А Ви не були в ситуації коли зібралась компанія, і після першої чарки знали, що в державі треба робити першочергово? Два українці - три гетьмани...
Я то пам'ятаю, а ось в народу - хронічний склероз! ПРОИВСІХи, я до вас! ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ---------- Я в таких компаніях не сиджу - можна детальніше?
Детальніше що? Кого вигнати з країни, розстріляти, чи імена тих, хто це пропонував? ) А мені доводиться бувати. На Різдво до бувшої свекрухи зайшла. Син, а мій бувший чоловік - свободівець, дядько - рухівець, братова - бютівець. Різдва і атмосфери різдвяної - як не бувало. Намагання перевести розмову у святкове русло марні, бо треба ж показати свої переваги. На кухонному рівні. А наступного дня хіба голови болять, а толку?
Підтримую. В нас країна глупих теоретиків. Ми не цікавимося політикою, а розглагольствуємо. Для того шоб справді цікавитися - треба пробувати на неї впливати. Хто хоче займатися політикою - хай спробує підняти рівень побуту в дитячих будинках. То і цікаво і вплив на політику треба чинити на місцевому рівні. А просто за столом чи на форумі про то пи.... говорити - безглуздя. Добєтеся успіхів на місцях - просимо в столицю. А так то ж ми не цікавимося, а пробуємо показати свій розум. І шо з того виходить - "подчіненний перед лицом начальствующим должон иметь вид лихой і придурковатий даби розуменіем своим не смущать начальство і руки в карманах не держать даби онимі .......". Ото наші політикани з народу стоять цілими сімями з лихим виглядом і руки в карманах тримають . Нє шоб тим рукам краще застосування найти. В мене таке кожної пятниці до пізна робиться дома.
Специально для Вас - повторю: уж если не можете повлиять на сине-белых - не надо было голосовать за жулю - был бы выбор во II туре. Противсiхи - по крайней мере - не стали выбирать между бандюком и воровкой.
Прошу вибачення за різкувату форму попереднього допису. То мій мозоль. Зара поглибав дихоко і допишу спокійніше. Як на мене то гіперполітизація нашого суспільства робиться навмисне самими ж таки політиками. Коли люди сидять біля телевізорів, стоять на мітингах і вислуховують всю ту тріпологію їм не хватає розуму дивитися навколо. Якшо людям 100 раз сказати на біле - чорне то вони так і самі почнуть говорити і інших переконувати. Для того і політизація і оті безкінечні політичні передачі і так далі. В нас діяться "політика слова". Діла теж робляться, і хороші і погані. Але за "політикою діла" давно ніхто не слідкує бо всі політизовані. І ше. Реально розуміти політику здатні десь 10-15% населення. Шоб в тому розбиратися треба мати не абиякий розум і саме в тому і розбиратися. От я ж абсолютно не дурак, але в політиці е розбираюся і не хочу. То справа складна і я можу бачити лише вершок айзбергу. А 80% населення і того вершка не бачать бо сліпі. Зате мають слух і вірять всьому шо їм скажуть. Більшість людей в політиці дупля не дають і їм на вуха лапші навішати елементарно. Тому то система виборів і рівності голосів приречена на перемогу брехунів.
Хто!? Тигипок, кролік Сєня, Тягнибок? Перший - шестьорка Хама, другий - шестьорка Рябого, третій - шестьорка обох... І ще. Питаннячко , яке всім вже набридло...А ЩО РЕАЛЬНО ВКРАЛА ЮЛЯ?
Словоблудіє і більш нічого... Бо коли мізків нема, то й красти нічого...А коли розум маєш, то тебе не так просто провести на мякині.
То ви гадаєте тут думка не формується у людей? (особливо, якщо товариство без матів) Вам особисто тут - тільки язик почесати? (без образ) Цілком підтримую думку. Дуже гарно сказано! Ваш не зачіпила? (чи тому і жалієтеся, що його забрала? )
Ні. Від часів піонерії горлодерство не люблю. То й на Юліне не поведуся. ЧІПи для роботів пасують. чип, микрочи́п (англ. microchip, silicon chip, chip — тонкая пластинка — первоначально термин относился к пластинке кристалла микросхемы) — микроэлектронное устройство — электронная схема произвольной сложности, изготовленная на полупроводниковом кристалле (или плёнке) и помещённая в неразборный корпус, или без такового, в случае вхождения в состав микросборки
Думка у людей формується всюди. Питання в тому чи є з тої думки користь і чи нема з неї шкоди. Я вважаю шо розумна людина не стане формувати свою думку стосовно політики чи економіки спираючись на розмови на форумі. Є значно швидші, кращі і точніші методи формування думки. Але шоб тими методами користуватися потрібно мати певну освіту і досвід. Від думки сформованої на форумі толку нема і добре шоб не було ше і шкоди. Бо якшо формувати думку тут то то не буде ваша особиста думка, то буде думка навязана вам іншими. Ну може якшо ви вмієте гарно писати і володієте певними психологічними прийомами то можете навязати свою думку іншим. Але то не буде їх думка. Рівень культури не завжди відображає рівень розуміння. А той хто справді розуміє реальну ситуацію в нашому політикумі без матів просто не зможе обєктивно передати свої думки. то я вам гарантую. Чо ся маю ображати. То так і є. На мою думку форум в основному для того і є. Деколи з його допомогою можна робити звернення до багатьох людей. Але такі звернення не завжди будуть ефективними і не завжди є виправданими. А хто хоче робити політику.... ну то робити її на форумі то те саме шо будувати 20-ти квартирний будинок в дитячій пісочниці. ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ---------- Коли люди кажут шо цікавлються політикою то мене пробиває на хіхі. Як вони нею цікавляться? Вони вивчають законопроекти? Читають прийняті ВР закони і рішення? Вони мають для того правничу освіту і розуміють те шо читають? Вони вносять свої пропозиції в письмовій формі? Створюють громадські організації? Ведуть переписку з депутатами від їх округів? З президентом переписуються? Ні? А як же вони тоді тою політикою цікавляться? Яким саме методом?
И вот пришёл "зачинщик" этой темы, то есть я. Ребята, когда я открывала эту тему, то не думала, что в ней будет столько флуда! Хочу сказать, что я пыталась обратить внимание на фразу "Война перед войной". Адольф Алоизыч Шикльгрубер перед тем, как развязать Вторую Мировую войну, воевал со своим народом. Воевал политически:"ненадежных","нелояльных" и.т.п. сажали в лагеря или уничтожали физически. Наша власть тоже воюет с народом, воюет экономически( рост цен на продукты и услуги ЖКХ и.т.п.) И вряд ли в этой войне победим мы,простые украинцы. А что касается равнодушия к политике, то слово "равнодушие" не совсем здесь корректно, ведь мы заполитизированны как никогда, но эта "заполитизированность" сводится, в основном, к разговорам на кухне, как в добрые старые советские времена! Я считаю, что не быть равнодушным к политике означает иметь гражданскую позицию и не бояться её выразить. И это выражение у каждого своё. Я вспомнила свою подругу Татьяну: во время президентских выборов 2004 года в наш город приехали наблюдатели из Винницы. Городским властям было наплевать на них, людей никуда не поселили, они ночевали в автобусах, на которых приехали. Так вот, Татьяна забрала к себе на квартиру двоих наблюдателей( а кроме Татьяны ,в квартире жили её муж,две дочки-школьницы и мама-лежачая больная!), причём за проживание ни копейки с них не взяла!
Так в нас майже кожен так і робить і шо з того? Мало просто виражати свою думку. того дуже-дуже мало. То неефективно. Треба їх (пардон на слові) "нагинати". Починати треба з місцевих політиків. Нагнути, викинути і поставити своїх. А тоді і далі можна думати.
Ви неправильно трактуєте слово "своїх". Я мвав наувазі "своїх", яких я (чи той хто візьметься наводити лад) вважає достойним. А не тих кого вибрала демократичним шляхом зграє телепнів чи поставивли зверху. Але то лише мрія. Жага мати голос і примара того шо ви рішаєте свою долю назавжди зробила людей рабами демократії і ними ж обраної влади