Атеїзм - що це таке?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем lumencoelum, 18 сер 2008.

  1. ovod

    ovod Well-Known Member

    чому не можуть... можуть... тільки для цього потрібно вміти читати ті "слова"...

    наприклад, коли настає весна і сонечко світить, то якщо людина хоть трохи вміє відчувати то відчує радість і легкість на душі і відповідно захочеться, щоб це саме відчули і інші люди... в цей момент дуже просто робити добрі діла, тобто воно само собою хочеться це робити, а не питати - "а шо мені за то буде"....
    просто в той момент це неважливо...
    якщо добре придивитися то тут якраз пару заповідей проступає... тільки тут не формальне виконання - "зробив добро і думаєш коли воно вернеться", а так що про результат не думається.... мені зараз радісно і більше нічого не треба....

    а коли хмари і починається дощ, то хочеться сховатися подальше, коли холодно.... то тоді добрі діла робити набагато важче... тоді більше про себе думається...

    а тут проступає інше - "не думай тільки про себе, а й про інших"...бо інакше втратиш радість і легкість на душі....

    тут немає слів... вони тут непотрібні...

    відповідно кожну ситуацію з життя можна оприділити з точки зору, що коли людина любить себе або не тільки себе...
    перше творить гріх, друге якусь частину гріха знімає...тобто якщо людина вже в тій ситуації думає не тільки про себе...



    якщо це помітила людина, яка нічого не знає про Христа, то вона також пробує йти тим шляхом, що описав Христос....вона почала читати те, що лежить поза словами...
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ой, пане Овод, не обманюйте самі себе...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    чим?........
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та тим, що ви пишите. Люди, не знаючи Бога, ставали язичниками, прирівнюючи природні стихії до богів. Бог сонця, бог моря, вітру і ше там чого...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    а були такі, що богів собі ніяких не вигадував.... і шо з того?
    я ж не кажу шо всі, хто не знав про Бога до нього прийшли....
    а про те, що до нього можна прийти не знаючи про Христа і його слова...
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Як каже пан Мих:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В історії такого факту не зафіксовано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    я впевнений на всі 100%, якби ви народились в Монголії то казали б шо Буддизм то єдиний шлях до бога
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А тому, дякувати Богу, що мені воно далося просто так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Маєте право так думати... Питання в тому, шляхом до якого бога є буддизм? Хіба до бога під назвою Я?:)
    До речі, буддисти нічим не відрізняються від атеїстів, що в одних, що в других власне Я стоїть на першому місці. В тих, хто вірить у Христа, на першому ж місці є Христос!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    То не найгірше - народитися в буддистській сім"ї, що ніколи не чули і не знали Христа, - якщо вони шукають Бога, як уміють, як каже їх їхнє сумління, врешті вони знайдуть Його...набагато гірше, коли обмануті лукавим, чуючи кожен день про Христа, у нас, в Україні люди живуть і вмирають без Бога...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. О.Ф.

    О.Ф. Well-Known Member

    Вкажіть будь-ласка хоча б одне письмове джерело буддизму, яке б стверджувало, що "Я стоїть на першому місці"

    ---------- Додано в 23:32 ---------- Попередній допис був написаний в 23:21 ----------

    Як в доколумбовій Америці можна було прознати про Христа?

    ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:32 ----------

    Мойсей, Ной і ще не пам"таю хто, за легендою розмовляли з Богом особисто, тобто, при усій повазі у них напевно був більш тісний контакт з Богом, ніж у вас, але при цьому християнами вони не були і не могли бути, бо ніякого християнства ще не було
     
  13. Ebolist

    Ebolist Member


    Ти мусиш зрозуміти, що атеїзм це не віра і навіть не світогляд! Це всього навсього розуміння того як влаштований цей світ. Людина яка не розуміє законів природи ніколи не стане справжнім атеїстом. Як могли зявитись такі складні штуки як люди і тварини без творця? Дуже просто! Розбирись як працює еволюція, у всіх подробицях, аби не задавати елементарних питань, потім йдеш розбиратись що таке абіогенез, поліруєш теорією квантової механіки (на якій базуються всі сучасні технології). І тільки після того як зрозумієш елементарні основи, вступай в подібні дикусії. В іншому випадку ти показуєш себе з сторони обмеженого фанатика. Удачки)))
     
  14. Ebolist

    Ebolist Member

    Тоді чому такі країни як Данія, Швеція, Норвегія де більшість населення атеїсти, мають хворих снідом менше ніж в Україні, Польші, Росії і інших нерозвинених країнах?
     
  15. Ebolist

    Ebolist Member


    Ну за соціологічними дослідженнями атеїсти мають вищий рівень інтелекту від віруючих в середньому. І на рахунок мудрого творця, якби він був то вірогідно нае тіло не було б таким лайном! Рудименти (що вказують на еволюцію) купа слабкостей (як сліпі плями в оці), та й бляха у людей парк розваг знаходиться в каналізації (якщо ти розумієш про шо я) яким ідіотом тре бути аби таке спроектувати?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну і що з того? Буддизму взагалі не було до недавнього часу. Якийсь чєл. придумав собі якусь філософію і пішло-поїхало. Не було б того чоловіка - не було б буддизму, бо все вийшло випадково.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як мило. Маєте соціологію?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну що ви, ну що ви?
    В жодному разі.
    В буддизмі бог відсутній.
     
  19. Ebolist

    Ebolist Member

  20. Ebolist

    Ebolist Member

    Ну певно ті, що описує Біблія а саме вбивство, згвалтування, педофілія ну і багато чого іншого! Як лінь читати то недо фентезі, то погугліть цитатки. Знайдете багато цікавого і нового))
     
а де твій аватар? :)