Антиоскар закладів Львова

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 18 тра 2007.

  1. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Какстус реально неоправданно дорогий, то все прості "понти"... А Таверна я бачу нікому не подобається... Та хіба нічна забігайлівка може бути нормальною? Для якого контингенту вона розрахована?
     
  2. alia

    alia Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    а у мене був приємний! хоча пили ми мало,їли також не багато і без м*яса(а такі страви дешевші) це був "купол".не перший рік полюбляємо туди заходити - завжди гарна обслуга і смачні страви.
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    В Кактусі в основному залі дуже накурено, а в дальньому шо колись був двориком можна посидіти..
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Так, певно заклад хотів виокремитися. І запрошують туди переважно знайомих.
    З самих початків планувалося (принаймні чутки були), що це буде закритий заклад з фейс-контролем і так далі.
    На жаль, якраз у цивілізованому світі дуже модно відкривати заклади з фейс-відсіюванням "по зрозумілим тільки на дверях стоячим банєкам критеріям". Це якраз те, чого б не хотілось переймати від Заходу. Але, чим більше у нас осіб з претензією на "звьоздність" тим більше таких закладів надалі буде з"являтись. Бо затребувано останніми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. paschenkomax

    paschenkomax миється в бані

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Да Лелонс на вулиці Чупринки
     
  6. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Рудий кіт. під закрученими назвами в меню - якісь странні страви на тарілці :sad: і несмачно. а ще - довго готували
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Суші-бар Каппо ін - всередині мені зовсім не затишно, на офіціантах економлять тому дівчинка зовсім замучена була і неуважна зовсім, посуд теж далеко не ідеальний, мало холодних напоїв... хоча значно смачніше ніж яппі
     
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Ууу, там є Ґроґ ... смачнющий напій.... Ром, мед, перець, чай... смакота.
    Тай тістечка там дуже смачні.
     
  9. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Можливо, не сперечатимусь, бо не пробувала ні одного ні іншого. Мабуть тому, що страва, котру принесли ну зовсім не викликала довіри і бажання експериментувати далі
     
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    В Культі була тижні зо три тому, сам зал і його обстановка мені сподобалась, меню досить цікаве, але сама кухня нікуди не годиться. Ціни не дитячі, тому мені б хотілося отримати за відповідну ціну відповідну страву.
    Рудий Кіт то для мене вже притча, ну як можна пекти стільки різних солодощів і щоб було настільки несмачно? Є великі зали, є непогане обслуговування, продуманий стиль, але чому тоді так мало уваги приділяють самій кухні?
    Єдине що мені у них сподобалось це Лимонний грецький суп, правда тепер його готую дома, цибулева зупа по їхньому -це напіврозварені кільця цибулі залиті бульном і зверху кусок хліба бееее( я стільки різних цибулевих зуп переїла, але таку перший раз)
    А ось Капо мені подобається, я там частенький гость :)
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Персонал закладів харчування Львова то окрема тема. Власники каварень-ресторанів бідкаються, що скільки не плати, а відповідного ставлення до клієнта від нашенських офіціантів не можуть добитися. Я окрім Динамо-блюзу, мабуть, би жодного не відзначила більше.
    Проте на захист Каппо скажу, що його дирекція докладає неабияких зусиль, щоб налагодити обернений зв"язок з кожним клієнтом. На Релаксі, приміром, на усі скарги особисто відписували (http://myrelax.com.ua/post/4/271). Намагаються зібрати спільноту на своєму сайті та запровадили картки постійних клієнтів, для якизх не треба набирати надтисячі грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Мені обслуговування в Дубліні подобається
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Заходили туди за наводкою про дитячу кімнату. Дійсно дуууже дорого, а дитяча кімната була б не зла, якби... провітрена та пропилосошена. Порох стоїть стіною і повітря неймовірно важке було.
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    офтоп: за рік спілкування з готелем Опера я дуже приємно вражена відношенням до клієнтів, дуже милі працівники, цікаво як їх Опера знайшла?!?
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Це висновки не мої були, а людей які працювали в ресторанному бізнесі за кордоном, а потім приїхали налагоджувати його тут.

    А в чому ж річ по Вашому? Оце ми разом ТРИ нарахували з нормальським сервісом..Хоча.. в Дубліні дєвочка навіть не вибачилась після того як ми показали що в вині плавають рештки чогось, типу - понаприходили тут і вимахуються, не подобається бач, що вино з шматками корка:))). Мала певно попросити вилочку і колупатися в бокалі.))
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Учора була у знову відремонтованому і відкритому Кентаврі. Це вже мій другий візит до них за тиждень( мені їх сирник дуже смакує:o ), але люди добрі читайте меню,:shutup: ціни у них не для слабонервних, так як кухня у них поки що не працює, то можуть з їди подати яєчню( від 15грн за порцію), омлети(18 грн/порція), налисники десь в тому діапазоні цін, кава найдешевша 9грн, а далі..... кавові коктейлі холодні і гарячі по 20-30грн, фреш 30 грн, десерти від 25 грн, на ціни на алкоголь я не звернула уваги, чаї найдешевші 15 грн, а далі 20,25,30грн, молочний коктейлі також до двадцяти грн дотягує. В принципі ресторан розташований в самій туристичній зоні, і звичайно що там ціни не будуть маленькі, така політика є у всіх туристичних містах, в центрі найдорожчі заклади. :cowboy:
    Просто учора наблюдала картину як четверо відвідувачів робили замовлення і ні разу не глянули в запропоноване меню( можна сказати екзаменували офіціанток на знання позицій в меню) зробили замовлення, а потім один з них попросив меню щоб до замовити щось солоденьке, і я бачила як поповзли в нього брови на чоло. :scare: Вечір у всі чотирьох був зіпсований,:no: :no: :no: :no: хлопаки влетіли в купу грошей, і толком навіть не поїли.:sad: ( а з грошима як я помітила у них не все було гладко, ну не золота молодь то точно, як нам мене звичайні торгові агенти, або менеджера середньої ланки) А на фіга так блатувати? Тобі дали меню - читай, вивчай і замовляй.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    :D :D :D здуріти можна.
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Так є вже про затишні місцини у Львові) Але зрештою чому б тут не називати улюблені? Ми про нормальний сервіс вже говорили.
    Номінацію Вишуканий затишок присудила б Дарвіну,
    Цілодобова і дорога якість - Спліту,
    Найгламурніші літні столики з найбільшими десертами - Фешену,
    Найяскравіший паб, як такий - Корзо,
    Найдешевша, але домашня кухня - Пузата хата,
    Найкраща елітна випічка - Вероніка,
    Наймузейніший літній майданчик - Італійське подвір"я,
    Найкращий шашлик - Тарон,
    Найприємніше місце для вечері узимку - півніца Прага,
    Найкраще обслуговування - Динамо-блюз
    Найуніверсальніший львівський комплекс для відпочинку - Місто,
    Найширший набір послуг з-поміж баз відпочинку - Бухта вікінгів...тощо)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Пишу я якось е-мейл в Оперу адміністратору, а мені відповідає мій однокласник :)
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    :D
    передайте, що вони відмінно працюють! ;) завтра знову там маю зустріч - приємно бачити їх працівників!

    Корзо, Прага, Вероніка і Світ Кави - роблять наше місто прекраснішим! Гарні і смачні місця!!!
     
а де твій аватар? :)