Безкоштовні поради з ремонту телевізорів

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем slaxbaum, 19 лип 2015.

  1. slaxbaum

    slaxbaum New Member

    Телевізор Електрон 51тц 423 не ловить всіх пакетних каналів (аналогоаого) кабельного телебачення Львів Воля.
    В чому може бути причина?
    Що можна зробити, щоб виправити цю несправність?

    Дякую за пораду.
     
    Останнє редагування: 19 лип 2015
  2. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Дело, как ни странно, может быть в кабеле. Если у вас проложен антенный провод старого образца, попробуйте его заменить на новый "белый" провод.
     
  3. Sonya Matveeva

    Sonya Matveeva миється в бані

    Народ, плиззз, нужна срочная помощь, телек выбираю ;). Планирую поставить в гостиной. Хочется чтобы и качество картинки было на высоте, и стоимость чтобы доступная, и функциональность, чтобы не хуже. Понравился Samsung 32K5550 телевизор от Самсунг. Вот вроде в нем все есть, что нужно - Фул ХД, юсб порты, модуль Вай Фай. Размер тоже внушительный - 32 дюйма с хорошей разверткой, около 400 Гц. Ну че так дешево? Подвох какой-то что ли? Мне кахалось, что за телек «полный фарш» придется выложить около 20 тыс, а это почти в половину дешевле. Кто брал, делитесь впечатлениями!
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    А бля це ж спам

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Здається, що прийдеться згадувати навички курсів телемайстрів, але вже в нових умовах розвитку телерадіоапаратури.
    От запросили мене на ремонт телевізора "Мередіан". Схеми, ясно, що немає, бо вироблено в Китаї. Але розроблено в Україні (принаймні так на етикетці) - для мережі магазинів Вікотек ЗАТ "Світ Електроніки".
    Всі маркировки, позначення - незрозумілі. Без схеми ніяк не розібратися.
    В мене є багато схем, але всі починаються зі схем 60-х і закінчуються схемами кольорових телевізорів "Електрон" та "Берізка" до 1998 року.
    Може у кого схема "Мерідіан" модель ТК-Т5450, випуск 2010 року?
     
  6. WowkS

    WowkS Well-Known Member

    Meredian TK-T5470 - опознать шасси для базы
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пошукаю те що треба. Спочатку сленг вивчу, бо не контачить.
    У мого кліента таке:
    Звук є
    Екран світиться
    Зображення слабе у верхній 1/8 екрана
    Розгортка "ёлочкой"
    велике більмо кругле на екрані
    ======
    Здається краше на лом здати. Але це - справа честі! Та ладно, пошуткував. Треба розголос добрий, що можу ремонтувати ТВ.
    Надія ніколи не помирає.
     
  8. WowkS

    WowkS Well-Known Member

    Що перше спадає на думку - втрата ємності конденсаторів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У 99% так і є . Якщо ТВК = то буде вузька полоса.
    А кондери - це точно. Але які? Які, які? Китайські!
    У мене SHARP з 1996 року - хоч би хавкнув хоч раз...
    Про схему тільки сподіваюся дістати. Може хто вткнув пальцем у тий кондьор на фото на сайті - то без проблем.
    А те коло, як більмо - то мабуть сідає кінескоп - раніше наче додаткові витки на ТВС допомогали.
     
а де твій аватар? :)