Бездротовий інтернет

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 20 лип 2011.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що цікаво коли залишається 2-3 грн, то інтернет є, а подзвонити вже не можна ..

    Не зовсім так....треба просто залишити тільки одну точку доступу, "інтернет безмежну" тоді просто деякий час нема інтернету, а потім сам активується...А от коли самому відключити, то при повторному підключенні здеруть 10 грн.

    Взагалі з тими точками доступу київстарці на всіх тарифах мутять...видно то якраз і є основний заробіток. Інакше просто не зрозуміло для чого тримати тариф 10 грн за мегабайт, хто власної волі таким тарифом користуватись буде???
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну ти глянь, далі зі своїми містечковими проблемами. Ніхто не в'їхав в новину? В Америці інтернет буде безкоштовний, весь і всюди. Це як безкоштовна їжа чи житло.
     
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    то у Львові є ВайМакс чи львів бидло відстійник київстарівського і піплнетівського бездротового інтеренету?
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так, львів бидло відстійник київстарівського і піплнетівського бездротового інтеренету, абсолютно правильно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну і???.... іммігруєте???

    ---------- Додано в 15:22 ---------- Попередній допис був написаний в 15:18 ----------

    Взагалі то я десь читав що на теперішньому технічному рівні мобільні оператори могли б накрити швидкісним мобільним інтернетом всю країну, от тільки з однієї сторони їм ліцензій не дають а з іншої вони не дужето хочуть, доки можна стригти купони за хриновий нет то для чого робити швидкісний...

    Хоча то все фігня он в Америці............:russian_ru:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не про мобільний інтернет, а про Wi-Fi. В телефоні мені не треба інтернет.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене Wi-Fi по цілій хаті...ше на весну хочу собі якусь антену причіпити шоб по подвірку тягнув....а то не можна в виходку спокійно відео подивитись...:mocking:
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Лиш не задурно.
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зато якби сусіди, баба Параска, чи дуду Кіндрат купили б собі 5 Айфона з пенсії то спокійно могли б користуватись моїм вайфаЙОМ....:)))
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну якшо без пароля, то весь Львів може сі корисувати, на чорта та Америка.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Недавно їхав в трамваї і бачив в ньому наліпку WiFi Zone. Їхав не далеко, тому не встиг перевірити, чи то означає, що в трамваї діє безкоштовна точка доступу, чи то якийсь підвох
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я от з вайфаєм під оперним так і не розібрався....вроді підключається, а тоді відправляє на якийсь сайт, чи то для реєстрації чи то для оплати....мороз був, я в руки змерз і плюнув на то.....
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну поки транвай їде - WiFi фурикає, лиш стане - WiFi заглох. То може як добре сі розжене транвай - то кешу вистачєє на зупинку свілофора.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чим швидший трамвай, тим швидший інтернет? Прикольно :)

    - Ей, воділа, додай газку, а то мені скоро виходити, а серіал ше не докачався!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Сервер не знайдено

    Firefox не може знайти сервер ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :)))Це ти зараз із трамваю пишеш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це ти такі лінки даєш :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    http://zik.ua/ua/news/2012/12/05/382329
    От блонда криворука, нє?:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SashaBelov

    SashaBelov миється в бані

    Я чекаю LTE, поки користуюсь інетом мобільним від Лайфа. Середня шв. десь 150-200 по Львову через EDGE.
     
а де твій аватар? :)