Ви вибираєте котел, зважуєте всі за і проти, а дозвіл на від"єднання від центрального опалення у вас вже є? і якщо немає як плануєте отримувати. я теж хочу індивідуальне опалення.
А в мене у батьків опалення і гаряча вода отримуються зі спалювання дров в котлі саморобному з топкою всередині. 2 дні мороки з різанням рубанням, складанням дров і 3-кімнатна квартира, температура нижче +20 не падає. І на все це йде не більше як 500грн в рік. Халява. От тільки підкидати і носити дрова трохи задовбує.
виділяється 10 кВт (при умові що правильно налаштована подача газово-повітряної суміші), а от передаватись може і 6,5 кВт, правда то трохи пістаркуватий котел напевно. щось новеньке. Десь можна прочитати про такі ціни?
а при чому тут Садовий? його підпис ще майже нічого не означає. Там є підписи важливіші, та й 5 тис то щось з космічних цін. Окуплятись буде хіба внукам
Найперш - треба утеплити житло. Бо які котли не монтуй - через старі вікна, двері та стіни - буде грітися атмосфера, а не будинок чи квартира. Який котел має бути? На мою думку - багатопаливний, універсальний. Тому що кон"юнктура цін на різне паливо - різна. Вона коливається. А так - буде змога використовувати те, що найвигідніше в даний сезон. Сьогодні - газ. Завтра - вугілля або паливні брикети, чи рідке паливо. Звичайно, міську квартиру твердим паливом не гріють, бо дим, - я кажу про особовий будинок. До речі, в Києві щорічно збирають і вивозять понад 100 тисяч тон опалого листя та трави, і мільйон тон твердих побутових відходів! Маю надію, що колись все це буде використано для вироблення тепла.
Яку? Сонячну? Навіть в багатих і сонячних арабських країнах вона мало використовується. Вітер? Але вітер, як сонце, до речі, не постійний. Потрібні акумулятори енергії.А вони дуже дорогі. Тоді що?
ага. КЧМи ми вже проходили. Зараз їх мають хіба що бідні пенсіонери на селі, які не мають змоги купити щось дорожче. НА різні види палива різні теплообмінники, тому на авось повезе не варто розраховувати, оскільки в екплуатації дорожче умгу. Заодно і на шампуні будуть економити. Нє? А цибулька яка буде на підвіконниках рости, огого. Куди там парникам тягатися )
Коли ми відпочивали в Болгарії, то на даху нашого готелю були сонячні батареї, за рахунок яких була і електрика і гаряча вода. Власник казав, що дуже економно, окупилось все йому доволі швидко. на багатьох будинках там бачила такі батареї. цікаво, скільки коштувало б поставити собі сонячні батареї в нас?...........Хтось знає?.....
в середньому приведена вартість 5$- 1 ват. Крім того площі потрібно мати і купляти дорогі стабілізатори
ну а якщо на дах власного будинку?.........І що то за стабілізатори? У Львові хтось за таке береться?
Ви це серйозно? ) Не повірите , я там був і бачив. Якби Ви були зі мною, то зараз би обоє тихенько би похихикали в кулак як то гарно вміють прикрасити. До речі, такий котел з такими ж проблемами сворив у Львові один пан ще у 1998 році (живе в одній з вулиць на Кривчицях, вже точно не згадаю). В виробництво не пішов з тих же причин що і цей не піде
Тобто - і це - "лажа"? А як же диплом за кращий проект? Не думаю, щоб цей дядько міг його купити. Висновок: універсального ефективного котла, який міг би працювати на газу, або на твердому чи рідкому паливі - не існує?
Зауважте, що у Львові рік на рік не приходиться, часом буває все літо хмарне (про зиму мовчимо), тому віддача від таких батарей буде невелика... Окрім того, після зниження температури повітря до певного рівня, такі батареї не працюють, навіть коли сонячно...
Я думаю, що той хто приймав участь в подібних закладах , той може пояснити яким чином там видаються грамоти, дипломи і щось подібне. Єдиною перевагою, якщо можна так назвати, цього виробу є його ціна. Тобто купив трохи металу, вмію варити тому зварив сам, тому вийшло дешево, як борщ. А далі тип пальників, тип і діаметр комину говорить про те, що газ там буде спалюватись далеко від нормального на сьогоднішній день ККД. А матеріал виготовлення теплообмінника говорить про те, що цей котел не пройде нормативів випробувань газового обладнання. існує, але складається він з різних секцій (тобто начинка одна а теплообмінників декілька), тому що температура в топці, тип димовідводу, тип теплообмінників на газ, на мазут, і на тверде паливо сильно відрізняються. Як буде трохи вільного часу я пориюся в архіві, постараюся знайти такі агрегати і викласти фотки. З.І. Що означають фіолетово-сині карточки без пояснень?