Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. tea man

    tea man 茶人

    Такі як Ви і Мих зводите всю ідею блокади до кількох неоднозначних осіб. А інших Ви свідомо не помічаєте?
    Тоді я Вам покажу на прикладі:
    Анатолій Виногродський

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Саме ці особи влаштували найбільший піар своїх пик на всю країну, в той час як інші люди просто мовчки робили свою справу і не хизувалися, на відміну від них. Прийшли, насрали і пішли - це саме про них. А тепер їм хоч трава не рости. Шо там, як там - їм по барабану. Собі рекламу вони вже зробили. А на наступних виборах вони будуть знову рвати на собі сорочки, бити себе в груди, обсирати інших і волати які вони патріоти, бо вони були на блокаді і крутитимуть ролики, які вони встигли назнімати свого часу (в т.ч. і в нас в Конотопі). У декого до наступних виборів вже морда в камеру не влізе...
    А справжні патріоти будуть продовжувати мовчки, зціпивши зуби, нести свою службу і класти свої голови
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бачите, Консуе́ло Вела́скес То́ррес, попри все творила далі добро - хорошу музику.

    А Парасюк, вигукнувши фразу став звичайним безкорисним популістом, на жаль.

    Але і це дрібниці, гірше те, що народ любить популістів і граблі.
     
  4. tea man

    tea man 茶人

    І далі про своє.:suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Парасюк, Семенченко якщо щось роблять, то за гроші. Неважливо яку справу. Вони не мають ніякого відношення до патріотизму і їхні бригади стоять там для того, щоб зібрати мзду, а не тому що хтось там торгує з кацапами. Запамятайте це.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Йой, що ви кажете. Гроші якраз люблять тишу. Якби справа була тільки в грошах - то брали би мзду за пропуск та і усе.
    А коли не пропускати, то хто тобі що дасть.
    За що??
    Мені не подобається Семенченко, але це ви занадто. Вас заносить часом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Годину тому спілкувався з хлопом з нашого будинку. Працює на одному з наших заводів, який входить до концерну "УКРОБОРОНПРОМ" - завод "АВІАКОН". Я теж там частенько буваю (вчора був). Так от...перед заводом виникло питання купівлі станків. І вгадайте чиї станки завод буде закуповувати? Правильно - кацапські.
    Я в нього запитую:
    - А як же заборона щодо підтримки агресора?
    - Дик ми будемо закуповувати ці станки В УКРАЇНІ. У ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА.
    Тобто закуповувати напряму в кацапстані не мона. А у фірми-прокладки, яка є офіційним представником - будь ласка. Цікаво, а на кого ця фірмочка зареєстрована? І найцікавіше - яким чином станки з кацапії потрапляють до цього самого офіційного представника? У нас же блокада...
    Тому в черговий раз повторюся - все, що це "тріо мареничі" крутило з блокадою - ПО-КА-ЗУ-ХА. Звичайні три 3,14здоболи - ні більше, ні менше...
    P.S. Один зі станків будуть брать у білорусів. Бо наш лубенський завод занадто зажрався. Спочатку хотіли 90 тисяч, а тепер вже 160... Після підрахунків виявилося, що нашому заводу дешевше обійдеться закупити цей станок у сябрів, включаючи розмитнення, перевезення і т.д. і т.п. А Лубни нехай тепер )(рін смокчуть
     
    Останнє редагування: 11 сер 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Блокада повинна була вскрити те таємне, що стає явним - вона це зробила. А закрити всі входи-виходи з України до ЛДНР, тобто всі жд та автотраси - ви як вважаєте - то реально? Скільки народу треба, ну я не знаю, що це за наївність.
    Отож, показуха - показали, що стояло за формулою "Роттердам-плюс", а стояв вугольок з ЛДНР. Та і крім цього торгівлі з ЛДНР поклали край. Розголос!
    А станки з кацапії - так дивіться, дядю, офіційну статистику - в нас з Рашею торгівля є, офіційно, хоча об'єми далеко не ті, що були. Пошукайте інформацію і більше не дивуйтеся.
    Воєнна продукція, звичайно, не продається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tea man

    tea man 茶人

    Бо до війни торгували всі, хто хотів, а тепер лише вибрані(БПП та їхні прихвосні).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    не сперечатимусь
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну так все просто: для камер пару зупинили, а потім платиш мзду і прошу дуже. Офориляють рєшалу, типу чоловіка, що домовляється з клієнтами.

    Вам подобається Семенченко?

    Це ж аферист вищої категорії. Військове звання собі присвоїв, тіпа воював. Кредити не повернув, в розшуку був, через що прізвище поміняв.

    Ну а потім почав любити Україну. Вигідно, бо став депутатом.

    Почитайте його біографіюіпобачите, чи мене заносить.

    Самий натуральний аферист.
    Суд позбавив його майора, але то лише епізод його життя.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тепер буде з США і я не проти. Але наперед попрошу: давайте не будемо плакати через підняття тарифів на електрику. Ми це робимо свідомо, щоб не кормити кацапів, ок?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    наприклад?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    А Парасюк ногою Пісному заїхав. Хіба це не добро? Це ДУЖЕ ВЕЛИКЕ добро!!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. tea man

    tea man 茶人

    Та пішли ви
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    перехід на особисте говорить про багато що. Ви не мій співбесідник.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ок.

    Результат? Що в тому позитивного? Перестав Пісний красти? Відмовися від маєтків? Який результат того копання в вухо?

    Лише один: пропіарив Парасюк сам себе і більше нічого.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Багато хто, хто до того часу взагалі не знав про існування такого собі Пісного - ВЗНАВ.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що ви кажете?Хіба кацапів? А не Захарченка з Плотницьким?
    Та ще тих, невідомих, хто різницю по кишеням розпихує. А нам "роттердам плюс". Не плачьте за тарифи!

    Тому і земельну реформу страшно починати.
    Зразу "роттердам плюс" згадується.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Пані, ви заладили про Ротердам+, ніби читали договір, знаєте міжнародні правила торгівлі, бачили договір логістики і т.д.

    Я розумію, "хлопці з окопів" в образі Семенченка розповіли. Для нормальної людини це рівень ОБС - не більше. Повірте, освіти у них нема, в школу ходили через раз. Бюсь об заклад, вони двоє навіть правильно рахунок не випишуть на голандську фірму.
    ТЕЦи, які використовують вугілля - в приватних руках. Кожен приватник сам має повне право вирішувати де йому брати сировину, якщо нема якигось заборон з сторони влади. Так що це все більше змахує на потрясіння повітря, а не на реальні речі.
    Вся енергетика, дякуючи Кучмі та зеку перейшла у приватну власність, що до ТЕС. А ви намагаєтесь втиснути зловживання. Зловживання є лише у державних структурах, а приватник ніколи не буде зловживати проти себе. ТЕС - приватна генеруюча компанія. Обленерги - теж приватні структури. Ніхто сам себе намахувати не буде, навіть якщо це невигідно державі.

    Ситуація тут значно простіша. Бєня вирішив насолити Ахмєтову - от і вся казка. А ви тут про Ротердам + розповідаєте. Парасюк - з УКРОПУ, а УКРОП фінансується Коломойським. Взяв Вова філки, гукнув Семена і під гаслом "ні торгівлі на крові" організували блокаду, а лекторату кинули мульку про Ротердам+ і всяку різню фігню.
     
    Останнє редагування: 12 сер 2017
а де твій аватар? :)