Арешт Тимошенко. почалась заварюватись нешутєйна каша.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем ГРАНД, 5 сер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    http://facenews.ua/16211/rozbite-korito-gazovoji-printsesi-abo-shcho-bude-z-batkivshchinou.html
    [FONT=&quot]Розбите корито "газової принцеси"[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]Влада тисне і на бізнесменів причетних до фінансування партії. До незговірливих підприємців, які не можуть зрозуміти, чому погано бути членом "Батьківщини" та фінансувати територіальні відділення партії, приходять у гості податківці, працівники КРУ, СБУ, МВС та прокуратури.[/FONT]
    [FONT=&quot]Більша частина бютівських олігархів – Губський, Веревський, Фельдман – перейшли на бік Партії регіонів. Тож чи ризикне хтось іще з великих бізнесменів балотуватися у списку Тимошенко чи фінансувати цей блок? Це просто небезпечно для їхнього бізнесу та проживання в Україні.[/FONT]
    А якщо першим номером у списку "Батьківщини" буде не Тимошенко, то не буде й партії як такої. Більшість бізнесменів за такої умови не захочуть не лише фінансувати партію, а й навіть балотуватися в її списку, віддаючи перевагу більш безпечним та не менш привабливим проектам Яценюка, Кличка чи Тягнибока.


    Так что суд-судилище на ЮВТ - комедия по внешнему антуражу, но трагедия по политическому содержанию для ее партии.
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Тимошенко зробила крок до кримінальної справи на Януковича

    П'ятниця, 26 серпня 2011, 10:07




    Печерський райсуд зареєстрував заяву Тимошенко з проханням порушити кримінальну справу проти Віктора Януковича за його діяльність на посаді прем'єра у 2007 році.
    Про це у п'ятницю журналістам перед початком судового засідання у справі Тимошенко повідомив її адвокат Олександр Плахотнюк, передає УНІАН.
    Так Тимошенко просить порушити справу за газові угоди, укладені Януковичем з Росією у 2006-2007 роках.
    "Сьогодні до канцелярії Печерського райсуду надійшла заява Юлії Тимошенко про вчинення злочину і про порушення кримінальної справи відносно Віктора Януковича та інших осіб", - сказав Плахотнюк.
    "Вона зареєстрована… Зміст заяви полягає в тому, що якщо вважати злочином те, що інкримінують Тимошенко, то тоді треба притягувати (до відповідальності) її попередників за підписання та укладання аналогічних угод, які були ще підписані у 2006-2007 роках", - сказав адвокат.
    За його словами, суд зобов’язаний відповідно до чинного законодавства у триденний термін розглянути цю заяву та винести по ній рішення.
    У свою чергу, інший адвокат Тимошенко Микола Сірий зауважив: "У цій заяві та ж сама логіка, що й у прокуратури. А якщо логіка прокуратури правильна про притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності, то за цією логікою всіх попередників-прем’єрів також треба притягнути до кримінальної відповідальності, бо вони вели переговори газові, укладали ці угоди, реалізовували, виконували ці угоди у той самий спосіб, у який робила це Юлія Тимошенко".
    "І навпаки: якщо вони не притягуються до кримінальної відповідальності, значить, треба закривати й кримінальну справу по відношенню до Юлії Тимошенко", - додав він.
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Між іншим це таки шанс для Тимохи позбавитись такого явища як олігархат і більше секонцентруватись на середняках та дрібняках. Принаймні їх в сотні разів більше, вони більш активні та фінансувати зможуть більш ефективно та непомітно.
     
  4. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ось саме тут і криється коріння зла.
     
  5. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

    есть еще группа приват, они пока не перешли. не все так печально для страны :rolleyes:
     
  6. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Это вы не о выборах как о демократической процедуре, а о предвыборной агитации, что есть две большие одесские разницы
     
  7. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

  8. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    А заявление Коломойского о том, что он покинет страну, если президентом станет ЮВТ, вы не помните? Заявление, может, и не очень серьезное, но весьма симптоматичное.
     
  9. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

    ага, а янукович книги на английском пишет :rolleyes: и тоже симптоматично.
     
  10. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона


    Суда то нет, и в этом вся проблема.
     
  11. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

    согласна, проблема страны в отсутствии судебной системы. и?
     
  12. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Для ange ou? треба, щоб це сказали по телевізору. І бажано в якомусь ідіотському шоу на кшталт "фабрика зірок" чи якусь ще танцювально-попсову дуристику.
     
  13. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

    [CENZ]

    та вижу я ваши остроумные посты и даже по диагонали читаю, успокойтесь :rolleyes: следующий, пожалуйста, не только жирным, а еще кэпслоком. :rolleyes:[/CENZ]
     
  14. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    [CENZ]Ви їх будете читати, приречені як що у Вас залишилась хоча б мізерна частинка совісті та чесності перед собою. От коли припинете читати, от тоді вже можете сміливо констатувати зникнення своєї свідомості.;)[/CENZ]
     
  15. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

    [CENZ]
    :rolleyes: и все-таки я правильно сделала, что не поставила вас в игнор)))) [/CENZ]
     
  16. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    [CENZ]Мене в ігнор можуть ставити тільки абсолютні негідники, москво-совки та ті у кого просто немає кебки в голові.;):)):rose:[/CENZ]
     
  17. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    [OFFTOP]А ви себе вже зробили показником совісті, чесності та свідомості? Не страшно перед Богом? [/OFFTOP]
     
  18. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    [​IMG]



    [​IMG];):)):rose:
     
  19. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    В вашей аналогии нет логики, есть только повод поставить смайлик.
     
  20. ange ou?

    ange ou? Well-Known Member

    :)) та не, вряд ли вас именно такие товарищи ставят в игнор, ворон ворону глаз не выклюет)))
    ладно, гранд, мне пора, хоть с вами и забавно, но дила-дила, низменные цели, знаете ли :rolleyes: не всем дано иметь высокие цели и бороться за гражданские права и свободы, не жалея живота своего
    на форуме :rolleyes: [/CENZ]
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)