аптека зелена планета

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем soho, 25 лис 2010.

  1. soho

    soho Member

    скажіть хтось лікувався, травами із зеленої планети, наталі земної чи помагають вони і чи можна ними вилікувати простатит, і як взагалі можна вилікувати простатит.
     
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я купувала там ліки....і склалось таке враження,що вони більше піаряться,аніж реально допомагають людям.....ліки не допомогли.
    Краще звернутись до фахового лікара,або вкрайньому випадку сісти і самому прочитати народні рецепти і готувати,аніж пити оті їхні настоянки,від яких жодного толку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YUST

    YUST Well-Known Member

    Я теж купував доволі дорогі "зелені" ліки в аптеці, що на Підвальній (Зелена аптека чи як там точно?) і в мене склалося враження, що це тухта. Лікарі, які пишуть туди рецепти швидше за все отримують добрячі відкати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Аптека, вечір...
    "Дєвочка, дай мені ще траву оту. Ну як там її... Тьху, назву забула"
    - жіночка невизначеного віку зі всіх сил пробує згадати потрібне слово.
    - "Во! Згадала! Курва волосата!"
    Провізор повільно осідає під прилавок, звідти чується істеричне схлипування. За деякий час з-під прилавка з'являється маківка голови фармацевта і здавленим голосом уточнює в дами:
    - "Може, ерва шерстиста?"
    - "Точно! Вона!"
    Маківка знов зникає під прилавком. Істеричне схлипування переходить в ридання...
    P.S. Ерва шерстиста - інша назва трави пол-пала, такого улюбленого народом чайочку для лікування нирочок))

    Людмила Звір-Мацко
    8 листопада о 19:39 ·
     
а де твій аватар? :)