Було і у американців, і у британців, і у німців, і у китайців, і у іспанців... Ноу-хау загородзагонів не совєцке, і навіть не російське.
угу.. главное, что это было "на плаву".. а зараз - це брухт виведений з ладу. Повторюється ситуація коли розподіляли ЧФ між Україною та РФ - РФ просто виводила з ладу кораблі, що призначалися Україні. А зараз... взагалі віддадуть буксири та інше допоміжне.. а тральщики, малі протикорабельні, корвети... "буйвам"
Те що вони, зламають все що можна зламати, та розіб'ють все що розбивається я навіть сумнівам не піддаю. Суднам буде потрібен дуже серйозний ремонт. Тем саме з Мігами що нам повертають по частинах.
Можна. Відкрийте вікіпедію анлійською і знайдіть статтю про мілітарі поліс. Military Police in the 30th Infantry Division during WWII by Brett Bondurant The start of military police in the United States Army began in January 1776 when General George Washington appointed a Provost of the Army with a small provost guard to conduct executions of soldiers who had deserted. With this beginning, the U.S. Army would at various times raise military police units in times of war as needed, but had no separate unit until September 1941, when The Secretary of War established the Corps of Military Police as a separate branch of the Army.
Звичайне пересмикування. МР шукала дезертирів, але з кулеметами за спинами ніколи не сиділа, не в Нормандії, не в Італії, не на Окінаві, ні де небудь.
MP була створена задовго до другої світової. Тому з кулеметами і не стояла. Але завдання мали, крім інших завдань, те саме - не допустити втечі з поля бою солдат-дизертирів.
Корпус военной полиции США как род войск был создан в 1941 году. Первоначальные задачи: расследование преступлений в Вооружённых силах. контроль за соблюдением законности. профилактика дисциплинарных правонарушений. контроль и регулирование движения военного транспорта. обеспечение безопасности военнослужащих. расследование случаев хищения собственности. содержание лагерей военнопленных. оказание помощи боевым подразделениям в уничтожении воздушных десантов противника. Во время войны в Корее (1950—1953) к первоначальным, добавилась ещё одна задача: борьба со спекуляцией и незаконной продажей американскими военнослужащими имущества армии. Во время войны во Вьетнаме военная полиция привлекалась к: регулированию движения в зоне боевых действий. охране колонн, транспортных магистралей и мостов. поиску и ликвидации подземных ходов сообщения противника. контролю за перемещением беженцев и интернированных лиц. непосредственному участию в оборонительных боях
Та я вмію читати. Ви мені факти надайте, чи спогади ветеранів 2-ї Світової, чи Корейській, чи В'єтнамскії війни про кількість загиблих від їх рук, та порівняйте з нквд-ешними. Там якщо загиблих за 3 війни 20 людей набереться то файно буде. Амери навіть дезертирів не вбивають, а саджають. Бо не москалі.
Кхм, в них був випадок розтрілу дезертира.Один за всю війну. І ще 146 воєнних злочинців, котрих посадили в тюрми. А скільки в СССР ?
Грон. Питання не в кількості, а в самому факті існування. Написано ж чорним по білому - The start of military police in the United States Army began in January 1776 when General George Washington appointed a Provost of the Army with a small provost guard to conduct executions of soldiers who had deserted. Для екзекутиви дизертирів. ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ---------- Ніколи не вважав себе джерелом. Але завжди шукав першоджерела, а не читав хрестоматію...
Це Вам до Михалича. Він штангенциркулем чи то курвіметром лінію усіх фронтів переміряв, потім одне на друге поділив і щось в нього вийшло. Але не 1 і навіть не 20. Питання не в цьому. А в концепції. По простому, чи у тебе за спиною стоять та косять на власний розум і штрафників і звичайних, чи відловлюють, але не вбивають, бо самі під МР потрапити можуть.