьто випив горівки!!!Всьо через мене!!!!
     
  7. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Просто були не в тому місці не в той час.
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І,взагалі,особи,котрі щочерезрядок згадують Бога,викликають настороженість.
    Згадується Ісусове

     
  9. prox

    prox Well-Known Member

    А що скажете про тих, що щочерезрядок проклинають ворогів своїх?
    Згадується Ісусове:
    "Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує".
    Краще щочерезрядок згадувати про Бога, ніж щочерезрядок плюватись жовчю і проклинати ворогів своїх... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як я розумію,до УПА у вас теж відраза?
    Вони ще й вбивали своїх ворогів?
    До слова, ніколи не сприйму цього постулата - любити ворогів.
    Особисто я вб"ю,якщо хто небудь буде погрожувати життю моєї дитини,або сім"ї.
    І так,щоб іншим було наглядно.

    ---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

    То для розрядки.
    Я б зз задоволенням дав б комусь в писок,як в молодості.
    Але старію,та й нема кому.
    Якщо зайшло про заповіді Ісуса.....ви ненавидите свою рідню?
     
  11. prox

    prox Well-Known Member

    Дуже помиляєтесь.
    Час такий був.
    Вас ніхто не взмозі заставити. Це приходить з часом.
    Своїми думками ви кличите біду... .
    Не розумію... . Пишете про Бога, думаєте про зло... .
    Я всіх люблю.
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Час і тепер такий.
    Не вам мені витикати за жовч.
    Хоч з місять побути в моїй шкурі,не доспати хоч з три доби,тоді поговорили б...
    Хоч не бажаю нікому.
    А патякати про Божу любов може кожен.
    Бог просто Є.

    ---------- Додано в 19:03 ---------- Попередній допис був написаний в 18:58 ----------

    Біда сама приходить.І дуже часто несподівано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. prox

    prox Well-Known Member

    Якщо вам не можна звертати увагу, бо маєте на то право, то обіцяю вам не відповідати.
    Я не кожен.
    Звичайно, так легше жити, коли Бог просто є, а що ми робимо, то наші проблеми.
    Несподівано для тих, хто легковажить в житті і вважають, що Бог просто є, тобто толку з Нього ніякого... . Прости Господи... .
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Умгу.
    За гріхи...в пятому,десятому,дванадцьотому.
    А ще мені казали,що Зоряна - імя сатани,звідти й її хвороба.
    Яку тільки фігню ревні побожні не наліплять.
    Не переварнюю убогих розумом.

    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    То Його,по вашому,побожному - немає?
     
  15. prox

    prox Well-Known Member

    Ви не тих побожних слухали... . Послухайте старців в монастирях.
    Бог терпів і нам велів... .
    А хіба я таке писав?
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Розмовляв.
    Дуже розумні люди.
    А ще...з великим теплом згадую отця Вороновського,який багато разів молився над моєю Зоряно.
    То була Людина...
    А фанатів...ну не переварюю.

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    Я не Бог.
    Те,що можу змінити - міняю.
    А,коли не можу...скриплю зубами...і не можу змиритись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Ви напевне той хто мені потрібен, можливо маєте когось на думці в якості духовного наставника, якраз поча шукати нового. Буду вдячний якщо порадите когось, але когось хто готовий прийняти.
     
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Пр.: 19.25: "Як битимеш нерозважного, то помудріє й немудрий, а будеш розумного остерігати, то він зрозуміє поуки".
    Єст.9.5. " І били юдеї своїх ворогів. побиваючи мечем і забиваючи та вигублюючи їх, і робили з своїми ворогами за своєю волею".
    Пр. 20.30: "Синяки від побоїв - то масть лікувальна на злого, та вдари нутру живота".
    Кожен вибирає з Біблії то , що йому підобається. Мені подобається це, і я так роблю.Можете навіть не переконувати мене. бо то нічого не дасть.:)
     
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    В тому і найбільша проблема в розумінні Біблії - вибирання. Біблія цілісна книга, і хто вибирає, той не розумний, а хто вчить вибирати інших, тому б краще жорно млинове повісити на шию....
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    І ще багато що можна зробити

    "А невірним, і чарівникам, і ідолянам,.. - їхня частина в озері, що горить вогнем та сіркою, а це - друга смерть!" (Богослова, 21:8)

    "А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб я над ними царював, приведіть сюди, - і на очах моїх повбивайте" (Луки, 19:27)

    "Коли хто перебувати не буде в мені,., громадять їх і кладуть на вогонь, -і згорять" (Івана, 15:6)

    Можна й проклясти...

    "Коли хто не любить Господа, нехай буде проклятий!" (1-ше до Коринтян,16:22)

    "А як прийдете в місто яке, і вас не приймуть, то вийдіть на вулиці його та й кажіть: "Ми обтрушуємо вам навіть порох, що прилип до нас із вашого міста". Кажу вам: того дня легше буде содомлянам, аніж тому місту!" (Луки, 10:10-12)
     
а де твій аватар? :)