автошкола AKA курси водіїв

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем helmut, 5 вер 2007.

  1. Dell

    Dell Active Member

    машина буде через місяць, а мені б по практикуватись, бо вчився зовсім на іншій. з салону не ризикну ось так їхати через місто.
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    краще шукати прямо в автошколі. І зовсім не обов'язково, щоб на авео

    це не так вже й суттєво

    на крайній випадок попросіть когось з друзів перший раз доїхати. А потім в тихе місце і трохи покататись, щоб звикнути
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    У вас в родині, мабуть, було авто? Чи в друзів перед тим пробували?
    Бо отакого - тупо, нічого не вміючи, сісти і поїхати - не розумію.
    Когось пронесе, а хтось біди наробить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. shumik

    shumik Well-Known Member

    А я завжди вважав, що щоб добре навчитися їздити, обов’язково треба покататися по самому Львову, бажано по центру :hang1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну не зразу ж після автошколи))....не знаю як вчать тепер...а колись після того як я получив права то міг їхати з швидкістю 40-50 км на годину по пустій дорозі вдень....
    Розвертатись,рухатись заднім ходом і вночі не вчили взагалі...(машини в нас в сімї не було)......Але таки найкращий спосіб навчитися їздити то сідати і їхати...(і ніякий умнік тобі не командує шо куда переключати))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    От і я про це. А то так зразу - здав на права і впірьод с пєснєй - як за себе не страшно, то хоч про людей подумати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dell

    Dell Active Member

    так як і колись ))) звичайно чогось та вчать (за що я особисто вдячний), але без системи і звичайно впевненості після цих занять навіть не нуль, а я б сказав мінус.
    думаю ще пройти курс в школі реги. правда там дорогувато.
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    нє. У войску вночі на ЗіЛі пробував по в\ч, і пасажирський стаж місяць на "українському танку". :)
    А здря... :)
    О 2-й ночі сів на Запірбенц, і маршбросок через всю Москву, на дачу... у 40 км...
    Так і їздив рік, поки екстернат не здав... :)))
     
    Останнє редагування: 25 сер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sewgirl

    Sewgirl New Member

    Я вчилась на курсах Добрий шофер, які на вул Бандери 91 ( у приміщенні школи № 55 ). Вчив нас прикольний викладач, ПДР на память знає, толково все пояснює, і постійно хохмив про колізії в правилах. Одним словом було цікаво вчитись. На водіння попався нормальний інструктор, без замашок я начальник, ти дурак, спокійно все пояснював. Зовсім не жалію, що пішла на курси
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    А на здачі водіння взагалі то і не обов"язково вміти водити машину. Це, перш за все, потрібно для вас.

    Я, коли здавав, то на здачі взагалі не було присутніх нікого з МРЕВ. Ми проїхалися кожен по 100м з тим інструктором, котрий в автошколі вчив нас водіння і все. То було лише для галочки. Пізніше я дізнався, що автошкола дає хабар МРЕВ, щоб від них не було представника на здачі водіння...

    Але вам все одно не потрібно давати хабаря!
    Не бійтеся не дати хабаря!
    Якщо ви не здаєте водіння з першого разу, в той же день ви спокійно йдете в касу, платите 15грн. за талончик на перездачу, несете його інструктору, він кладе собі той талончик в папку, махає на вас рукою, даючи зрозуміти, що ви безнадійний клієнт і відпускає вас з миром:)... Ні в яку машину вам уже не потрібно сідати другий раз... Але то все при умові, що перед тим тести на комп"ютері ви складете бездоганно!
    В мене так було, коли я здавав. Вони всі тільки лякають багато народ, щоб отримати своє в кишеню. Насправді, нічого страшного немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. DAF TRAC

    DAF TRAC Member

    хороший інструктор

    Я знаю хорошого інструктора... сама вчилася з ним рік тому... але на жаль не на АВЕО... на вісьмірці... живе в Винниках... звертайтесь, якщо треба...
     
  12. Irina ..

    Irina .. Member

    Курси водіїв

    Порадьте хороші курси водіїв і в скільки зараз обходяться права .


    На форумі працює пошук!
     
    Останнє редагування модератором: 12 сер 2013
  13. instruc

    instruc Member

    Мені особисто подобаються курси на Чмоли позаду податкової. Ще гарні курси на Квітки основяненка 4а, але там машини старі. Ще є курси на Степана бандери 11 і В 55 школі навпроти костелу на привокзальній.
     
  14. revo777uk

    revo777uk New Member

    Автошкола/Де здавати на права ?

    Вечір добрий, хто може підказати автошколу (бажано з помірними цінами) ?
    І ще нюанс мене приймуть (мені 17 років) ? А то минулого року бачив оголошення про набір з 17 років, а цього хз.
     
  15. Njuta

    Njuta Member

    Мій син недавно закінчив автошколу на вул. Чмоли ( це за Податковою). Там власне приймають з 17 років 10 місяців, щоб на момент закінчення виповнювалось 18. Ціни помірні.
     
  16. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Я закінчувала автошколу на Пасічній (правда кілька років назад). І ціни помірні були і брази з будь-якого віку
     
  17. revo777uk

    revo777uk New Member

    я так розумію на категорію В, і скільки коштувало таке задоволення ?
     
  18. trunakino

    trunakino New Member

    Я во Львове ходил в школу agat , но это было конечно лет так 10 назад, и сейчас она уже в Киев перебралась, но кажется во Львове еще остался филиал, владелец школы мой хороший знакомый, если еще актуально для тебя, я могу узнать
     
а де твій аватар? :)