Пане Gunner, не знаю чи я Вас правильно зрозумів, поправте мене - Ви хочете переконати читачів форуму в безпросвітній відсталості українців, повній відсутності смаку, невмінні підтримувати порядок ... ітд? Зайде, наприклад, якась молода людина, почитає нашу переписку, і свідомо чи підсвідомо утвердиться в думці що, таки так, українці- то нижча раса, їм недосяжне розуміння елітної краси і чогось такого, що мають англійці і ще хтось там. "Нам так не жити."?
Можна показати, не в тому суть. Піти в Штатах, та і будь-де, в негритянські райони, можна і не такого назнимкувати. Ознакою біди є не це, але тоді, коли в облізлих будинках і трущобних районах живе не безробітний криміналізований неохайний люмпен, а добропорядні громадяни, навіть цілком ніби забезпечені, в яких всередині вдома ніби і охайно, килим на стіні, кришталю повний креденс. Самі ж визнаєте, що ті ж поляки вигляду все ж приділяють більше уваги:
Так, але не люди самі своїми силами штукатурять будинки, міняють вікна чи асфальтують дорогу в своєму райончику. Це робиться за кошти ЖЕКів. Тут щомісячна оплата ЖЕКу - від 100 доларів (вивіз сміття, прибирання, ліфт - це копійки, решта - просто гроші для бюджету ЖЕКу, на скільки я орієнтуюсь). Чи українці б хотіли платити такі гроші, щоб їм раз в рік зробили щось з вище перечисленого? Отож. Якби в Польщі ця оплата не була б примусовою, то і тут би далеко не всі люди платили ці гроші і будинки не виглядали так, як зараз.
Ями на дорогах теж водії самі не латають, правда ж? В Україні люди теж платять і ніби-то на ремонт доріг, і ЖЕКу, чи як воно там називається, чи не так?
Семь англичан просидели в занесенном снегом пабе восемь дней, пока до них не добрался снегоочиститель, передает NEWSru.com. Высокогорный паб Lion Inn, расположенный в 404 метрах над уровнем моря в Блэки Ридж, что под Киркбимурсайдом (Северный Йоркшир) был отрезан он внешнего мира с пятницы 26 ноября - вокруг заведения выпало столько снега, что высота покрова превысила шесть метров. Пяти работникам и двум посетителям оставалось только ждать вызволения. Как только до паба добрался снегоочиститель, гости смогли добраться до другого города. Работники паба дождались вечера субботы, когда было официально объявлено о возобновлении движения по дороге. Заведение Lion Inn является не только пабом, но и небольшой гостиницей, поэтому заблокированные снегом люди ночевали в спальнях. Запасов еды тоже оказалось достаточно, и даже пиво за восемь дней не кончилось. Шеф-повар паба Дэниел Баттерворт признался, что во время заточения иногда разговаривал сам с собой. В первые дни сотрудники, благо все они - молодежь, принялись пить. Однако уже на третий день они взяли себя в руки и перестали пить. Конфликтных ситуаций между узниками снегопада не возникало, они отлично проводили время, заверил Баттерворт. "Мы немного занимались работой, пили чай, выпивали, играли и затем отправлялись в постель", - пояснил он. "Некоторые люди даже звонили нам и просили устроить им такое же времяпрепровождение. Но теперь это уже стало скучновато, и я бы хотел отправиться домой", - признал шеф-повар. Впрочем, особо скучать англичанам не пришлось - кроме телефонной связи, работало также беспроводное соединение с интернетом и телевидение. Узникам даже удалось выбраться наружу на импровизированных лыжах, которые они сделали из пивных подносов.
Так,вони сотнями замерзають при кількаградусних морозвх... Розніжені цивілізацію,їті.... Їх б до мої мами в квартиру,коли надворі -20,а в хаті +5... І світло вимкнути...і гарячу воду...
Та, в такому пабі як описано це можна було нашим туди путівки продавати замість Буковеля, вони б там і 2 тижні просиділи.
Пані розплакалась... ))) Рибко, колись було таке поняття "чєрнуха", в кінематографі, в отого пана все життя таке...
І що Ви цим хочете сказати? Я от хочу сказати, що такі проблеми, які є в Україні, є і в Польщі, і думаю, що є в інших країнах. В Польщі теж наживаються на людях, при ремонті доріг і при всьому іншому. Тут теж зима приходить несподівано для комунальників.. Моя свекруха вдома має +10. Виключені обігрівачі, телевізор, холодильник (продукти тримає в коридорі, де напевно температура близька нуля, бо з дверей вхідних страшно тягне). Бо за світло має взимку платити 1000 злотих (330$) + 600 злотих за все решта (ЖЕК, вода, газ), а зарплата в неї на руки 1200 злотих. Так що різниці між життям в Україні і Польщі я досі не побачила. Бідося і багаті є там і тут. Райончики з красивими будиночками можна і у Львові знайти. Просто комусь в житті везе більше, комусь менше, комусь взагалі не везе.
Я не стверджую, що в Польщі повністю вдалося позбутися наслідків совка. Наразі невідомо, скільки на таке потрібно часу, бо жодна з ушкоджених совком країн ще повністю його не позбулася. Проте навіть на прикладі Польщі і України видно, що в деяких країнах цей процес іде швидше, в деяких - повільніше.
Вот поэтому я и против ЖКХ. Они гады даже у нас, не готовы (каждый год зима для них сюрприз) Хотя есть частник, у него целый микрорайон в обслуживание. Всегда чистота и порядок. И не кто ему не мешает.
От в темку сюжет про вул.Замкову в Стрию (з циклу передач про місто). Особливо гарнюньо виглядає напис про Аню на 1:48 звилині... І якісь каляки маляки на стіні... http://vimeo.com/17554746