Армія-2

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Dzeko, 9 вер 2016.

  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    Шановне товариство, я вважаю, що прийшов час для відповіді на питання.

    "Антигероєм №1" України недавнього часу @VasMT назвав:

    Супрун (виконувачка обов'язків міністерки охорони здоров'я України, лікарка, громадська діячка)

    Висновки робіть самі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У війську 2 167 офіцерських посад заміcтять сержантськими – АрміяInform

    Цікаво послухати @VasMT про ці заміщення
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А Порошенків дружбан Бірюков сказав про військових ЗСУ не просто чергову дурницю, а сказав дуже велику чергову дурницю)))
    Він взяв і обізвав військових ублюдками, бо вони не голосували за Порошенка.
    [​IMG][​IMG]

    Ну а Портнов тук як тук)))
    В черепушках у порохоботів горять процесори)))
     
    Останнє редагування: 17 лют 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @Gyppsy, це вже втретє я на ЛФ бачу Бірюкова з тим патрулюванням) Вчетверте вже не треба)
    Що він там собі про патрулювання уявляє чи фейкує, а патрулювання те може бути, а (може і не бути) тільки після повного контролю над всім східним кордоном, тобто всіх роззброєнь, і коли це буде? Може, не при нашому житті. А поговорити про це можна, показати свою лояльність до місцевих жителів, бо якщо показувати до них тільки нелояльність, то хто буде наші мирні ініціативи взагалі сприймати?
    Хочу сказати, що політика - мистецтво можливого. Тільки не у нас.
    У нас треба все тримати в тайні, мовчати і робити своє.
    Бо все одне перекрутять. Хай краще гімнокопачі сидять і гадки гадають.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А як же я тоді буду жити по-новому? о_О

    Я ж від валу:good2:
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цікаво, наш Василь має до цього якийсь стосунок?
    Знайшли снаряд виробництва РФ: Біля Станиці Луганської знайшли снаряд, що перебуває на озброєнні армії РФ, - прокуратура. ФОТО (17.02.20 18:05) « Події | Цензор.НЕТ
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не терплю Шарія, русофільську скотину, і його роликів я бачила лише один - і то тому, що поважна для мене військова людина сказала мені: все, що він тут сказав за ветеранський комітет Ради в 2018році і страшенні безсовісні зловживання сотнями тисяч бюджетних коштів на якби-то реабілітацію вчорашніх військових, що пройшли пекло.
    Знаю історії вчорашніх військових, тому я сиділа, дивилась і сльози котилися..
    Прийняти закон в Раді, щоб наші поранені в США лікувались -не дійшли в БПП руки, а пустити сотні тисяч бюджетних коштів повз серйозну кваліфіковану домопогу на якісь аренди залів по нечуваним цінам (300грн\час за зал на 28 чол) та займатись профанацією реабілітації - те вийшло непогано.

    Я не буду давати пруф цього ролика - кому треба, знайдете самі.Він починається з того, що винні повинні сидіти.
    Вся пригодована сотнями тисяч бюджетних грошей "патріотична" еліта БПП в великій опозиції до зелених, бо вони, наприклад, ветеранський комітет Ради хотіли з'єднати з іншим(тепер десь ясно через які справи).
    Я на Ірину Геращенко, Гончаренко, Герасимова не можу дивитись, чесно. Які вони патріотичні та правильні, а що за красивою декорацією??

    Додати можу тільки одне: підгодованих "ветеранськими" та іншими мародерскими коштами виявилося дуже багато - як добре помітно по скаженій, не мотивованій нічим ненависті до Зеленського.
    Але за цією справою ветеранських коштів дивляться багато людей.
    І ті 17.7% військових не просто так голосували проти ПОПа.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не маю. Цього разу.
    І не снаряд, а граната.
    І ця сенсація не варта яйця, знаючи, що РПГ-7 знаходиться на озброєнні і використовується в половині країн світу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я, звичайно, у військових питаннях повний нуль (майже нуль, бо все-таки колись служив два роки двохрічником-лейтенантом), але якщо Європа, починаючи від Португалії і закінчуючи Естонією (в географічному плані), навряд чи купувала зброю в Росії протягом останніх 20 років, якщо - взагалі, і сумнівно також, що купувала Україна - здається, такого добра у самих навалом, і ніхто не віз цю гранату на лінію розмежування між українськими військовими та російськими найманцями з якоїсь Венесуели чи Буркіна-Фасо, то скоріш за все - саме з Росії. З Воєнторгу, без сумніву.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Для інформації:
    Країни, що використовують РПГ-7
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Інформативно, але, думаю, список країн, які купували ці штукенції після 2003 року, набагато коротший. Не купувала хоча б та ж Україна.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Щось не чути вальцманоїдів...
    Щось ніхто не бідкається важкою долею Збройних Сил...
    А тим часом Армія голодує вже другу добу...
    Агов, свинорилолоїди!? Ви живі...? Чи палкою у вас потикати...?
    Заява заступника Міністра оборони Олексія Марценюка щодо забезпечення безперервності харчування ЗС України

    Слава Вальцману, дебіли!!!
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Обережно, в темі чмо:
     
    Останнє редагування: 29 бер 2020
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. iso

    iso Well-Known Member

    hrim . За це:
    "… Российсие програмисты лучше украинских…
    вбивати за язьік (заявлено 7.03.18! під час провокацій у Закарпатті) …"
    не знаю.
    А решта що не так?
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василь, як ворожий агент, багаторазово просив оголосити війну.
    @iso, ви раніше писали вартісні дописи. Щось змінилося.
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    А ще японський шпійон і агент Моссаду:vinsent:
    Змінився ЛФ. Перетворився на полігон для гівнометання:bad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Во, в ЗСУ знову РеФорма.
    Шось там важливе поміняли в формі і форма тепер стала красіва і практична. А для того зроблена дуже велика робота: якусь картинку з лівого рукава перечіпили на правий /чи може навпаки? :scratch_one-s_head:/
    Карочє, тепер вже точно запануємо :yahoo:



    View: https://youtu.be/dPZc9g38hfI
     
а де твій аватар? :)