Антикризова кнайпа

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Тим22, 22 гру 2008.

  1. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Зате музика там краща, ніж в цій, "антикризовій" попсі...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Не знаю, я в антикризовій попсі ше небула...:dntknw::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хочу десь вкінці тижня подивитись на отеє...))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Так, правду кажете, Багіро, на отеє треба буде піти подивитись...!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    от якраз щодо музики - практично жодних претензій. дуже багато української, та вся українська, йоптєль, а шо є серед неї попса, ну то соррі (попси, до речі, досить малий відсоток).
    щодо задумки-стилю і всього решта, то ніхто нікого не змушує там бути, і кожен має свій погляд і думку про стиль чи то, як зараз модно казати, креативність. стібуться люди і все, як мені чийсь стьоб не нравицця, то я туди не йду і гроші там не лишаю. а в Антикризовій була на концерті Перкалаби, і було класно :i-m_so_happy:

    от за шо не люблю ту мережу - так за відсутність нормального пива, це да, мінус великий. тому на пиво ходжу в інші місця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. А для чего ж ещё?
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це дійсно хороше і оригінальне кафе, ІМХО. Рибко, ви ж там не були, чому суперечку створюєте? :)))

    хоча якщо говорити загалом, то всі кафе видурюють гроші... бо те, що ми купляємо в них в декілька разів дорожче своєї вартості... виходить, що ми просто платим за крісло, на якому сидимо... чи то пак, приміщення, чи... не знаю...
    наприклад на минулому тижні була в двох кафе.. Наіра чи Ніагара на Костюшка і на наступний день в Кракові...
    Ніагара звичайно дуже гарне всередині, офіціанти бігають, сервіс типу крутий.. вибрала сирник - 22 грн (хоч в меню 11 писало, то видно так заважило.. але цікаво, що мої подруги, що замовляли сирник теж заплатили рівно 22 грн.. ну як вже такі шматочки ріжете, то запишіть реальну вартість :sad: )
    а Краків теж з привабливим інтерєром... і все дууже смачно.. недоліки в тому що завжди дуже гамірно і навіть трошки чи то провінційний, чи то дуже простакуватий персонал, але дуже доброзичливий... сирник - 5 грн... обидва смачні...
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    А то 11-ціна за 100г.а в Темпі (недешевому магазині сирник-37грв/кг).Так то в них напевно дівчача така порція (щадящая),бо мені там врізали 350г ???я ж не просив стільки
    Все зрозуміло -дівчатка офіціянтки хочуть заробити,хазяїн,накручує 300% бо санепідем.,бо пожежники,бо податкова, бо.... а ми тут ні до чого.Може криза трохи доведе таким гендлярам що 30% прибуток- то щастя.Може і обслуговувати нарешті почнуть відповідно цінам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    В Кракові чи не найкраща для середньої цінової категорії кухня. коли в центрі працював, завжди там обідав
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то факт! дійсно дуже смачно і завжди народу купа - зацінили, шо файно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну якби я ся додивила в то меню, то ввиділа би.. а то дівки собі - сирник, синик, то вже і я... а то ітак та офіціантка прийшла раз.. половину з нас зробили замовлення, а половину дивились меню.. вони прийшла вдруге через 15 хв і каже - давайте все наново замовляйте.. жах кийсь( то я вже не вибагала довго, а то вона би ще так півгодини ходила...
    та й то негарно так з їхнього боку... зробили би порцію з нормально вказаною ціною а від неї б відштовхувались... От наприклад в Дзизі ( Під Клепсидрою ) замовляла Тірамісу.. то вона мене запитала скільки вам, 100гр, 200гр? ото нормальне відношення, а різати від руки кіко получиться можна тільки в кафе тих країн, де прибутки населення нормально співвідносяться з витратами на хоча б найголовніші потреби...)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    адресу можна взнати? :)
     
  13. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Здається ця вулиця називається Дрогобича (йде від Дорошенка до Січових Стрільців). Поворот біля митниці, навпроти митниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    троха не так, та вулиця називається Костюшка, починається від Дорошенка, де митниця, і закінчується на площі Григоренка, біля УВС області. так Краків в тій початковій частині, майже навпроти митниці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Ну то чого сперечатись, комусь синя фляшка, а комусь і їдальня-незле, різні люди -різні заклади,
    то ще залежить від причин,
    відпочити-то хочеться чогось пристойного,
    а просто поїсти -можна будь-де, лиш би меню і ціна були хорошими.
    п.с. теж люблю хорші кнайпи, а мій чоловік того всього не розумє, типу плітки, чи тої ж сиьої пляшки, якщо шось хороше, то вибере український або європейський ресторан,
    так шо кожному своє.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А "Синя пляшка" мені завжди настрій піднімає...Може то через те,що перше враження про цю кавярню було просто незабутнє...
    Падав сніг, на вулиці холоднеча...це було якраз 14 січня...поруч кохана людина...Подуріли на вулиці, пообкидувалися сніжками і вирішили зайти у "Синю пляшку"....а там так теплесенько....смачнюща кава....на столиках свічки....романтика...і пісня старенька "Тілько ві Львові"...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. u.businka

    u.businka Active Member

    відкрила двері і мені пахнуло... зайшла з цікавості. для мене визначальним місцем є туалет. даруйте, але в сандалях туди тільки запливти можна... згадується професор Преображенський: "Разруха не в под"єздах, разруха в головах". істи не наважилася. може іншим разом. бруд і криза - різні речі. і ще сморід...
    хоча я не перелічувала б через кому всі проекти цього колективу. ппЦ - невдалий і обурливий проект. це тест на нашу бидлуватість. ми його успішно здали!!! Тішмося, львів"яни!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Я в "Афише" читала, что туда попасть почти нереально: все столики забронированы (в основном лицами польской национальности). Или это неправда?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Олю...для мене завжди знаходять місце кави попити...постійний клієнт:)
    А взагалі з місцями важко, адже там всього 5 столиків, а бажаючих попити кавуську і насолодитися атмосферою цієї кавярні багато....
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Многовато... Или места больше нет?

    Кстати, а в синие бутылки раньше наливали яд. Это так, к слову.
     
а де твій аватар? :)