Аварія на залізничній колії

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Ascorbinka, 16 лип 2007.

  1. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Добре, якщо воно саме так.
    Дай Боже всім здоров"я.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Може, до Львова воно й не дійде (дай Боже).
    Але мешканцям прилеглих до місця катастрофи районів треба ТЕРМІНОВО евакуювати дітей. Хіба що крім дітей мешканіців- електората Шуфрича.
    І самим на кілька днів виїхати.

    Які б там "проФФесори" не виступали, що "все ок, все під контролем" - ми пам"ятаємо Чорнобиль.
    Тоді навіть представник України при МАГАТЕ, який "нерівно дихав" до моєї близької родички - цинічно збрехав (особисто мені та моїй матері) щодо характеру небезпеки і конкретного міні-прогнозу.

    Якщо під рукою немає мапи з автодорогами та залізничними коліями - візьміть отут (західна половина України, до Києва включно).
    4,5 МБайт.

    UA-IX: http://file.cyfra.net/files.php/f2a15e0b4ba04a7a24f1c09b38383821/
    World (і Укртелеком) http://mypage1.narod.ru/DOC/West.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Не Карашо!
    Ви, в моїх очах, змінилися не накраще (перепрошую)!

    Ви знаєте, я НІКОЛИ (!) не був прихильником схем реалізації "помаранчевої" революції. Але в ті славетні часи в моїй квартирі мешкали більше двох тижнів ДІТИ(!) подружжя двох ідейних лікарів з Львівської обласної лікарні (яким ніде було залишити своїх нащадків) які жили на Майдані. Наші діти товаришували між собою.
    Я вважав за потрібне підтримати людей у висловлені ними власної громадянської позиції, по при те, що вона була діаметрально протилежною від моєї!
    І діти не стали цьому назаваді!
    Крім того мені байдуже хто є батьки тих дітей (трьох) яких я привіз сьогодні під ранок з табору до Львова (де їх зустрічали родичі) хоча б і члени ВО "Свобода"!
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    No_Coment, підтримати - це коли володію ситуацією, або знаю вихід з тієї ситуації.
    А тут краще "перебдєть, чем нєдобдєть". Мало інфи.
    Хімію не знаю.
     
  5. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Але про "ДІТЕЙ" Ви явно погарячкували!
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛОДА ДО НАСЕЛЕННЯ ТА ГОСТЕЙ ЛЬВІВЩИНИ

    17.07.2007 18:10 - category: Львів: Офіціоз - Джерело: ЛОДА

    У зв’язку з техногенною катастрофою на Львівській залізниці (на перегоні Ожидів-Красне), яка сталася 16 липня і призвела до загоряння цистерн з жовтим фосфором, утворилася зона ураження продуктами горіння фосфору близько 86 квадратних кілометрів. В цій зоні знаходяться 14 населених пунктів з населенням понад 11 тисяч осіб. Поза межами вказаної зони, зокрема, у м. Львові, на даний час безпосередня загроза для життя і здоров’я жителів відсутня. Жовтий фосфор хімічно активний на повітрі при температурі 40 градусах Цельсія і швидко взаємодіє з киснем атмосферного повітря (загоряється). При горінні фосфору утворюється фосфорний ангідрит (Р2О5), який з вологою повітря утворює білий дим з дрібних крапельок фосфорних кислот. Найбільш часті при цьому інгаляційні отруєння. Симптоми ураження проявляються через 1-4 дні. Це - як правило: затруднення дихання, нудота, блювота.Профілактика інгаляційних отруєнь парами фосфорних кислот полягає у застосуванні респіраторів, ватно-марлевих пов’язок, зволожених 2% розчином бікарбонату натрію (питтєвою содою).
    Резорбтивна дія фосфору більш характерна при безпосередньому потраплянні його на шкірні та слизові покриви. Не можна накладати на місця ураження жирові пов’язки!
    При наявності вираженої резорбтивній дії фосфорних кислот, рекомендовано промивання шлунку 2% розчином питтєвої соди, вживання ентеросорбентів (активоване вугілля, ентеросгель тощо), послаблюючих засобів, профілактика виникнення гострих гастродуоденітів, виразок. Обов’язково потрібно звернутися за медичною допомогою!
    В зоні потенційної небезпеки рекомендовано обмежити перебування на відкритому повітрі і не купатися у відкритих водоймах.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Надзвичайна ситуація на Львівщині - підбірка останніх подій
    (повністю - http://maidan.org.ua/static/news/2007/1184694019.html )

    18:52
    На місце аварії вантажного потяга, який перевозив жовтий фосфор, поблизу Ожидова Буського района, прибули спецпідрозділи хімічних військ Самбірської військової частини. Як повідомив заступник начальника прес-центру ГУ МНС України у Львівській області Віталій Туровцев, війська прибули для проведення дезактивації забрудненої території, передає УНІАН. Нагадаємо, що 16 липня о 16.55 у Буському районі Львівщини на перегоні Красне-Ожидів зійшли з колії та перекинулися 15 цистерн з жовтим фосфором товарного потяга. Через виток фосфору з однієї цистерни сталося самозаймання 6 цистерн.

    18:10
    Кабінет міністрів України повинен розглянути питання про поведінку посадової особи, віце-прем’єра України Олександра Кузьмука. Про це сьогодні під час засідання президії Львівської обласної ради заявив в.о. голови облради Микола Горинь.

    За його словами, пан Кузьмук дав неадекватну оцінку надзвичайній ситуації, що сталась на Львівщині вчора ввечері.

    «Хоч він її сьогодні і спростував, однак серед людей це посіяло паніку. Його поведінка внесла деструктвний елемент», - сказав Микола Горинь.
     
  10. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Некоторые очевидцы утверждают, что слыхали сначала хлопок.. Не терракт ли это? Ведь уже была одна попытка со скоростным поездом под Днепропетровском...Выяснять надо...
     
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    уже 15 .. ну-ну. До ранку ще може пару допишуть.

    Мо хто з форумян був коло місця трагедії. Або має фото свіжі...
    А то наше ЗМІ слухати - то голова пухне.
     
  12. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Якшо вітер південний,то нам нічого не загрожує.А якшо піде дощ...До речі,голова болить страшно,але то хіба від спеки.Дивні люди-вже все-кінець світу,радіація,навіть носять білі марлеві пов"язки(моя мама сьодні бачила в місті!)
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Кому як, Meg, кому як... Мені от дивні люди, що дивуються нормальним тверезомислячим людям, які носять марлеві пов`язки, бо звикли турбуватися про здоров`я своє і своїх рідних та просто не вірять брехливій владі...
    А ще дивні готи-тінейджери, які люто ненавидять тінейджерів-емо, а можливо і навпаки, бо дідько їх знає де одні де другі, всі єднакі; ззовні різниця, якшо детально не приглядатися, мало помітна...;) :)

    Пи.Си.: "нам" - це де?! Мені чомусь завжди здавалося, що ви львівська... Лємберґу нічого не загрожує з вітром в північному, чи північно-східному напрямку...:)
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Уявіть собі, Meg, що в Києві у 86-му пересічну людину могли "взяти для профілактичної бесіди" за появу в громадському місці з дозиметром (звичайно, дозиметр конфісковували).

    Якщо щось загрожує здоров"ю - нормальній людині начхати на пересуди з натовпу.

    В травні 86-го більшість киян ходило в самопальних штанях з дешевої "плащівки" (легко пралися) і в червоних совкових кедах (не жаль викинути, якщо "задзвенять").
    Людей звільняли за "прогул", якщо вони вивозили дітей і поверталися до роботи через тиждень. А по "ящику" солодко співали - "все нормально!".
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    А Шуфрича так і не було - не хотів видно переривати відпочинок, чи шо?
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Дивно! Мабуть хлопець з "Високого Замку" (TV) щось переплутав, коли сказав мені, що в сюжеті з Бродів Шухер засвітився.
    Та й не дивно. Поставили клоуна гратися "в солдатики".
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Думаю, льотчики відмовилися летіти. А наражати на небезпеку цивілів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Зараз кожен з чиновників боїться щось лишнє ляпнути - кидають загальні фрази, типу вікна закривайте і дітей не випускайте. У Луцьку вітром здуло чорні таблєтки з аптек, чому? Не можу зрозуміти, якщо смертельна доза речовини становить 0,1гр.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    А Шуфрича так і не було - не хотів видно переривати відпочинок, чи шо?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Мене заклинило, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)