Аварія на залізничній колії

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Ascorbinka, 16 лип 2007.

  1. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Можете приїздити на екскурсію! Особиста думка- загроза минула, наслідки можливі хіба в районі проходження хмари: Ожидів і 15-30 км від нього в Пн-Сх напрямку (віссю посередині між Бродами і Радеховим). У Львові спокійно все. :)

    Щодо води... Кажуть, є сенс з деякою підозрою :) ставитися до води, що подається з водозаборів Золочева і Красного - це Личаківський р-н Львова, Винники, Кривчиці, Знесіння....
    Та вважаю, що здоровий глузд має перемогти паніку в головах.
    Той фосфор (у сполуках) аж ніяк не міг пройти крізь грунт на таку глибину, щоби забруднити грунтові води, які качають свердловини у тих районах. Це малоймовірно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    так, знову ЗІК нагнітає... а може правда?

    В Красному загорілась цистерна

    У селищі Красне пікетувальники перекрили рух на залізничній колії, через що заблоковано рух 10 пасажирських та вантажних потягів. На місце прибули голова райради Володимир Замроз та голова Буської РДА Михайло Вовк. Вони намагаються зв’язатися з членами урядової комісї. Люди ставлять вимогу негайного відтранспортування цистерн.

    За словами очевидців, причиною занепокоєння пікетувальників стало те, що одна з цистерн задимилася, щоправда її швидко загасили.

    ЗІК

    http://zik.com.ua/index.php?news_id=93435
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Я думаю, що можна спокійно їхати.
     
  4. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Я їду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. angal

    angal Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    3-го серпня. 6 година ранку. Знову горить.Тільки цього разу в 3-х кілометрах від центру Львова. Спросоня хапнув фотоапарат. Ось вид з вікна 9-го поверху з району початку пр. Чорновола:

    [​IMG]

    Фото початку пожежі.

    Через 15 хвилин - дим на пів неба. У ту сторону від будинку - дослідний нафтопереробний завод. Навіть не завод - заводик. По вигляду схоже на нафту. Але після випадку з фосфором - мандраж. Дзвоню 01, питаю. Говорять - знаємо, гасимо, що горить - не говорять. Хвилин через 10-15 після того, як сказали, що гасять, по місту з усіх боків - рев пожежних сирен. Потім прогримів пожежний потяг. Загалом настрій тривожний. Слава богу вітер не в ту сторону. Години через півтора загасили. По ящику увечері сказали - горіли 6 залізничних цистерн з нафтою. Добре що не з хімією.

    Тільки ось незрозуміло, що у нас таке з залізницею відбувається? То горять, то з рейок падають, то платформи на сусідніх коліях зносять! І по два-три випадки в тиждень. Невже так Міністр транспорту комусь насолив?! Або раптом весь його персонал дружно "забив" на техніку безпеки?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Цьому хлєстакову сидіти б в Чернігові на мерському місці і не показуватися на широкий загал. Нє, воно вирішило, що може всістися в крісло Кірпи. Мудло.
     
  7. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    не думаю, что так.. Быстрей всего, всегда рисковали, а теперь в жарищу все вылезло на поверхность "где тонко, там и рвется..."
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    що горить? Штрека імені Рудьковського.
     
  9. sigoris

    sigoris Well-Known Member

    Тільки ось незрозуміло, що у нас таке з залізницею відбувається? То горять, то з рейок падають, то платформи на сусідніх коліях зносять! І по два-три випадки в тиждень. Невже так Міністр транспорту комусь насолив?! Або раптом весь його персонал дружно "забив" на техніку безпеки?..

    Недавно побачив інтернеті як "Григорій Кирпа" злетів з моста по вул. ген. Курмановича.
    Якимось дивом ніхто не пострадав, на цей раз обійшлося без жертв. Зазвичай у тому місці негабаритний міст, з обох сторін висить знак "Стоп". Грузовики з швидкістю мурахи, щоб на ямах не зачепити міст проповзають під ним, легковики в черзі зазвичай терпеливо очікують... Я туди часто їжджу за рамами до свої картин. Коли я черговий раз приїхав після аварії, колійовці марафетили наново влаштований тупик. пішохідний прохід через міст відновити не встигли... Поруч з знесеною опорою несучою контактний провід поставили нову...Тупик готовий до нової аварії, та чи буде вона знову без жертв??? Думаю що ніхто і не подумав заглянути у нові державні стандарти, Будівельні норми і правила...а саме головне,
    дика байдужість теперішніх "спеціялістів". Головне що тупічок побілили новим вапном.
     
    Останнє редагування: 12 вер 2011
а де твій аватар? :)