Басейни і сауни Львова

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем guculyanka, 28 чер 2007.

  1. Віторія

    Віторія New Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    За сауни я знаю, що в Євроспорті є. Але от я зараз планую записатись на басейн, мені дуже рекламують Євроспорт, там абонемент з 10ї до 14ої з понеділка по суботу на півроку коштує 1510 гр. І в цю ціну входить басейн, фітнес, тренажерний зал і зона Релакс, тобто сауни різні. Може хтось знає, як воно там, чи відповідає такій ціні?? І ще може хтось напише, скільки коштують абонементи в оту Софію?? Буду дуже вдячна!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Басейни і сауни Львова

    а в які години заняття з дітьми?
     
  3. viktoria

    viktoria Active Member

    Клуб "Китинятко", действует на базе бассейна, в гимназии им.Симоненка.
    Занятия с детками от 2-х месяцев до 3-х лет.
    запись по тел. 8-097-430-19-16
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    хочу мати можливість поплавати. вільний графік.
    які є пропозиції?

    бачу інформація тут застаріла, терба обновляти

    я колись ходив в політех в басейн, хто знає, чи зарз можна приходити поплавати не студентам і не політехівцям?
     
    Останнє редагування модератором: 24 жов 2009
  5. night

    night Well-Known Member

    Євроспорт. Одноразовий абонимент 60 або 80 грн. Чисто. Людей відносно не багато. Або Аквапарк. Ходити краще з самого ранку так як потім дуже багато людей на доріжку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Ви коли там останній раз були? Трохи людей є в сьомій годині ранку, а ближче до восьмої не більше двох-трьох людей на доріжку. А після десятої напевно і ще менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а куди вигідно ходити, щоб поплавати регулярно? може є якісь абоненти зі знижкою для пост клієнтів?(суто на басейн)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    Євроспорт трохи задорогий. вигідніше дельфін або той же аквапарк. я так зрозумів шо вибір в менен невеликий
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    Може й задорогий, але от як на мене басейн в Євроспорті чистіший, ніж в аквапарку. Та й в аквапарку довжина басейну 50 м, зазвичай басейн має 25 м, як в Євроспорті. Особисто для мене так набагато зручніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Komanda

    Komanda Member

    Хто був в хорошій фінській сауні підкажіть і поділіться будь ласка враженнями.
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    чув сьогодні новину, що в Університеті відкривають басейн
    тепер всі студенти Франка мають де поплавати
     
  12. truestep

    truestep Member

    Какой бассейн?
    А не студенту туда как-то попасть можно?
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Версія: На площі перед Універом. Весна, сніг буде танути, а двірників скоротили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    поки наразі ні, то лише для своїх, та з часом думаю що можна буде
     
  15. Dia

    Dia Member

    Порадьте у Львові басейн, щоб по ціні був нормальний і щоб чистий, а і ще для басейну потрібні якісь довідки?
     
  16. Dia

    Dia Member

    Нарешті почала ходити в басейн...в Аквапарк. Мушу сказати, що для тих хто хоче дійсно поплавати він ідеальний: 50м довжина, вода 27 -28 градусів, чисто, десь 8 доріжок. Для тих хто хоче навчитися плавати там проводять уроки в певні години, для мам з дітками є окремі менші 2 басейни, з меншою глибиною, так щоб похлюпатись....
     
  17. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    http://ska.lviv.ua/
    Басейн 50 м. на відкритому повітрі. Чистий (недавно почистили). Разове відвідування - 30 грн. Абонемент на 10 відвідувань - 250 грн. Дитячий абонемент - 80 грн.
    Вимагають довідку від лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dia

    Dia Member

    Дякую за пораду, ціна заманлива:haha:
     
  19. Ivan Z

    Ivan Z New Member

    Були на вихідних з компанією в сауні в Інтерспорті на мотозаводі (здається городоцька 174 але точно не памятаю) година там 150 грн за до 7 чоловік , сауна нам сподобалась, можна поставити тверде 4 ! Там є невеличкий басейн в якому можна окунутись, в середині чисто, персонал ввічливий, є також парна, а і залів купа для фудболів, тенісів, тренажерний дуже сподобався є на чому фізуху підтянути. Може кому треба номер телефона то 067-67-40-619.
     
  20. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Були там теж одного разу :sad:
    Якщо компанією "побухати" то варіант супер, бо місця багато і стіл великий.
    Реально через те, що багато місця, тепло там тільки в кабінці. По телефону домовилися, що включать також римську парну. Потім виявилося, що вона не працює. В басейн треба залазити по драбинці вгору і реально можна легко впасти. Душових кабінок нема, а для душу прямо в кімнаті з басейном з стіни виведено два душових крани. Туалет зроблений по принципу душової кабінки - дверка висотою десь біля метра така, що знизу величезна діра (до 30см.) і якщо хтось високий, то і зверху все видно.

    А зал там дійсно мав би бути непоганий. Я там не був, але він великий, новий і наставлено купу тренажерів.
     
а де твій аватар? :)