Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви бачите різницю? Я - ні.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Це великий прорив у боротьбі з корупцією.

    Вова, дякую, що познайомив нас з Пісним. Будемо знати. :)))

    Я налмваю: :drinks:

    За знайомство!
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пані, ну де ви таке вичитали? Ну почитайте про блокаду як вона створювалася. Яке вскрити? Нема там такого слова навіть у помині.
    Зате там є таке: блокада є для того, щоб визволити полонених. Хочете знайду? А ви тим часом пошукайте інфу скільки полонених блокада звільнила. Ок?
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    розкажіть це комусь іншому, але не мені. Я вже колись на форумі писав, що з нашого Конотопського заводу у кацапстан іде гільза для двигунів. Кацапи забирають повністю всю гільзу. А цей вид гільзи йде на всю техніку, на якій стоять камазівськи двигуни. В тому числі і на військову. Так шо не треба ля-ля
    Цікаво, а звідки був отой вугольок, який я бачив минулого тижня в кацапському составі в Конотопі? Невже кацапи його нам з Воркути везли? )))
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не буду шукати, бо і так знаю - не звільнила.
    Але ж це було супутнє завдання.
    На зільнення полонених розраховувати було не можна - можна тільки надіятись. Це ж ясно любому.
    Не видавайте звільнення полонених єдиним чи першочерговим заданням блокади.
    "Зупинити торгівлю на крові" - це звідки?
    Думаю, можна ще розшукати фото, де є ці лозунги на блокадних постах, але ви і сами з вусами)
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    господи, ну звідки ви такі темні? оті вагони з буквами "РЖД" бігають і по ЗУ, от їх арендує наша жд у якогось олігарха. А то що там лежить і що бачили ви Конотопі - та хто зна відкіля воно може бути...на нашій території є шахти. Не морочте мені і собі голови.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ні, пані, це був піар для наївних.
    Вони надіялись, що не взвши вугілля ОРДЛО, вони тим заставлять відпустити полонених. Не думаю, вони знали, що було просто ля-ля.Але для вати це й не був удар, вони просто продали це вугілля в інше місце.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    це й не було ні перше завдання, ні десяте завдання, це був популізм від самого початку.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І це був популізм.
    Я вам поясню. Уявіть собі, що ви депутат ВР. Що б ви на місці депутата робили, писали б закон про торгівлю з ватою, чи малювали плакат і десь там робили блок пост?

    Очевидно, що для популізму краще з транспорантами, блокпостами і відео в ютубі щодня.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Шахти то є. Тільки я Вам ще раз пояснюю - цей потяг заїхав на станцію саме з боку кацапстану. І в голові составу був електровоз саме кацапський. Це говорить про те, що даний електоровоз підчепили саме в Брянську і ніде більше. І він тягнув усі ці вагони аж від самого Брянську до нашої території. А вже на нашій станції його перечипили на наш електровоз і він поїхав далі. Коли цей самий состав буде рухатися в зворотньому напрямку і доїде до Конотопа, до нього знову підчеплять кацапський електровоз і він потягне його назад в далекі кацапські краї. З пасажирськими потягами схема працює така сама. Фірштейн?
    Якщо відштовхуватися від вашої думки, виникає запитання: навіщо було вугілля з наших шахт везти в кацапстан, для того щоб знову його ввезти в Україну? А відповідь може бути лише одна: це може бути лише вугілля з даунбасу.

    P.S. Якщо на станцію Харків заїде потяг з вугіллям, з боку кацапстану, на електровозі якого буде написано "ДЕПО БЕЛГОРОД", яка вірогідність того, що це вугілля з львівських шахт, як Ви вважаєте?
     
    Останнє редагування: 12 сер 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Уголь с подконтрольного боевикам Донбасса через Россию вывозят в Европу, – СМИ
     
  12. tea man

    tea man 茶人

    Все сходиться. Бариги рулять.
    Больше половины импорта угля в Украину в первом полугодии завезли из России
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Ви думаєте це начальник станції барижить,а потрохи і гройсмани ніц не відають?
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Начальник саме якої станції? Даний потяг пройшов через багато станцій: Хутір Михайлівський, Конотоп, Бахмач, Ніжин....Начальник станції в даній ситуації ніхто і звуть його "ніяк".Тому в даній ситуації приписувати сюди начальника якоїсь станції недоречно.
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Я і не приписую,ви як мих перекручуєте все що б парАшенка не задіти
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не дочекаєтесь.
    Була б у мене можливість - я б перший його на найближчій смереці повісив.

    P.S. Де ж я перекручую? Я навпаки - відмазав начальників станцій, довівши що вони не мають відношення до цього)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Позавчора знову спостерігав черговий ешелон з вугіллям з кацапії. От вам і блокада...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    57 хв ·
    Блокада схеми незаконного збагачення Порошенка - Медведчука в Новоград - Волинському Житомирської області. Репресії проти Руху Визволення.

    View: https://www.facebook.com/dostali.hvatit/videos/1722169191151181/


    Семен Семенченко
    48 хв ·
    2 ЧАСТИНА. Блокада схеми незаконного збагачення Порошенка - Медведчука в Новоград - Волинському Житомирської області. Репресії проти Руху Визволення.

    View: https://www.facebook.com/dostali.hvatit/videos/1722178004483633/
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    16 год ·
    Іноді краще жувати, ніж говорити. Гройсман назвав Блокаду торгівлі з окупантами "злочином проти держави". Прем'єр міністр України заявляє що "не має достатніх важелів впливу для покарання ініціаторів Блокади а інакше він би обов'язково б це зробив би" )

    Громадянин Гройсман! Ви маєте достатньо важелів (як і будь-який громадянин України). Зверніться із заявою в прокуратуру і СБУ нехай розслідують. Чого ви ЗА РIK цього не зробили? Я навіть скажу на кого подавати заяву:

    1) На генерального прокурора Юрія Луценка, який будучи головою фракції БПП у 2015 році закликав почати Блокаду http://bit.ly/2mmbDTd

    2) На секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, який в грудні 2016 року закликав почати Блокаду Турчинов выступил за полную блокаду Донбасса

    3) На заступника міністра у справах окупованих територій Г. Тука, який у січнi 2016 закликав почати Блокаду. http://bit.ly/2EAUrkq

    4) На президента України Порошенка, який у березні 2017 року Указом легалізував Блокаду торгівлі з окупантами де- юре.

    Ми з Штаб блокади торгівлі з окупантами всього лише реально зробили те, на чому роками піарилися вищевказані особи. І гроші від Ахметова і Путіна за зміну своєї позиції ми не отримували, бо ми її не змінювали. І брехати про збитки не треба. Не плутайте свою кишеню з державною. До втрати вашого прибутку від торгівлі на крові українці не мають ніякого відношення.

    Загалом вам, пане Гройсман, краще жувати ніж говорити. Тим більше про інтереси нашої Держави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та куди ж ще жувати? І так вже рило в камеру не влазить.
    C-2O8V1WAAAsvIX.jpg
    Ось ще один кабан годований
    геращенко-кабан.jpg
     
    Останнє редагування: 13 січ 2018
    • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)