Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. muravey

    muravey Well-Known Member

    як на фото @Kubova
     
  2. maksimx

    maksimx миється в бані

    думаю, який краще смартфон своїй дружині купити. Чув, що китайскі бренди ксайомі і мейзу в тренді, але щось я не довіряю китайцям. В них всеодно будуть мінуси в роботі - то однозначно. Хочу якийсь з світових брендів типу Соні, самсунга чи ще щось...
     
  3. mogilovserg

    mogilovserg миється в бані

    Якщо реально подивитись на речі, то китайский Мейзу не такий вже і надійний телефон, як про нього кажуть. Багато знайомих вже неодноразово віддавали їх в сервіс на ремонт: то камера перестає працювати, то сенсор глючить і т.п. Мо і правда, краще вже брати провірені речі. Можете глянути своїй дружині смартфон Samsung J3 comfy.ua/harkov/smartfon/ Він коштує недорого - всього 3800 грн, але, думаю, що буде набагато надійнішим, за китайскі телефони. І виглядає він стильно:
    [​IMG]
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    :))) точно так само стильно як 99% всіх інших смартфонів)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  5. maksimx

    maksimx миється в бані

    В багатьох знайомих Мейзу - користуються і ничим не жаліють. Але якщо брати з китайского барахла, то краще Ксяомі. З напівкитаю рекомендую Леново, у самого мобільний даної фірмі, дуже гарно працює вже третій рік. Ноутбук теж Леново.
     
  6. laidor

    laidor Member

    мій товариш три місяці вже користується цим смартфоном і все працює добре, а якщо щось трапиться вже відкрилися авторизовані сервісні центри у Львові Сервисные центры Xiaomi Львов замінять без питаннь!
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вроді достойний апарат за ті гроші, порівнюю з ксіомі ред мі про 4 який купив десь три тижні тому, селфі камера в цьому (в asus) потужніше, решту вроді те саме, крім батареї, в ксіомі батарея чи то 4000 чи то 4 з копійками, це не так важливо, вожливо те що тримає просто феноменально, нижче 38% він ще в мене не сідав, при чому я його в принципі і не заряджаю, так по пару хвилин.

    За 5 хв. він заряджається на 4-5% а це 2-3 години читання книжки. Коротше я в захваті, рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    @Hyligan дякую! От і я теж думаю, що за ті гроші то файна конячка, надо брать (с). В мені наразі боряться практичність (бо старий ще в принципі працює, правда зміна батареї не сильно помогла - телефон за півдня вмирає, ну і є ще кілька нюансів,які мене до сказу доводять) і бажання мати новий телефон:)))
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Попробуйте "вападково" його випустити з рук з висоти 2-3 метри на тверду поверхню) На сходах наприклад ;)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Непоганий варіант:))) Але я думала над тим, щоб продати старий. Хоч не впевнена, що модель 2014 року LG G3s,яка знята з виробництва вже, буде реально продати :sad:
     
  12. Fionn

    Fionn Member

    Но ведь есть специальные защищенные смартфоны. Их купить противоударный водонепроницаемый мобильный телефон в Украине можно не дорого Смартфоны Класс защищенные телефоны. Купить Смартфоны Класс защищенные телефоны по низкой цене в Киеве, Харькове, Днепре, Одессе, Львове, Запорожье, Украине | Stylus
     
  13. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Сьогодні, 31 травня - День блондинок :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну от, а про день брюнеток забули :cry:
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    80% блондинок це перемальовані брюнетки:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fionn

    Fionn Member

    Кажуть, що через 10 років на землі вже не залишиться білявок...
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Пишу в цій темі, бо в смартфонах я ще та бльондинка)))))))

    Вчора отримав зарплату... Чуть не в 2 рази більшу, ніж очікував :yahoo:

    то дружина сказала, що "чорна п"ятниця" і ввечері йдемо мені смартфона вибирати. Дивилися Самсунг, дивилися Леново.... Але, спинилися на Сяомі))))))

    Він коштував 599 злотих, а вчора ціна була - 499 злотих. Оцей :

    Xiaomi Redmi Note 5A 2/16GB Gray

    2 роки гарантії.

    СІМ-картки поки жодної в нього не запхав. Вдома на Вай-Фаї вже фуричить. Вже мене кілька людей на вайбер знайшли.

    @Latana Royal, Вайбер на моєму польському номері;););)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ой, а в мене записано номер у короткому форматі, тіко останні 9 цифр, тому й не показало цю новину. Зараз перепишу у міжнародному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Leoperd

    Leoperd миється в бані

    Fionn
    Вот у меня сейчас iphone 6 gray, самый обычный: https://tehnoezh.ua/apple/iphone-6_1/tsvet-serie/ Не знаю, то ли мне везло, то ли действительно сборка хорошая, но не ломается зараза. Падал несчетное количество раз на пол (правда на нем бампер и защитное стекло) - хоть бы хны. Так что не вижу смысла переплачивать за "защищенные"смартфоны.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)