Астрологія - книга небес

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 16 бер 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тема астрології багатогранна і не вичерпна. Маю до неї багато запитань і маю отримати всі відповіді. Виніс це в окрему тему, щоб не затерти тоненьку нитку Аріадни в "Хроніках апокаліпсису"
    Все змінюється, навіть величні піраміди та загадковий сфінкс, хоча і добре тримаються, попри всі спроби людей їх знищити.
    Але небо із зірками, сонцем та планетами багатьох пережили і майже вічні, бо туди люди не скоро дістануться. Бо дорога туди пролягає через знання астрології.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що таке астрологія?
    Декілька визначень із сучасних масмедіа:
    А це - цікава трактовка, але не можу завантажити до кінця. Хоч би перевіряли те, що пропонують людям. Бо тільки плати - а сервісу ніякого(

    Це я потім прочитаю, а може хтось інший, та коротко дасть зміст статті. Безкоштовно.
    А це найпотужніший ігрок...
    [​IMG]
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прочитав Карбівничого Андрія Миколайовича.
    [​IMG]
    Так собі, але цікаво було взнати думку людини, не маючого до астрології якогось відношення.
    Мабуть, то йому особисто було попередження від Нострадамуса:
    Свою думку викладу пізніше. Чернетку ще не опрацював.
    ----------------------
    А я от знайшов цікавий сайт, на якому є програма створення свого гороскопу. Немає нічого там сложного. Мене більше зацікавило те, що вказавши дату, можна отримати положення планет на тот момент.
    Ну і свій гороскоп створив - за 5 секунд.
    Аж смішно стало... Скоро астрологам і роботи не буде. Нащо вони ото програми роблять? Самі собі могильщика створюють. До 2030 року ще далеко, але смішне те , що в недорозвинутих країнах положення буде краще, бо там не вистачає грошей на автоматизацію!
    [​IMG]
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора передавали гороскопи . Прислухався...
    Козеріг. Фонтануєте ідеями та думками...
    Достатньо.
    Складу свій гороскоп на сайті AstroNavigator
    [​IMG]
    Поки що я не освічений астролог, та то за браком часу. Все ще попереду.
    Ось мій гороскоп.

    [​IMG]
    Там є трактування, у випадаючім вікні над гороскопом.
    Прикольно. Там читати на тиждень вистачить. Та не буду виставляти особисте, бо, як тут вже писалося - все всім підходить, а кожний гадає, що то тільки для нього.

    Трішки ще не порозумівся зі зміщеннями там відносно західних астрологів, та то таке...
    Перевірив стан планет на 22.09.2017. Важко... Вони там як стрибунці на полі.) Ще й зміщені на знак зодіаку.
    [​IMG]
    а це за 02.09.2016 Всі там зібралисям у Діви, крім Марсу
    [​IMG]
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Заглянути у майбуття хіба не мрія? Але бійся того, бо мрії іноді збуваються...
    Хто не хоче - нехай не читає те, що тут буде...
    Перевіримо, застосовуючи складання гороскопів та означений період (мій)...
    Отже, перший Юпітер.

    [​IMG]
    [​IMG] Сузір'я Стрільця
    Зодіакальний знак Стрільця: [​IMG]
    [​IMG]
    Прослідкуємо, коли-то Сатурн заявиться до Стрільця...

    17.07.2018 - Сатурн в Скорпіоні
    [​IMG]
    17.10.2018 - Сатурн в Скорпіоні
    [​IMG]

    Упс... Сатурн рванув 17.112018 до Стрільця!
    [​IMG]
    "я взглянул, и вот: конь белый, и на нем всадник, имеющий лук, и дан был ему венец; и вышел он как победоносный, и чтобы победить"
    Це початок...

    [​IMG]

    [​IMG]
    Там Сатурн пробуде майже рік...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 бер 2018
  6. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Якщо тямиш в астрології, то спробуй вирахувати, в якому році нашого часу мало місце розташування зірок, вказане в книзі "Відкриттів", - дізнаєшся час приходу Христа другого втілення.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можу навіть місце його знаходження сказати до секунди. Згідно Об'явлення. А що то за "Відкриття"?
    Хм... Дата приходу? Дам зашифровано, щоб не взнали - кому не треба, а ви - якщо знаєте, то просто скажіть так, чи ні.
    Ця дата у тризначному цифровому представленні - 316.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2018
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Про позначення планет і порівняння їх з конями
    Позначення планет несе сакральний зміст (толком не знаю, але звучить гарно), тому дам дещо про значення їхнгього позначення.

    В інших школах можуть бути інші трактування, але не будемо зупинятися на цьому. Якщо припече - то розглянемо.
    Тепер про порівняння планет з конями. Це важливо для розуміння тлумачень відносно коней в Об'явленні від Івана Богослова.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 бер 2018
  9. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Хто може той вказує, а не хизується своїми прихованими можливостями.
    Пустотрёп! - твоя шифровка - тобі й розшифровувати.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто наступний?
    Інтерпретація:
    Висновок:
    Марс:
    [​IMG]
    Овен: [​IMG] [​IMG]
    До речі... Марс , в той час, коли Сатурн вже місяць у Стрільці, десь у Рибі, але насувається на Овна.
    Щоб то значило, що Сатурн отримаю вінця переможця? Хтозна, може вінеціь царя хто надіне на голову, як Олександр Македонський у свій час став сином Бога?
    [​IMG]

    Аж ось...
    Марс отримує меча!!!
    [​IMG]
    Хм... При чому тут сузір'я Персею?
    [​IMG]
    [​IMG]
    А це ще цікавіше:
    Алголь — переменная звезда - Там же можно взнати ще багато цікавого про неї. Це пояснення, чому Алголь мигає.
    Схоже на то, що до тієї зірки ми ще повернемося.
    [​IMG]

    [​IMG]
    Ну а далі? Далі марс виходить з Овнів та йде собі далі... Сатурн човпеться в Стрільці, Меркурій доганяє Марса.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 бер 2018
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Да, тільки скажи вам де він перебуває, так ви і знищите його. Хоча вам це і не допоможе, але тоді всі загинуть і разом ті, хто має надію на його допомогу.
    А тайну дня народження я не шифрував. То не я...
    "Тайна" числа 316
    Ви вже дорослий і більше знаєте. Тому розгадуйте, якщо ще можете, крім вважати мене за жовторотика.))
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На ЛФ хто чим хоче, тим і забавляється. Хтось у вивченні іноземних мов, хтось смакує чай і це прекрасно. Мені ж подобається розкривати таємниці всесвіту. Який сенс у цьому всьому? Такий, як дивитися, коли мурахи тягнуть гусінь до своєї кладовні. Головне - затягнути, а там хоч зима на дворі...
    Астрологія - містична наука, як не крути. Хочеш вір - хочешь не вір. То не визнані науки - які підкоряються законам природи. Хм... Хто сильніший - той і прав або гроші вирішують все.... Астрологія - це книга небес... Прочитає тільки той, кому дано такий дар, бо за стільки років ніхто толком не довів відповідність записаних пророцтв з реальністю.
    Але взагалі, то астрологія нагадує інші релігіозні інституції, які мали ядро істини, але наволоклося хтозна чого на нього.
    На мій погляд, астрологія - то розписане бачення майбутнього тим, хто мав можливість бачити те майьутнє. А ті, хто вважає, що вміють розпізнати майбутнє людини за його гороскопом - просто помиляються. Ну, може іноді хтось і зробить виняток для когось, що всі будуть вражені віщуванням зірок. Як то: в Бога не вірує, але нікуди не втечеш від його волі)) Зірки не розписують і не примушують ні до чого. Просто їх дії дозволяють мудрому розпізнати той зміст, що вклав у нього творець. Не більше того, що написано було.
    Так астрологи обплели усе в таємниці, як священники у свої.
    Все напрочуд простіше... і дитина може зрозуміти. Ну, скажімо, дитина, якій вже багато років, але яка не втратили романтику, уяву, віру у казки...
    Подальші дії по виявленню істини згідно Писання назвемо операція "Буремний Сатурн "
    Відволікатися на всіляки байки (занадто відволікатися) будемо потім, а поки шо продовживо шлях до істини.
    Сузір'я терези:[​IMG][​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    Меркурій[​IMG]

     
    Останнє редагування: 19 бер 2018
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ітак...
    Операція "Буремний Сатурн" продовжується. В попередніх серіях Меркурій мав зробити крок до зірок), після того, як Юпітер заняв позицію в Стрільці, а Марс пройшов Овен....
    Складається враження, що планети одна за одною роблять кроки, як у Писанні, але не всі одразу займають одночасне положення, як у Рубльова!
    Отже, наступний Меркурій: Доганяє Марса.
    Квітень 2019
    [​IMG]

    Липень 2019
    [​IMG]
    Серпень 2019
    [​IMG]

    Ось і Меркурій входить в Терези!
    [​IMG]

    І виходить.... Входить і виходить! Так чудово все виходить!
    Меркурій вискочив, а Марс увійшов. Цікаво виглядає. Не більше...
    [​IMG] [​IMG]

    Хм... Вийшов і пішов собі далі...
    Але так швидко... за 19 днів. Гаагский трибунал був мабуть швидкий. До стінки - і без суду та розслідування.(
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 бер 2018
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Цікаво спостерігати, як Сонце з Меркурієм навипередки бігають по небу.
    Сонце обертається по своїй екліптиці за 365 днів, то понятно... А Меркурій навколо Сонця за три місяці. От і виходить, що за рік вони міняються місцями 6 разів! Як то: "Спочатку ти мене догаєш, а потім я тебе, а потім знову ти мене... Романтіка!Десь приблизно так:
    кінець січня
    кінець березня
    квітень
    кінець червня
    кінець серпня
    початок листопада.
    А ще меркурій ривками виглядає. Тому що коли він перед Сонцем (тобто між Сонцем і Землею), то його найменше спостерігається, із-за малої дуги сектору, а коли той за сонцем - то довше його "видно", бо він за Сонцем (довжина дуги сектору збільшена). То тормозить, то женеться, то ледь рухається.
    Але хто наступний за Писанням?
    Сузір'я Скорпіон [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Сатурн [​IMG]
    Отже, де то вони?
     
    Останнє редагування: 20 бер 2018
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зара, зара... Знайдемо...
    [​IMG]

    11 червня 2020
    [​IMG]

    15 жовтня 2020
    [​IMG]

    15 квітня 2021. О! З грудня 2017 по 2022 рік Сатурн в Козерозі... А при чому тут Скорпіон? Отут і загадка виходить. Будемо шукати...
    Але яка картина неба квітня 2022 року!
    Від Козерогу до Раків вишукуються планети всі... Як на парад)
    І попереду Марс!
    Дивовижа...
    [​IMG]
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Праздник 20 марта – Международный день астрологии
    женский сайт www.inmoment.ru

    «Звездочки ясные, звезды высокие!
    Что вы храните в себе, что скрываете?
    Звезды, таящие мысли глубокие,
    Силой какою вы душу пленяете?..»


    [​IMG][​IMG]
    Вряд ли во времена поэта Сергея Есенина, автора данного лирического отрывка, модно было верить гороскопам. Да и само «гадание по звездам» наверняка не числилось в фаворитах у холодного рассудка земного населения той эпохи. Но уже тогда четко прослеживался нескрываемый интерес к мерцающим осколкам вечности, придающим черному полотну ночных небес поистине роскошный вид. Сегодня звезды – предмет пристального внимания астрономов. А специалисты в области прогнозирования событий по расположению небесных светил отмечают 20 марта Международный день астрологии – учения, во власти которого находятся предсказания мировых и человеческих судеб.

    История праздника Международный день астрологии
    Праздник, посвященный «звездочетам», их последователям, людям, увлекающимся методикой составления небесных гороскопов и просто изредка прислушивающимся к советам космических покровителей, появился чуть более десятка лет тому назад благодаря активности астрологов Запада. Дату профессионального торжества звездных специалистов было решено приурочить к моменту весеннего равноденствия в Северном полушарии планеты, и соответственно, осеннего равноденствия – в Южном.

    Почему выбор пал именно на это событие? Согласно объяснениям специалистов, весеннее (осеннее) равноденствие является стартом очередного астрологического солнечного цикла. Праздник носит пока неофициальный характер, ведь по большому счету звездная наука считается ложной. Но и отказаться от соблазна ежегодно отмечать сам факт существования астрологии составители гороскопов не могли: слишком уж высока популярность рекомендаций, разрабатываемых на основе положения небесных светил, среди подавляющего большинства населения планеты, включая авторитетных и уважаемых обычным народом лиц.

    Зайдите на любой сайт: женский, семейный, откройте печатное издание развлекательного характера – и вы обнаружите там звездные прогнозы для знаков Зодиака на отдельной странице плюс (для Интернет-ресурсов) предложение подписаться на регулярную рассылку подробных астрологических советов на каждый день. Причина массовой любви к «псевдонауке» кроется, если верить психологам, в человеческих комплексах: страхах, низкой самооценке, нерешительности. Люди предпочитают жить по звездной указке, чтобы добиться гарантированного успеха, нежели воспользоваться собственным чутьем. Однако данные статистики опровергают сей факт: оказывается, к звездным специалистам наравне с закоренелыми неудачниками обращаются весьма достойные, трудолюбивые индивидуумы, успевшие занять место под солнцем.

    Как бы там ни было, 20 марта лица, имеющие хоть маломальское отношение к науке о небесных светилах с точки зрения долгосрочных прогнозов, устраивают себе любимым небольшой праздник, а если посчастливиться – то и выходной. Стандарт подобного торжественного мероприятия – это поздравительные речи и обмен подарками в условиях скромного профессионального корпоратива.

    Особенности и история науки астрология
    Астрология в переводе с греческого означает буквально «учение о звездах». Однако не следует путать эту древнейшую методику предсказаний с ее родственницей астрономией, подвергающей исследованиям целую Вселенную – и вовсе не с целью определить влияние сверкающих «гигантов» и «карликов» на судьбы землян.

    Астрология существует с незапамятных времен, когда в представлении наших предков звезды и планеты, попавшие в поле зрения человека, считались божественными существами, наблюдающими за народом с высоты небес. Официально моментом рождения «звездной науки» считаются расплывчатые временные границы: 5000 – 3000 гг. до н.э, а местом возникновения – цивилизация шумеров, расположенная в Месопотамии. Такой вердикт вынесли археологи, обнаружившие в ходе раскопок плитки из глины и камня с высеченными на ни загадочными символами, оказавшимися впоследствии непреложными законами астрологии. Древние были достаточно мудры: они прибегали к помощи «небесных советчиков» по любому поводу, касающемуся дел государственной важности. Шумеры проделали трудную работу в сфере астрологии и астрономии, но именно благодаря своему упорству, способностям и знаниям попали в историю.

    [​IMG]
    Фото: Международный день астрологии
    Из Месопотамии загадочная наука проникла в Персию, Китай, Египет, Элладу… Первые гороскопы в привычном понимании этого слова появились по одним данным во II – I вв. до н.э. в Римской империи, по другим – в Древнем Египте приблизительно в 2400 г. до н.э. Жители обоих государств одинаково увлекались астрологией, применяя знания, доставшиеся от шумеров, к получению индивидуальных звездных подсказок на каждый день.

    Древняя Греция тоже не отставала от «братьев по разуму». Известный философ Пифагор, основатель нумерологии, был приверженцем учения о космосе, которое проповедовал в своей Школе. Систему 12-ти знаков Зодиака в своих научных изысканиях активно использовал Птолемей: его книга «Тетрабиблос» не утратила актуальности в качестве астрологического пособия даже сегодня.

    Средневековые ученые считали «звездную науку» истинной, интерес к астрологии не был утрачен и 18 – 19 вв. – напротив, получил второе дыхание. А в начале прошлого столетия стартовала всеобщая проверка древних материалов с целью устранить искажения, благодаря чему мы, обыватели третьего тысячелетия, являемся наследниками обновленных «звездных» данных, славящихся высокой точностью.

    Удивительное рядом…
    Астрология, как наука таинственная и существующая с давних пор, располагает немалым количеством увлекательных, а порой – интригующих фактов. Вот некоторые из них.

    В отличие от Российской Федерации, где учение о влиянии небесных светил на человеческую жизнь не признано официальным, в соседней Украине, аристократичной Франции и экзотической Индии астрология числится в перечне наук государственного значения. Жители родины Будды советуются со специалистами по небесным прогнозам в случае разнообразных событий, даже таких важных, как заключение брака и поиск работы. При этом индийские астрологи не прибегают к помощи технических средств, а создают чертежи вручную.

    Немного статистики. Больше остальных гороскопам верят женщины – около 75% населения Земли. Они всерьез увлекаются изучением астрологии. Если взять североамериканский континент, то там количество приверженцев и противников «звездной науки» разделится надвое: 50 на 50. А знаете, сколько сейчас специалистов по небесным прогнозам в мире? Вы можете высчитать эту цифру сами, просто учтите, что в каждом государстве проживает в среднем около 7000 астрологов.

    Наверное, наука о звездах и судьбах всегда будет собирать вокруг себя тучи поклонников и порицателей, ведь порождать одновременно восхищение и сомнения способно лишь не вписывающееся в свод земных законов явление. Поэтому можно сказать со всей уверенностью, что Международный день астрологии никогда не изживет себя, впрочем, как и знания лиц, его отмечающих…

    Автор: Пономаренко Надежда
    Статья защищена законом об авторских и смежных правах. При использовании и перепечатке материала активная ссылка на женский сайт www.inmoment.ru обязательна!
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Неймовірне поряд...
    Сьогодні знайшов чи то загадку нову, чи то хитру розгадку. Ще не вирішив.
    Коротко так:
    В стародавньому Египті в містах Дендери та Есні булли побудовані храми, в яких були пороблені загадкові зодіаки в египетському дивному вигляді.
    Є великий круглий, Великий довгий і малий.
    Вчені вирішили розрахувати їх і взнати, коли вони були начебто побудовані ( ну як в СРСР на домах робили рік побудови). Виявилося за допомогою ЕВМ, що вони, три гороскопи, відповідабть 1185, 1394 та1404 року нашої єри!!!!!
    Ну, і тут вони починають волати, що вся історія - брехня і строки навмисно заплутали. Ось - у них нові дати історії. Маньяки))
    Вони (гороскопи) розмальовані дослідниками на бумазі, щоб комусь роз'яснювати.


    Вах!
    Там стільки всього написано, але плутаються в накресленні богів.
    То даю їх висновок по другому зодіаку.

    Ну то й що спитаєте?
    Та ось що...
    Останній свій розрахунковий гороскоп я зробив тут. І назвав його дивовижним парадом...
    Та я звяв і приклав той старий гороскоп до свого...
    [​IMG]
    Висновки самі робіть.
    До речі, вчені вважать значок Плутона за Юпітера... Дивно, але його тоді не знали, здається...
    В тій же праці Носовського є таке, що наче юпітер зображений з кашкетом з колом на голові = прямо значок Плутона)) На малюнку всі зображення = ну наче одного Юпітера (так по книзі)
    Уявляєте, як тут можна заплутатися?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 бер 2018
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ті египтяни стільки поналіплювали всякого, що багато ми описали, та не все зрозуміли.
    Кількість основних гороскопів - приблизно стільки, як на малюнку в попередньому допису. Сьогодні роздивимося дендерівський довгий (DL).
    Частина перша
    [​IMG]
    Частина друга
    [​IMG]

    Даний малюнок може не відповідати тому, що ми розглядаємо, а так , для прикладу. Немає часу дуже втискуватися в деталі. Якби хто допоміг - тоді так, бо разом краще. Ще треба врахувати точку спостерігання, час, Юліанський/григоріанський і ще багато чого. Тому помилка може досягати до 2 тижнів (старий-новий стиль).

    Там теж, не все так собі, аби як зроблено. Їх там багато - весняний, зимовий, осінній і т.п. гороскопи і хтозна ще скільки. Та щось/хтось мені підказує, що то не просто так, а гороскоп останніх часів (можливо знайдемо розгадку з четвертою печаткою із Об'явлення, а може прийдеться почитать "Божественную комедию" Данте - там взагалі, подорож по небу серед зірок, принайні так рекламують, а потім ще Джордано Бруно, теж понаписував....) і початку нового життя.
    Роздивимося DL, якийсь весняний... приблизно 23-23 квітня 1168 року... Ніби так вирахували вчені. Звіримося з Астронавігатором.

    Маємо установи вчених для програми HOROS

    [​IMG]

    [​IMG]

    Як видно, розрахунки та гороскоп теж не дають точних положень планет. Буде звичайна помилка... Але помилка на пару днів у порівнянні з 3-4 тисочоліттями? Це щось... Цікаво, змогли люди ще років з 30 тому вирахувати на сто років назад положення планет? А може у египтян був комп сучасний, а може хтось розумний підказав?

    Щось мене напружують наступні гороскопи. Що то там буде?
    Трохи повозюкався з гороскопом, навіть години підібрав.
    А поки що маємо гороскоп на 12 травня 2022 року. Ранок. Египет. Луксор.
    Вразив Юпітер - на межі риб і овна!
    [​IMG]
    А це дані до гороскопу, якщо це можна назвати гороскопом.
    [​IMG]

    Вчора дивовижний парад планет, сьогодні симметричний гороскоп - і то на протязі календарного року! А що буде завтра?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 бер 2018
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Астрономічні спостереження 22 березня 2018 року.
    Два дні небо очистилося від хмар. Вранці кіт розбудив і я пішов споглядати небо.
    5.30 ранку.
    Сонце ще не викатилося, але ось-ось мало вже показатися.
    Зірок не видно, бо небо вже стало блакитним.
    Спостерігав три планети.
    Одну між сходом та мною, червону на півдні і високо поза мною ще одну.
    Шкода, що телескопа не маю.
    Ввечері знову провів спостереження.
    Для тих, хто читає мої пригоди, маю гарну новину - як то для тих, хто чогось шукає цікавого і справжнього. Нещодавно вияснив, що наш спаситель народився недалеко від Острога на Рівненщині. Народився духовно. Його координати - 50 гр с.ш та 26 гр 31 мин долготи. Перша координата по Нострадамусу, а друга по Об'явленню з острова Патмос (перевірте його довготу) Хочте вірте - хочте ні... Але нащо тоді той острів був потрібний?
    20.35 вечора
    Місяць молодий на півчверті. Зірки ясні. Блищить Сіріус, Оріон потрійний підсвічений місяцем, який в Тельці, поряд з яскравим Альдебараном. Красота...
    Роздивився небо і розібрався за допомогою Астронавігатора з тим, що бачив.

    [​IMG]
    Ітак.
    Вранці в Козерозі бачив червону планету - Марс та трішки попереду мене - Сатурн. Поза мною був Юпітер в Скорпіоні. Венеру та Меркурія не бачив, бо вони пізніше сходили, за Сонцем - та й не побачив б їх у промінях сонця. А Нептуна, Плутона та Урана тим більше не побачив би, бо треба міцного телескопу.
    Може спробую вранці на камеру засняти Сатурна з його кільцями.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2018
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    1) Зодіаки Єгипту
    Подумав сьогодні... А скільки ж там зодіаків в Дендерах та Есні?
    От знайшов корисне:
    [​IMG]
    А на кожному зодіаці ще купа проміжних гороскопів. Так скажімо, на рік - сонцестояння (весна, літо, лсінь, зима), Пасхи(?), ще відданя Пасхи(?), загальний. І це тільки в двух містах. А ще є інщі храми та усипальниці...
    2) Астрологічні спостереження 23.03.2018
    Погода: Вдень ясно, +3
    Вечір: морозно, ясно, міинус 6гр.
    Засняв (встиг ледь, випадково) захід сонця. Венера чи Меркурій - не знаю, але скоріше Венера на фоні заходу.
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)