Антін Мухарський: «Доброго ранку, Львове!»

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 20 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    У ранковий ефір на ТРК «Львів» завітає відомий шоу-мен Антін Мухарський, який розкаже про лагідну українізацію та українську жлобологію.
    *
    У п’ятницю, 10 січня 2013 року, у програмі «Доброго ранку, Львове!» лунатимуть колядки у виконанні со...
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.lviv.tv
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Антін Мухарський
    4 год ·

    Я БУВ ПЕРШИМ І ЛИШАЮСЯ НАЙКРАЩИМ)))
    Від початку створення проекту "Орест Лютий" я жив у власній країні як вигнанець та маргінал. Широкий загал таврував мене "нациком" та "фашистом". В інтелектуальних колах жахалися мого "правого радикалізму". Хоча у своїх піснях я лишень хотів прокричати: "Україна - не розсадник малоросійської гопоти, а красива, потужна країна з унікальною історією, культурою та традицією. Українці - не стадо рабів-гречкосіїв, а нація шляхетних воїнів, що віками протистоїть азійській орді".
    Все це свідомо і послідовно закомпоновувалося в легку жанрову форму "лагідної українізації". Складні культурні аналогії та історичні паралелі ховалися за "легковажними пісеньками з матюччям", за які я вигрібав не тільки від росіян та малоросів, але й від "професійних українців", "трипільських натуралів" "козацтва низового мелітопольського", а ще від "лівих інтелектуалів", хіпстерів та русскоговорящіх патріотов Украіни.
    Нині слова з пісні "Пішов на х..." на адресу російського корабля та держави агресора повторюють не тільки війсьові та всі вищенаведені категорії українського населення, але й малі діти. Орест Лютий виконав їх вперше у лютому 2012. Тоді для багатьох це було шоком. Нині - стало нормою. Всі пророцтва "маргінала-фашика" збулися. Фантазії "націонал стурбованого" стали реальністю. Багато митців нині йдуть торованим мною шляхом. Тож, ласкаво просимо в світи Ореста Лютого, який вже став культовим персонажем сучасної української історії.
    Так, друзі, скажу без зайвої скромності: я був першим, і лишаюся найкращим у жанрі "пісень воєнного часу".
    Через успішну "радикальну мистецьку діяльність", я нажив собі купу впливових ворогів, втратив статки, позбавлений змоги бачитися з дітьми. Наші канали у Ютубі та сторінки у ФБ нещадно знищуються та блокуються.
    Та я ні про що не шкодую. Понад 10 років тому я свідомо ступив на шлях війни з московією і не зійду з нього, поки не заспіваю на червоній площі у москві "Вагони повнії мцкалів".
    Але для цього треба ПЕРЕМОГТИ!
    Перемога у цій війні не буде швидкою і легкою (вважайте це ще одним пророцтвом від Ореста Лютого). А тому нам треба лишатися концентрованими у своїй люті до ворога, щирими у дієвій любові до України, спокійними у вирі емоційних сплесків, незрушними перед наклепами ворогів та заздрісників, каверзами легкодухих ближніх своїх. Ну і стежити за здоров'ям...
    1.000.000 (мільйон) доларів для Української Армії - ось моя мета на найлижчий час.
    Нині я прямую до Канади та США, щоб зібрати ці гроші для благодійного Фонду Сергій Притула.
    Для того, щоб перетворити мрію на реальність, я готовий завітати з виступом Ореста Лютого до будь-якої української громади. Влаштувати приватний виступ, вечірку чи просто випити з вами кави, якщо ви готові підтримати нашу Армію.
    З усіх питань комунікації, або якщо ви хочете підтримати тур у будь-який спосіб (спонсорськими коштами, наданням зали, готелю, реклами тощо) звертайтеся, будь ласка, до моєї дружини (директора та організатора туру) Elizabeth Bielska .
    Творімо світову історію разом!
    Будуємо наш український світ. Ми можемо! Ми здатні! Доведено Орестом Лютим!
    УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!
    [​IMG]
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це у нього купа дітей від Сніжани Єгорової, яка велика шанувальниця кремлівського маньяка? До того наговорила, що їй український МІД не дав для дітей дозвіл на ізраїльське громадянство чи щось таке...так вона волає в інеті, що з її дітьми Україна воює . ЇЇ доросла донька її соромиться, каже забудьте за цю людину - вона не варта, щоб про неї говорили...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ага. Саме так.
    Вона зараз, здається, в Турцію зригнула. Але щось їй там не дуже весело...
    З Мухарським вона розісралась саме через його проект "Орест Лютий". Там найшла коса на камінь тоді

    [​IMG]
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивлюсь "таблєтка од бєзумія" не допомогла Єгоровій. Пекло вдома вже має...
    Як промили мізкі росіянам! соловйов заробив у пуйла на вілли, а у людства -на шибеницю.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2022
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    кацапи його ніколи не повісять.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Антін Мухарський
    45 хв ·

    ПЕРША ПЕРЕМОГА!
    Юхууу... На першому виступі Ореста Лютого у Торонто ми зібрали 18.280 канадських доларів (427 000 грн), які в понеділок перерахуємо до Фонду Сергій Притула.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)