Баня - це круто

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем Bambook, 5 лис 2012.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А фотки будуть?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    С Бамбуком?
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не-а...
    Я на мужские оргии смотреть не люблю. Ориентация другая. А вот с этой - да!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Шо значит Не-а?
    Она ведь не одна оргировала, а с Бамбуком, наверное.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    :facepalm::facepalm::facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От мусів на то звертати увагу. Може кобіта в перерві між оргіями нарешті взялася за читання книг, захотіла "блеснуть умом", а Ти її зафейспалмив:)))

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    З граматикою та пунктуацією далі не складається:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Перепрошую, а Ви що хіба ніколи не відвідуєте баню, там є чітко написані правила поведінки , що робити знимки категорично заборонено, за цим слідкує охорона. По друге якщо десь і встановлені потаємні камери які знімають усе що там відбувається , то мені це не доступно. Прошу звертатися по цьому питанню до владних структур нашого форуму. Дякую за порозуміння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто охорона приймає участь у оргіях? Як же інакше вони відслідковуватимуть фотоаматорство оргієнністів?
     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Прошу не задавати мені дурних запитань, так як би Ви там ніколи не були , нічого про баньку не чули , і не бачили що там робиться. А то що там захованимінікамери це ніякого сумніво не має це зараз досить модно, але де і в якому місці вони то виявити тяжко тому що їхній розмір не більше як 2 мм , такі як на ручка і брилках для потаємного знімання. . На тому питання закрито.
     
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Глянув у баню - красота там зараз. Ще артобстрєла з чернобильцем додати - і буде повноцінний атряд боєвих пловцов :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чернобилєц з нами попрощався пару тижнів тому.
    А артобстрєл вже по нашому почав балакати, може будуть з нього люди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Сумуєте?

    Каже "шо сі стрєсло, паньство?" :)
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я? То Ви перший його згадали :)
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я лише за полковника переживав, що в нього некомплект у бані :)
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Баня - це не круто, там одні матюки, жах.
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Чи існує зараз гілка для внутри-банного спілкування? Якщо є - про що там пишуть? Наведіть хоч один скріншот будь ласка.
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не сумніваюсь,там стільки рускоязичних троллів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то наші форумні тітушки
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Може, перейменувати Баню в Маріїнський парк? :)))
     
  20. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member



    Я цілком згідна з МАРТІНІ. Наприклад я приймаю участь у більшості форумах східної УКРАЇНИ .- де тих тролей повно, і мені наприклад цікаво з ними часом спілкуватися і переконати їх у багатьох випадках, хоча наші погляди на більшість речей протилежні. Якщо не хочете з тролем спілкуватися то просто не відповідайте йому, і він сам більше тролити не стане так як бачить що реакції на його писанину не має. По друге саме цікаве в тому , що стосується троля це вміти праильно поставити йому запитання, або дати відповідь, бо деякі з них досить сильно підковані. І тоді побачити його реакцію , до чого він клонить і що хоче почути. На більшочті форумах їх дуже адміни не рухають . Тільки на нашому сайті , люблять усіх банити --бо хто не скаче той москаль, тому це мені чомусь часами нагадує нашу владу. На нашому форумі повно і наших україномовних тролей но як я помітила що їх не дуже і банять , тому що просто їх неможливо забанити , так як вони є правцівниками відповідних структур які постійно слідкують за духом і думками форумчан, і самі кого хочеш забанять . Так що давайте будемо поводити себе один до одного толерантно. Прошу надати амністію усім нашим політичним тролям, так як ми повинні іти демократичним шляхом, і не переслідувати людей за їхні думки і погляди. Бажаю усім успіхів на невидимому фронті , в нелегкій боротьбі за нашу УКРАЇНУ. З Новим роком !
     
а де твій аватар? :)