Авторитет без ремінця :)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 січ 2009.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чесно кажучи, не думав, не гадав, що у Канаді процвітає така дурня.
    Дитина рухлива, активна - це нормально і давати ше якісь уколи для заспокоєння - то просто знущання. Вирішення проблеми... щоб не займатися з дитиною...
    Повбивав би, чесне слово....
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ви просто неуважні. ;) Я про це ще два роки тому писала. Власне мене найбільше вразило, коли вчителька почала мені казати, що він не такий, як нормальні діти. Я їй сказала, що в Україні рухлива дитина й активна - це дитина здорова й мене дивує, що вона намагається це видати за хворобу. Вона явно побачила мою злість за такі вислови й почала одразу оправдовуватися й шукати інші слова.
    Я маю намір піти до директора школи, розповісти про описані вище випадки й піддати сумніву її професійність. Роман якось забирав Дарка зі школи, то казав, що помітив розгубленість тої вчительки, вона ніби не знає, що з ними робити, тому їй активні діти заважають. :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гм..................я не на уроці і не перечитую все підряд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Усім, хто вважає за потрібне іноді бити дітей, нагадую, що це незаконно, крім випадків, коли це робиться у стані необхідної оборони або крайньої необхідності.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Та я бачу проблему в тому що дитина не канадієц, не знаю як в вас але в нас тут пересічні американці мають обмежені зацікавленості, і в тому що він розумніший від тої вчительки. Він просто кмітливіший і йому нудно з нею працювати.
    Я не можу жалітись на своїх вчительок в американській школі, але он в українській була в нас вчителька яка ніяк не могла дати раду з Данилом. Ну ніяк. Але ось нова прийшла і каже що він не завжди працює але сидить тепер чемно. А колись лягав на підлогу і просто лежав, бо йому було нецікаво. Він нам про це неодноразово казав.

    А те що малому дали відсторонення від школи то зле для дитини, бо вони любителі ярлики на дітей чіпати а потім тяжко то змінити. А он до директорки піди обовязково. Невідомо що вона за птиця. Та школа що належить до нашого району має таку директорку, що мені аж волосся дибки стало. Лише через те що дитина була народжена в грудні 2000 року вона не могла порахувати в який клас його треба дати. Придурки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А шо, тільки дописуєте "все підряд" (с)?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви не уважні, читайте мої дописи дворічної давності.:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я читаю свіженькі: як два роки тому написане...
    Нє? :)))
    Вже й форумлян пізнавати перестали...:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka Well-Known Member

    Лілю, а то вже початкова школа чи ще підготовча? скільки років вам з тою вчителькою ще контактувати?
    може легше змінити вчительку чи навіть школу?
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чи навіть країну, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Не знаю як там у Лілі, але в нас дозволяється віддавати дитину лише в ту школу яка прикріплена за районом проживання. В інший район не маєте права іти. В нашому місті це не дозволяється на відріз. Можливо що в великому місті можна і домовитись з іншою школою, бо може є їх кілька на район. Але в нас лишень одна на наш район і в іншу а ні зась.
    Тому якщо переводити то лишень в платну а державної іншої німа.:dntknw:
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    савєцкій саюз.... і приписка є?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Миху, нераз вражає схожість з совітським союзом. Але приписки таки німа:tongue:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У нас в районі три школи, або й більше. Так що можу перевести. Якщо в публічну не дозволять, то в католицьку переведу. Он будемо у Львові, то зроблю переклад свідоцтва про хрещення, бо в католицьку без цього не приймають. Дарко вже сам просився в іншу школу.
    Учителька в нас кожного року інша і здається наступного року цієї вже не буде. Але справа не стільки в учительці, скільки в ярличках, які тут люблять чіпати. Відповідно наступна вчителька може дивитися на дитину вже через призму того, що їй розкаже попередня. Нащо мені боротьба із тим ланцюгом? Тому я думаю саме про зміну школи, але зараз хочу трошки рейваху наробити, бо вони мене вже добряче дістали своїми "нормальний-ненормальний". :wacko: Зрештою, якщо проблема з дитиною лише там, а в садку немає, то це явно свідчить не про дитину. Він починає розбишакувати, якщо нудиться. Може, як підросте, то інакше це буде показувати, а зараз - звертає на себе увагу "займи мене чимось, бо мені нудно". Я вже натякала на це вчительці, вочевидь треба сказати прямо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікаво почути як відреагує канадська корупція............
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Це так, аби лиш щось написати? Ви що саме мали на увазі?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    але ж ви накручені......
    а я от про шо.
    не виключено, що директор буде ту вчительку вигороджувати, а вас зробить скандалістом....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Скоріш за все так і буде, проти вчительки він не піде, бо це ж репутація школи похитнеться. Коли я розказала все що думаю і знаю про вчительку, то він тихенько заткнувся і більше мені не дзвонив;).
    Лілю, там мабуть теж є куди пожалітись на вчительку, вони того дуже бояться.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Проблеми з вчителями повсюду є. Вчителі вимагають РЕ, знущаються. У моєї ствршої хімічка... дуб-дубом.... хто лізе в одне місце - має, хто ні - не має. Ніколи теми не пояснює, пенсія за нею плаче давно.... замість хімії на уроці розповідає про свойо дєтство.... З біології з першого вересня мою ще жодного разу не запитала....
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Як директор не послухає, а таке я не виключаю, бо то все одна банда :))), то буду писати листа або дзвонити до school board. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)