Прийшов час чудернацьких історій. Далі за своє. Ти аж за океан втік - і шо далі? Ти крутий перчик? І шо? Шось не розберу до чого це все. Хочеш довести знову свою українофобію? Так я і так в курсі шо ти українофоб.
То я поясню. Коли гуляєш по вулицях звичайного маленького європейського міста, обов'язково зустрінеш патрульного - як правило, він буде уособлювати силу і викликати повагу - вже своїм виглядом, бо ніхто його без відповідної фізпідготовки на роботу не візьме. Те саме стосується і вищих чинів, вони, як правило, не по блату біля коритця влаштувались, ранги і дорога наверх то результат праці над собою. А в нас навіть якщо отримав портфель по заслугах, то пупець росте набагато швидше, ніж встигають видавати службові штани. І про норми фізпідготовки забувається, бо нащо полторакам. І це факт. І говорити про українофобію у цьому випадку це підтверджувати, що для українців мати генералів армії з зайвою вагою це норма.
Точно! Тепер будем підбирати генералів по комплекції! Геніальна реформа від Un.Known і її канадських друзів! А нічого шо ваш стрункий генерал пороху не нюхав, а Півторак на війні з перших днів?
Ні, то не Анноун реформа, наприклад, я до реформи поліції ніякого відношення не маю, в нас зараз всі модельної зовнішності, от тільки в голові ніц )) якось забуваєте про таку умову. Та? Де, в яких умовах, чим займався? )
Повиморожувати мене вирішили, як кажуть зрозумілою самуїловичам мовою? В своєму улюбленому стилі? "Де" - в Караганде. В "Про ЦЕ" з такою стилістикою, мені це не цікаво.
Васятко, ну не дадуть тобі більше фіктивного УБД в стройовій за пляшку горіляги, але нашо так біситися.
Слава Вальцману! Афьора з конртактною армією набирає обертів. Сьогодні - 21-ше число. Збройні Сили України ще не отримали грошового забезпечення. Нема грошей.