Аварія на залізничній колії

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Ascorbinka, 16 лип 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    ВІЙСЬКОВІ лікарі давно вміють. З 1 світової війни.
    Тільки мовчать чомусь.
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Відвела сьогодні малу в садочок на півдня - дітей гуляти на вулицю не виводять, сказали начальство заборонило.
     
  3. Fialka

    Fialka New Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Де зараз облако, дійде до Рівного чи ні?
     
  4. Юрик

    Юрик New Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    доречі, що про це все каже євроспільнота? на сайті Euronews дуже коротенька стаття нічого інформативного, може хтось знає цікавіші джерела?
     
  5. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Нарешті перечитала всі дописи. На мою думку, трохи забагато паніки. Може мої слова когось трохи заспокоють, бо я сама досить спокійна. Звичайно хвилювання було в перший день після катастрофи, але головне взяти себе в руки. Не відомо, що більше нашкодить, сполуки фосфору, чи оця "нервотрьопка" (мова не йде про людей, які в перші години дихали парами фосфору). Треба сприймати все трохи легше, тим більше, що "после боя руками не машут". Вважаю за необхідне це написати, оскільки:
    1. Я сама хімік за освітою.
    2. Моє рідне село через зупинку від місця трагедії і входить до тих 14 нас. пунктів.
    3. Я зараз вагітна і нікуди не тікаю зі Львова.

    Бажаю всім, щоб на цій катастрофі всі наші лиха закінчились.
     
  6. Mirka

    Mirka Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Наразі новини з місця подій від мого знайомого журналіста такі:
    Хмара випала в томуж Ожидеві, вже за хмару переживати не треба, фосфор дуже важкий, далеко не политів
    З уражених тереторій і до них бліжніх треба виїхіти
    Постійно поступають уражені люди з такими сімптомами: головна біль, памороч, першіння в горлі ( ні хто не помер)
    Пити Поляну квасову, полоскати горло рощиномсоди 1 ст +1 ч.л. соди, пити сорбенти лікарські і природні крахмаль, желе

    Їхати ні де не треба зі Львова, хіба що якщо маєш бажання відпочити від міста і жари

    Він тамвже третій день і почувається нормально
    Ось і все постараюсь не впадати в паніку від дзвінків знайомих :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Людоньки який Почаїв, яка хмара? Який часник з металом вкупі? Ви хоч трішки хімію вчили у школі?
    Фосфор при згоранні на відкритому повітрі при достатній кількості кисню перетворюється в фосфорний андигрид( з формулою Р2О5), фосфорний андигрид є без запаху , при цьому фосфорний андигрид є набагато важчий за повітря, і не може по своїй структурі підніматися по повітрі, тобто простими словами сполуки фосфору стелять по землі, далі по курсі хімії фосфорний андигрид має дуже добрі властивості поглинати вологу( якраз цю його властивість часто використовують в промисловості), в першу ж ніч після аварії фосфорний андигрид в сполуці з водою, в виді роси випав на землю, він не є таким собі летючим голландцем що шастає по Україні, і лякає людей.
    Щодо запаху часнику, тут також наші люди щось таке почули але конкретно нічого не взнали але бояться. При безпосередньому вживанні фосфору або при безпосередньому контакті з великою кількістю випарів на квадратний метр( що є можливим тільки якщо ти присутній на місці аварії і знаходишся в епіцентрі горіння) є можливим отруєння, при отруєнні другого ступеня( це коли рвота) рвотні маси можуть віддалено нагадувати запах часнику. Не повітря що вдихається має пахнути часником, а те що виходить з легень -видихається. Не присмак і власні відчуття, а ваш співбесідник має від вас чути запах часнику, але при умові, що ви з’їли той нещасний фосфор, або стояли в клубах диму і ритмічно вдихали протягом певного часу їдкий дим.
    У нас зараз така паніка що люди в істериці шукають самі собі болячки. Постарайтеся заспокоїти свої родичів, загроза була в понеділок, зараз ніяка хмара що гасає по України вам вже не зашкодить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Ага. теперка панікуйте інші області - той фосфор потягнуть Україною назад в Казахстан...:sad:
    http://www.pk.kiev.ua/city/2007/07/19/135955.html
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Через Україну воно так-сяк проїде.
    А коли там в Росії День Залізничника ?
     
  10. Mirka

    Mirka Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Фосфор при згоранні на відкритому повітрі при достатній кількості кисню перетворюється в фосфорний андигрид( з формулою Р2О5), фосфорний андигрид є без запаху , при цьому фосфорний андигрид є набагато важчий за повітря, і не може по своїй структурі підніматися по повітрі, тобто простими словами сполуки фосфору стелять по землі, далі по курсі хімії фосфорний андигрид має дуже добрі властивості поглинати вологу( якраз цю його властивість часто використовують в промисловості), в першу ж ніч після аварії фосфорний андигрид в сполуці з водою, в виді роси випав на землю, він не є таким собі летючим голландцем що шастає по Україні, і лякає людей.

    ПИшаюсь Вашими знаннями зі школи:dance:
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    єто на кого Ві намєкиваєте і чим Вам Дана не догодила,тим що в неї нема друга репортера і її чоловік не будує заправку на місці катастрофи.Га?
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Пожежу в Ожидові досі не погасили

    ЛЬВІВ, 19 ЛИПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Пожежу в Ожидові досі не погасили.

    Про це повідомив прес-центр „Львівської залізниці”.

    „За оперативною інформацією, на 19.07.07 ще триває гасіння пожежі”, — йдеться в повідомленні.

    На місці аварії працює 11 пожежних поїздів Львівської та Південно-Західної залізниць. Станом на 18 липня пожежними-залізничниками було використано 116 т піноутворювача, 1120 т води, 120 м куб. піску та 350 м куб. щебеню.
     
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Якщо є сумніви, то які проблеми набрати в Гуглі фосфор, чи сполуки фосфору, чи фосфорний андигрид?:beee:
    Я вже раз 20 розказую про цей фосфор клятий- родичам, бо така паніка страшна що у старших людей серце не витримує, от коли і бачу дописи про часник і залізо( хоча розумію що люди не усі мають знати і пам’ятати ту кляту хімію, я добре вчила іменно хімію, і здавала випускний екзамен на вибір – то вибирала хімію) то в мене самої паніка, як заспокоїти? Моя цьоця вчора дзвонить і каже -В мене першить горло і сухість в роті, значить хмара таки дошла до Львова. Я їй відповідаю що при температурі +38+40( учора у Львові була:scare: ) було би дуже дивно, якщо би не було сухості в горлі, і запаморочення голови, і серцебиття. Більш того, можу вам сказати що при отруєнні фосфором у людей виникає сильна і стабільна зубна біль, поки що на такі симптоми ніхто не жалівся, бо ЗМІ не встигли розтиражувати цю інформацію.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lazuk

    lazuk New Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    на сайте http://www.meteo.com.ua/sputnic.php
    почемуто фотографии со спутника датированы не 07 месяцем, а 01... ///Странно как-то....
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Ой, не вірте тому сайту. У мене а тій конторі працює знайома. Як не запитаєш про точний прогноз на завтра - ще ніколи правду не сказала :)
     
  16. lazuk

    lazuk New Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Я к же не вірити... пропонують переглянути фото за 07 місяць, а показують за 01, думають, що не помітять, 01 схожа на 07...
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Дано, запах та присмак часника - то отруйний газ іприт.
    Тут його не везли.
    Якась бабулька пригадала уроки цивільної оборони і вирішила похизуватися ерудицією.

    На Волині цієї ночі буде гроза, на Львівщині - в ніч з п"ятниці на суботу. Все "осадить".
    Щойно розмовляв по тел. зі львівським радіомамтором-короткохвильовиком (колишнім офіцером) - каже впевнено, що в самому місті Львові чисто.
     
  18. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Тільки не андигрид, а АНГІДРИД.
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    коли я вчив хімію в інституті а їх аж пять тре будо здати,в кінці було"Д" потім українські репортери довели що в кінці має бути "Т"....а ще хтось туть казав про жіночу дружбу....кстати между нами девочкамі АНГІДРИТ — мінерал,його хімічна формула CaSO4. а сполука(Р2О5), фосфорний ангідрид
     
  20. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Аварія на залізничній колії

    Шреку, та я не про останню літеру. Я про префікс і корінь :)
     
а де твій аватар? :)