Білорусь!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем lambda, 3 гру 2016.

 1. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  FB_IMG_1656185002587.jpg
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Спільники по обкраданню.
  Знаходили на білоруських ринках:
  [​IMG]
   
 4. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  Идёт война, а вы спокойно наш газ потребляете. Что же вы тогда от других хотите?
   
 5. Rabinovich

  Rabinovich Well-Known Member

  Ваш газ покупают а вы все воруете
  Хотя ты русский, ты разницу не поймешь
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. marusiaka

  marusiaka цьотка-пігулка

  чи підуть білоруси на нас війною? вибачте але актуально :uanew:
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Нехай не лізуть поперед бацьки в пекло.
  Офіційно не вступили у війну, коли рашиська солдатня вже була під Києвом, тепер ще ризикованіше, бо західне озброєнння вже тут. Яка причина вторгнення - ущемлення білорусів у деяких областях - як ущемляє білорусів Лукашенко, тут до такого далеко.
  Майже, як союзник Гітлера Муссоліні, десь вступила у війну італійська армія, мусить бути німецька підмога. Зарікатися ні від чого не треба.
   
 8. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  Предполагаю, всё будет зависеть от степени участия Польши. Если Польша введёт свою армию на Украину, то Белоруссия также это сделает.
   
 9. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Можу підказати, коли розпочиналась війна, це був кінець зими, навіть наші хліблопекарні та хлібні магазини не працювали, на допомогу прийшли спекулянти, можна було купити польський тостовий хліб, так само польські сіль і цукор. Білоруський "Сок бярозьі" витіснений.
   
 10. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  Сейчас о войсках речь, а не о хлебе.
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ексклюзив Гордона :)

  Білоруські спецпризначенці звернулися до Лукашенка із закликом не вступати у війну і не жертвувати Білоруссю "на догоду імперським амбіціям Путіна"

  У листі білоруські військові наголошують, що весь особовий склад бригади готовий захищати кордони своєї країни "до останньої краплі крові, не зважаючи на тягар військової служби"

  Однак зараз, за словами офіцерів бригади, вони спостерігають "найгрубіше порушення" владою Росії білоруської конституції, згідно з якою "Республіка Білорусь має верховенство і повноту влади на своїй території, самостійно здійснює внутрішню та зовнішню політику".

  "Вступ у війну на боці Росії для Республіки Білорусь буде справжнім самогубством. Політична ізоляція та міжнародні економічні санкції, до яких неминуче призведе агресія щодо України, стануть згубними для нашої країни, яка не має, на відміну від РФ, запасу міцності у вигляді запасу природних ресурсів", – ідеться у листі

  "З огляду на вище зазначене, особовий склад 5-ї особливої бригади спеціального призначення збройних сил звертається до вас, шановний Олександре Григоровичу, із закликом не жертвувати народом Білорусі, майбутнім наших дітей, суверенітетом очолюваної вами держави на користь імперським амбіціям президента Російської Федерації Володимира Путіна, які є чужими для всіх без винятку громадян Білорусі", – написали військові

  IMG_20220702_183308.jpg
   
 12. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  :))):))):)))Не верю.

  1. Слишком грамотно для военных написано.
  2. Стилистика изобилует оборотами, несвойственными военным.
  3. Никак не упомянуто союзное государство России и Белоруссии. А в рамках этого договора есть военные обязательства у обоих сторон.
  4. Открытое письмо действующих военных низких званий в мирное время это как заявление проститутке о сворованной девственности.

  Не верю.
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ви покидаєте Facebook

  Пес білоруських прикордонників після трьох невдалих спроб таки втік до Польщі
   
 14. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Як говорили деякі експерти, нема даних від потужних іноземних розвідок про наступ білорусі, як у кінці зими 2022 про наступ рашистів.
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Служба безпеки України
  IMG_20220718_200955_045.jpg

  За матеріалами СБУ заарештовано білоруські локомотиви, якими рф перекидала військові угруповання рф до кордонів України

  Орієнтовна вартість заблокованого майна становить понад 70 млн грн.

  За даними слідства, локомотиви були задіяні для перевезення особового складу, озброєння, військової техніки і засобів тилового забезпечення загарбників до північних кордонів нашої країни.

  У подальшому вони брали участь в бойових діях проти українських Сил оборони на території Київської та Чернігівської областей.

  В ході слідчо-оперативних дій співробітники СБУ встановили місцезнаходження цих тепловозів на території Київщини та ідентифікували їх використання у злочинах проти України.

  ➡️ bit.ly/3uWkfE0
   
 16. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  Воруете чужое.
   
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  https://portal.lviv.ua/news/2022/08/20/biloruski-spetsialisty-vidnovliuiut-rosijski-litaky-rozvidka

  Головне управління розвідки Міноборони України заявило, що білоруські спеціалісти відновлюють російські бойові літаки. Про це повідомляє пресслужба відомства.

  Зокрема, працівники 558 авіаційного ремонтного заводу (Барановичі) періодично здійснюють відрядження у складі «виїзних груп» для проведення робіт з відновлення та введення в експлуатацію авіаційної техніки на 121 авіаційному ремонтному заводі (територія авіабази Кубинка). В основному роботи виконуються на літаках типу МіГ-29 та його модифікаціях.
   
 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  У Білорусі запроваджено заборону на підвищення цін

  "З 6 числа (жовтня, – прім. ред.) забороняється всяке зростання цін. За-бо-ро-ня-ється! Від сьогодні. Не з завтрашнього дня, а з сьогоднішнього. Щоб за добу не накрутили ціни.

  Тому від сьогодні зростання цін забороняється. І не дай боже хтось по бухгалтерії проведе заднім числом щось", - наголосив Лукашенко.

  При цьому диктатор порадив не лише не підвищувати ціни, а навіть знижувати їх.

  Білоруські ЗМІ відмічають, що у цій забороні можуть бути виключення. Ціна може змінюватися після узгодження з міністерством антимонопольного регулювання та торгівлі.

  Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
   
а де твій аватар? :)