Блондинка vs. Смартфон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Іспанка, 23 лют 2013.

  1. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Та в тому то й справа, що нічого не пише в такому роді :sad:
     
  2. IgorrD

    IgorrD Member

    Ще живий телефон? Чи блондинка всетаки його уграла?))
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    @IgorrD який саме?:) Флай на пенсії, а LG працює, як книжка пише:)
     
  4. IgorrD

    IgorrD Member

    @Іспанка оце ніяк не можу поняти, чому ж LG чи флай?) чому не нокія?) Нокія виходить на пенсію тільки разом із власником ))) Щось в цьому є ж.. один телефон на все життя :pardon::tongue:
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Один телефон на все життя? Як це нудно,ви напевно носите нокію яка в кишеню не залазила?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Бо нема вже Нокії. Не витримала конкуренції з гігантами:)
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    зато те є
    [​IMG]
     
  9. Stefano

    Stefano Active Member

    Що скажете про Lenovo A2010? Може є в когось? З бюджетних мені видається найкращим варіантом, правда ціни різні чомусь в різних магазинах.
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Купив влітку такий (чи майже такий, хіба позгадуєш ті цифри) дитьові, в принципі як на такі гроші то може бути, не тормозить, батарея тримає, як то не дивно не царапається, хоч досі без плівки...З мінусів, тримає мережу припаршиво, в приміщенні її просто нема зовсім, глючить на українькій мові, переключаєш на англійську не глючить...
    З мережею то просто жах, може шо можна підкрутити, хто в курсі?
     
  11. luca

    luca миється в бані

    Брався пів року на skay.ua тому для особистого користування в якості другого телефону. В принципі за такі гроші до нього в мене претензій немає. Але якщо говорити відверто, то ні в ігри ні камерою в ньому я не користувався.
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А поговоріть із брюнеткою про смартфони:) Історія така - люблю свій LG G3s D724 ніжною любов"ю, але є дві речі, які мене в ньому дуже дратують: дуже слабенька фронтальна камера і обмеження на встановлення програм (програми можна встановлювати тільки на телефонну пам"ять+якщо вільного місця менше 500 Мб телефон не дозволяє встановлювати взагалі нічого нового і оновлюватися існуючим програмам- волає, що деякі системні функції можуть не працювати). До того ж трішки почав гальмувати і батарея вже не торт (в принципі, питання батареї найлегше вирішується - купив нову та й юж).
    Я бачу таке вирішення проблеми:
    1) відкатати телефон до заводських налаштувань, отримати рут-права (кажуть мудрі люди на 4pda, що за допомогою руту можна забрати оте обмеження в 500 Мб). Правда не факт, що телефон не стане цеглою після того чи почне краще працювати. Ну і гівняна фронтальна камера нікуди не дінеться:)
    2) зробити собі подарунок на Новий рік/Різдво/день народження і купити новий телефон. Наразі запали мені в око оці два красені LG X Power K220DS Black. Кредит 0,01% + карта памяти 32ГБ (батарея мммммм) і Meizu M3s 32GB Gold (правда то китаєць).
    Понеслася:)
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Щось за ніч помінялось? А то я не бачу ні такої ж ціни, ні кращих характеристик.
     
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    На багатоядерних лопатах батарея втрачає свою привабливість ))))
    А інші, напевно, не вказали що зроблені в сусідньому цеху. Були часи, коли Мейзу айфона вставив по продуктивності. Правда по брендовій надійності здав позиції
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. muravey

    muravey Well-Known Member

    Це мій основний телефон зараз. Що можу сказати - мене все влаштовує :) Є певні "приколи" з прошивками - на перших погано працювали деякі додатки, після оновлень ті глюки прибирають, але з'являються іноді нові)) Зараз маю прошивку Flyme 5.1.5.3 (це оболонка андроїда від мейзу, 30 грудня готується велике оновлення до прошивки на базі андроїд 6), в ній, наприклад, після спроби щось сфотографувати фейсбук месенджером камеру увімкнути потім неможливо, треба перезавантаження )))
    Але я до того був готовий, коли купував - сучасні смартфони китайських брендів дуже легко прошивати навіть без особливих здібностей - це передбачено в системі, і стокові прошивки легко змінюються без рут-прав (їх, до речі, теж можна отримати просто в меню налаштувань, без завантаження додаткових дуростей, але так втрачаєте гарантію) плюс глючні додатки можна встановити в попередній версії (без останнього оновлення) і користуватись собі далі спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Stefano

    Stefano Active Member

    Я тільки-но тиждень як придбав його і не можу визначитись на рахунок якісного чохла чи накладки. На олх знайшов декілька ніби цікавих, але в цілому все те ж що й на Алі, тільки не треба чекати, проте мені б хотілось чогось шкіряного скоріше, а такого поки не бачив. Ви що використовуєте? Чи носите просто так без нічого?
     
  18. muravey

    muravey Well-Known Member

    Я використовую силіконовий чохол, який придбав разом з телефоном (в цитрусі). Для виїздів на ровері маю ще міцний пластиковий з Аліекспресу. Для них також є всілякі чохли і захисне скло на розетці від виробника Gorilla.
     
  19. Stefano

    Stefano Active Member

    А покажете як виглядає оцей "для виїздів на ровері"?
     
  20. Kubova

    Kubova миється в бані

    В мене це такий собi чохол

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)