Бігова доріжка

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем comanche, 18 тра 2010.

  1. yquwww

    yquwww New Member

    Продаю бігову доріжку. Електрична. Практично не була у використанні. Віддам за 300 у.о. Якщо зацікавить, пишіть
     
  2. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    а что значит развивать? если можно конкретнее
     
  3. Cupido

    Cupido New Member

    Як можна з вами звязатися?

    ---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

    Як можна з вами звязатися на рахунок бігової доріжки?
     
  4. Доброго дня! Дуже хотіла доріжку з горем навпіл все таки зібрала гроші і придбала, доставили швидко все гарненько зібрали.Майстри з хати а я на доріжку, чесно кажучи трішки попотіла з опціями бо в перше стала, але розібралась. Зараз тішусь як дитина. Собі купила і вам раджу бо і ціна непогана і сервіс хороший. Кидаю силку, бажаю усім пласких животиків))) http://sklad24.com.ua/sport-i-turiz...eri/magnitniy-velotrenazher-b-225-nova-torneo
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Відпишете як скоро в вас став плоский животик! І скільки в день бігаєте? А не пробували ранішню пробіжку на свіжому повітрі?
     
  6. Навіщо вам тратити гроші на дуже дорогі тренажери, краще купіть собі нову сукню, я наприклад за 2 місяці вдома позбулась лишніх кг і без тренажерів. Просто відмовилась від деяких продуктів і виконувала нескладні вправи. Хоча один тренажер я використовую, обруч масажний хула-хуп, дівчата це реальній шанс позбутись боків і жиру на животі, в мене шкіра така класна стала після нього. Але спочатку помучилась з синяками, хоча воно того варте на 100%.
     
а де твій аватар? :)