Біженці у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем KARABIN, 27 лип 2014.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    там жеж не стріляють..
    і моря у нас нема..
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Напишіть тут, будь-ласка, фамілію Вашого чоловіка, його вік, номер військового квитка, а також повну адресу проживання в Бердянську. Ми обов"язково підшукаємо Вам квартиру і повідомимо особисто. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 5
  4. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Пройти неможливо, понаїжджало донєцких... Цікаво чи б так приймали у себе, якби все було навпаки?! Поки наші хлопці там проливають кров, лугандони на Західну втікають! Як бачу здорових бугаїв ........... кров заливає! Ми ще через свою доброту поплатимось! Потім будуть знову розказувати, що їх ущЄмляют і нє дают разгаварівать на язике!
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Слухайте, а де Ви їх бачите? Я серйозно.
    Скільки ходжу по місту - ще ні разу не чула/не бачила біженців і т.п., звісно, вони про то не кричать, але я щось зовсім не помічаю, щоби склад населення змінився.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та йой - очі відкрийте. Я тиждень у Львові був - повно даунєцкого бидла.
    По ресторанах і кастелярі перейдіться.
    Ой поплатитесь - знов їх рятуєте і на різдво запрошуєте, а воно вам градами в спину. Які ж ті українці нерозумні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Може, ми по різних ресторанах ходимо?
    Я так розумію, Ви вже повністю відхрестилися від українців? Давно вже у Вас бачу дистанціювання "ті", "вони", "ви" і т.д.

    П.С.
    Можете не відповідати, краще пишіть чергові роздуми про шльондр у відповідних темах.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member


    та сепаратизм ще той культивує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    З поваги до вас i тутешнiх дам, на сьогоднi я утримаюсь вiд цих роздумiв. Про присутнiх роздумувати не гарно.)

    ---------- Додано в 09:15 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

     
  10. Finya

    Finya enjoy the silence

    Я ще не знала, що до нас стiльки приiхало, а вже зрозумiла, що в мiстi багато приiжджих. Отже: в парку сплять на лавочках:russian_ru:, розмови дуже специфiчною росiйською, нехарактерно вбранi, обличчя одутлуватi, роглядають кругом iз здивуванням, бачу п"янi молодi подружжя о_О, неймовiрна кiлькiсть битих пляшок на вулицях - як спостерiгала в Запорiжжi, ну i, багато високих, поза 190, чоловiкiв)
    Думала, це все спостерiгачi на вибори) Але нi.
    До речi, в якомусь донецькому жж прочитала. Мадам сепаратистка, яка в кожному постi крила украiнцiв, з початком неприемностей (ген у травнi) переъхала до Львова. Виявили це хлопцi, якi постiйно вели суперечки) з нею, теж донецькi. Я заходила подивитися, справдi, все витерла, фото наших кав"ярень тепер тiльки.
     
    Останнє редагування: 29 лип 2014
    • Подобається Подобається x 11
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Хочу переїхати до Львова

    По номерах машин ще дуже помітно, особливо багато з'явилося з номерами АН. На площі ринок їх і раніше багато було (туристів російськомовних).
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Дівчата, я Вам вірю, що так є, але я особисто з цим ще не стикалася.

    Ну а туристів в центрі на вихідних завжди було повно і різних, тому я центру в п"ятницю-суботу-неділю уникаю - бо дуже людно.

    А щодо номерів машин - то останнім часом дуже і дуже багато бачу АА - київських.
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Київських і раніше було багато, франківських також, а от багато харківських і луганських-донецьких з'явилося на початку літа. Вийти в суботу на проспект шевченка і там через одну номера східних областей. В нашому дворі зняли житло на туарезі Алекс-Восток з донецька, вже от місяць, як живуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Finya

    Finya enjoy the silence

    Туристiв зразу видно) Я описала те, що кидаеться в очi i суттево вiдрiзняеться вiд звиклого львiвського життя.
    Аа. Ще забула згадати, теж повний прiвет.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Zelinski

    Zelinski Active Member

    Ну як вам не соромно! У всіх цих бомжів висять бейджіки "Я з Донецька!"? Адже сюди їдуть прибічники єдиної України. Всі поборники ДНР і ЛНР давно вже в Росії і Криму. І що вони тут бачать? Що ватажки сепаратистів мали рацію? Що западенци ненавидять русськоговорящих українців? Яка вам різниця на якій мові вони спілкуються між собою? Невже україномовні львів'яни, що підроблювали бронежілети для наших солдатів в АТО, заслуговують на бОльшего пошану, чим російськомовні дончане, що виходили з прапором України на акції за єдину країну?
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Wili

    Wili Well-Known Member

    в мене колєга екскурсовод, вчора з ним пересікся в центрі, питав про туристів, так основна маса Київ, Дніпропетровськ, Одеса та Маріуполь, росіян поменшало, але побільшало поляків та білорусів, так от по кафешках в основному ті туристи і сидять.
    п.с. чуваки з маріуполя постійно задають одне питання, "де наші заводи" і самі собі відповідають "так ми вас годуємо", самонавіювання )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Повністю підтримую. Нетреба всіх гребти під одну гребінку. Можливо в того "бугая" 3-є дітей. До того ж хто хотів з Донецька - виїхав в Росію, думаю, що якщо вони тут, значить ми для них не є чужими. Поставтесь з розумінням і співчуттям. І давайте вирішувати проблеми по мірі їх надходження. От як стануть кричати, тоді і подумаєм, що з цим робити. Зараз треба помогти біженцям хто чим може, залишитись з дітьми на вулиці реально страшно. Я не знаю, що робила б навіть. Зелінські цілком правий. В нас також сволота є. І від цього нікуди не дінешся.
     
  18. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Той "бугай донєцкий" нехай йде на передову і захичає свою землю, а не втікає до Львова! У наших хлопців теж є діти, то чомусь поїхали туди захищати таких бугаїв! І проливають кров за них поки тут ті бугаї донєцкі відсиджуються в ганделиках львівських!
    Бидла донєцкого побільшало у Львові, ходять по Львову зі своїми дітьми насолоджуються життям спокійним, а наші хлопці кров за них проливають, діти наші стають сиротами, а жінки вдовами!!!!!!!! А бугаї донєцкі тим часом спокійно живуть! Щей притензії виставляють! Будуть на нашій землі щей нам диктувати свій "руський мір"! Не знав би не говорив би, начуваний, з облради розказували, яке нахальне бидло приїхало до нас.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Wili

    Wili Well-Known Member

    а хто каже що вони не служать? з кого формуються ті ж добровольчі батальйони, перестаньте розводити істерику, соромно
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. muravey

    muravey Well-Known Member

    видал такого в Стрыйском парке, а жене на Сыхове в районе Искры попался такой персонаж. И бутылки у меня за окнами со свистом прилетают с верхних этажей в землю. Не все плохое, что вы видите - "тлетворное влияние востока".
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)