Білорусь!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lambda, 3 гру 2016.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Командири середньої ланки діяли тупо ЗА СТАТУТОМ. Тому вогонь і не відкривали. Якби відкрили, сиділи би на нарах.
    Притягнуто за вуха.
     
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Ну, кажу ж, - а так ніхто не сидить на нарах й усі задоволені.

    Тільки результат чомусь хєровий, а з усім іншим усе дуже гарно

    )) Нічого не притягував, присягаюся. Само навіялося
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А от хто діяв, чи точніше навпаки, бездіяв, за статутом, це ВО Президента, Міністр оборони, Начальник СБУ, директор РНБО і спікер ВР.
    От вони і повинні сидіти на нарах, а не командир роти-батальйону-полку. Але хто ж їх посадить? Це ж та сама зграя любихдрузів, яка дурила народ України в 2004-му, дурить і зараз.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От тому і результат хєровий, бо політичні шахраї знову пролізли у владу.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто ще говорив, що "Жоден солдат не повинен вийти із казарми, жоден танк не повинен виїхати, жоден літак злетіти..."?
    А військового, що за ручку вести і в танк саджати, видати автомат і погладити по голові?
    Є ж статут, що при загрозі оборонятися, чому для цього ще щось у когось уточняти?
    Звичайно, будь у Великобританії Тетчер, а у США Рейган, ніякі зелені чоловічки не змогли би підійти і блокувати українські військові бази.
    А так, хто показав героїзм і здатність воювати за Україну, севастопольські курсанти, феодосійська морська піхота, екіпажі деяких кораблів... За різними даними 70-80% силовиків перестали виконувати накази із Києва, звідси цих 20-30% вийшли із Криму.
    Стріляти протикорабельними ракетами - а всі ракети були у робочому стані, були у наявності та чи не були поржавілі та неробочі.
    Ротація та перекидання військ - є гарантія, будь не захищений західний кордон не зайде безперешкодно угорська армія на Заакарпаття чи польська на Львівщину?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Звичайно є надія на інше, але показник талапанина Лукашенка, що в такому випадку сам би йшов з автоматом. У такому випадку був би заарештований своїми ж силовиками, як "враг Союзного государства".
     
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) До речі, таке не виключено. Судячи з логіки.
    Запиляють там такий "військовий заколот", заарештують бацьку-сепаратиста
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви статут читали?
    Якщо ні, то спитайте у людей, які його читали, знають і застосовують на практиці.
    При загрозі чого? Тільки життя і здоров"я військовослужбовця і тільки черговий частини. Один пістолет на частину. ВСЕ!!!
     
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ватний агент Вася перекладає відповідальність на нашу сторону.
    Пояснює
    Пятрас Вайтекунас – посол Литвы в Украине в 2010-2014 годах:
    - Вас делегировали в Крым сразу же после захвата Верховного Совета как представителя посольств европейских стран. Что вы передавали, какие сведения?

    - Я был в Крыму три недели, сразу после захвата Верховного Совета Крыма и до 19 марта. Я свидетель того, как РФ захватила Крым. Я видел, что так называемый референдум 16 марта проходил под дулом автоматов. Видел, как полуостров наводнялся регулярной российской армией без опознавательных знаков. Видел, как российской армией изолировались украинские военные базы. Как вокруг этих баз создавалась "прослойка" из гражданских лиц для очень специальных целей. Видел, как рядом с крымскими флагами, поднимались российские флаги. Такого не было на Донбассе, и это показывало разные намерения в отношении Крыма и Донбасса. Все это я и передавал в Литву и Европу.
    - Как вы думаете, могла ли Украина спасти Крым? Что рекомендовали европейцы в этой критической ситуации?

    - Не буду хвалиться, что кто-то у нас понимал сразу что происходит. Это сейчас мы в Европе стали умнее, т.к. выучили уроки агрессии России в Украине, провели учения в наших странах по этим гибридным агрессиям, с участием зеленых человечков, по информационной войне в новых условиях. Когда происходил захват Верховного Совета Крыма, вы тогда имели в лучшем случае 5-6 часов времени, чтобы отреагировать. Но тогда ни у кого не было такого опыта. У вас не было человеческих, технических и материальных ресурсов. Верховный совет Крыма захватили где-то в 4 часа утра, у вас было пять часов до того, как начали собирать пророссийски настроенных граждан на массовый митинг. Все силовые действия после 9 утра были бы сопряжены с большими потерями мирного населения. Но для этого у вас не было сил. Большинство силовиков перешло на сторону оккупантов. В городах действовали диверсионно-разведывательные группы РФ. Я видел этих людей и знаю, что они были способны на все. Видел их вокруг украинских военных баз.

    ФСБ вперед пускали гражданских людей, из них просто создавалась условная прослойка пушечного мяса. Я это все сам видел. Впереди - подавляющее большинство - местные жители. А за ними, российские военные - спецназ, ГРУ, ФСБ, снайперы на крышах.

    В первую очередь, пострадали бы гражданские. Этих людей покосили бы с обеих сторон. Референдум – это тоже была попытка заставить вас действовать, совершить ошибки, спровоцировать столкновения, и защитой мирных жителей оправдать захват Крыма.
    - Для Украины трагичный вопрос, почему не началось сопротивление в Крыму, что никто, даже ни один часовой не сделал ни одного выстрела. Как вы видели это из самого Крыма, какие возможности мы не использовали?

    - Чего Украине удалось избежать, но чем вы не гордитесь, и на что вы не обращаете внимание – так это то, что в Крыму не пролилась кровь. Вам кажется, что вы сделали слишком мало. Ваша армия была слишком слаба. Она оставалась слабой даже спустя долгое время после начала мобилизации. Крым без крови стал успехом и спасением для Украины. Те, кто руководил страной в тот период, переиграли Путина, не дав ему возможности развязать полномасштабную войну, к которой Украина тогда была совершенно не готова.

    Во-первых, вы сохранили человеческие жизни. Думаю, что президент Путин склонялся к кровавому сценарию в Крыму – кровь позволила бы скрыть причины начала войны. Это было бы похоже, как в Южной Осетии в 2008г. Кровавые провокации, разделили бы крымчан и сделали бы невозможным возвращение Крыма мирным путем. Это дало бы Путину основания к вторжению на материковую Украину со стороны Крыма, к которому все у российских военных было готово, включая решение российского парламента и обращение Януковича. Вместо этого теперь против России имеем мощный фронт Европы и США, которые требуют возвращения Крыма. Сценарий мирной оккупации начал играть уже против президента Путина, у него нет оправданий.

    Во-вторых, у Украины, в отличие от Южной Осетии, Абхазии, Приднестровья, подвергшихся российской агрессии, совершенно другой статус. Впервые агрессию РФ квалифицировали на международном юридическом уровне в отношении Украины и Крыма"
    Посмотрите, в этих регионах Россия спровоцировала кровь. Потом приезжали комиссии из ЕС, ООН, других организаций, рассматривали ситуацию и говорили - есть много гражданских жертв, обе стороны стреляли, обе стороны виноваты, и мы не можем поддержать только одну сторону. С Украиной и Крымом получилась противоположная ситуация. Вы единственные имеете статус, что Украина не виновна, РФ однозначно оккупировала и аннексировала полуостров и она виновна, она агрессор. Вы единственные имеете резолюцию ООН А/RES/68/262, за которую не проголосовали только мировые "лузеры" во главе с Россией - Северная Корея, Зимбабве, Никарагуа, Сирия, Венесуэла, Судан и др. А весь цивилизованный мир был за Украину. И это очень большая победа. Но часто вы этого не цените. Подумайте, какая могла бы быть альтернатива – смерть тысяч мирных людей, гибель не готовых к войне ваших солдат, большинство из которых – восемнадцатилетние срочники, фактически не умеющие воевать дети. При этом вы потеряли бы не только Крым, но могли потерять страну…"

    Экс-посол Литвы в Украине Вайтекунас: Крым без крови в 2014 году стал успехом и спасением для Украины
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    За чотири роки можна придумати і обкатати будь-яку виправдальну версію.
    Що і робиться нашою владою, щоби приховати свою бездіяльність в 2014-му році. А помічників у неї вистачає.
     
  11. Цікаво, як ви з таким ставленням до нинішньої влади служите цій владі. Тут треба або труси одіти або хрестик зняти. До речі, ви один з тих помічників цієї влади. Чи ссикотно відкрито заявити хлопцям, які прямо до вас заходять, про те, що думаєте і тут просуваєте. Чи гроші, які отримуєте від цієї влади не пахнуть. А якщо знов повернуться януковичі? Вас же при них були посунули, з ваших же .слів
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Для тих ,хто на бронєпоїзді, я "Служу Українському народові". (ст.85 СС ЗСУ)
    Завжди говорю правду, одну правду і нічого крім правди.
    І відкрито висловлюю своє негативне ставлення до націоналізму в цілому і до Бандери зокрема. До влади в цілому і президента зокрема.
    Про негативне ставлення до шахрайської влади навіть мова не йде, переважна більшість мого оточення так само ставляться до влади, як і я. Однодумці. Але Армія поза політикою.
    Гроші мені платить український народ із своїх, і моїх в тому числі, податків.
    Повернуться, і що? Український народ зміниться? Чи завдання Армії? Ні не зміняться.
    Це мусорва служить владі, Армія ж служить народу.
    Та й не сунули мене нікуди... :mocking:
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :good::good::good:

    зі

    а якщо до вас буде доведений наказ, котрий особисто ви приймете за антинародний - якими будуть ваші дії ?/якщо не хочете казати правду, то не кажіть зовсім нічого/
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Наприклад?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ваш підрозділ хочуть використати для розгону "мирної" демонстрації (у демонстрантів помічені коктейлі, ножі, біти, арматура)
    Ви без вогнепалу, лише "сопатки лапьорниє" і каски.
     
  16. Та вже мінялись завдання Армії при попередніх керівниках, коли було поставлено завдання її розвалити і як результат - Крим, а потім Донбас.
    А гроші вам платить не народ. Це при сересер у нас народ, в лапках, був власником всього, тобто нічого, а все вирішувала направляюча і керуюча на користь свого керівництва.

    І штампи про Бандеру вже так замусолені, що крім старих червоних пердунів і свинособак ніким не сприймаються, особливо на фоні смолоскипної ходи, влаштовуваної фсбешною свободою і їй подібними.

    Не здивований вашим оточенням. Хто з шахраїв буде любити владу, яка методично знищує джерела корупції, позбавляючи їх джерел доходу. Вам же потрібно не знищення джерел корупції, а усунення від них конкурентів, щоб самим осідлати їх. Тому і такий гвалт, що влада нічого не робить, нікого не посадила, краде. Не влада краде, краде людина, чийсь сват брат кум, але про це не можна говорити, бо то родина і їй можна і що сє стане, він не багато,. Частіше треба дивитись в зеркало.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це не функція Збройних сил України. В законі про ЗСУ не передбачене таке застосування частин та підрозділів Збройних сил. Відповідно наказ злочинний і я маю повне право його не виконувати.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніколи завдання Армії не змінювалось. Доповнилось двома пунктами в 2014-му році, але ніколи не змінювалось.
    Питання до влади, а не до Збройних Сил.
    There is no such thing as public money; there is only taxpayers’ money. Margaret Hilda Thatcher.
    Моє оточення воює з 14-го року.
    :facepalm:
     
    Останнє редагування: 13 січ 2019
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Або ви неуважні, або ви вихляєте ;)

    я питаю не про ваші права, я спитав про ваші дії ;)

    можете скористатися ліфтом

     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зміню відповідь. Я не виконуватиму такого наказу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)