Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є незадоволення, а що вони зробили - невідомо.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Також український історик, автор книги "Справа Василя Стуса" Вахтанг Кіпіані на своїй сторінці у Фейсбуці назвав ситуацію з похованням Дарії Гусяк "ганебним фарсом".

    "До мене тільки зараз дійшло, що у Львові відбувається ганебний фарс. Міська влада не хоче дати дозвіл на поховання Дарії Гусяк – зв'язкової Романа Шухевича, жінки, яка відбула в таборах повні 25 років ув'язнення на полі почесних поховань, що біля входу на Личаківський цвинтар. Пропонують інше почесне поле – разом з іншими ветеранами визвольних змагань. Але. Гусяк – це легенда і сталь. Людина, перед якою ми всі в боргу. І я знаю, що син командарма УПА Юрій Шухевич за те, щоб пані Дарія навічно лягла в рідну землю поряд зі своєю посестрою Катрусею Зарицькою. І поряд з кенотафом її командира. У шоку від цього неподобства. Андрій Садовий, ви робите помилку" – написав Вахтанг Кіпіані.


    [​IMG]

    Додам, Садовий довгий час боровся з пам'ятником Шептицькому на святоюрській горі.
    Видно, друг Фрідмана знає на кого працювати.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    https://www.facebook.com/1000443433...RH3f7aBnuuVfz6Lhvy6GMU2QaXYhwPJQXWiPHi4ag61l/

    Разом з Президентом Володимиром Зеленським вшанували пам‘ять загиблих Захисників України.
    Розповів Президенту про наш план —облаштувати тут Меморіальний комплекс Героїв України.

    FB_IMG_1660821371517.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Андрій Садовий

    Понад 340 бізнесів у Львові прямо або опосередковано належать росіянам.
    Листа з усією інформацією про них ми надіслали до правоохоронних органів ще наприкінці квітня.
    Тепер виглядає, що кількість росіян, яких позбавили заробітку в Україні менша за волонтерів, яких намагаються притягнути до кримінальної відповідальності.
    Минулого тижня судили Oles Dzyndra. Сьогодні прийшли з обшуками до Святослав Літинський. Це люди, які віддають власний час і кошти, часто ризикують життям, щоб доставити авто на фронт. У нас пів країни стали волонтерами. До них завтра теж прийдуть?
    Давайте випалювати ворога з нашої землі, а не знищувати інститут волонтерства, який є таким важливим для всіх нас у цей складний час.

    Тепер вже публічно додаю один із списків власників російського бізнесу у Львові. Рекомендую правоохоронним органам зайнятись перш за все ними.

    FB_IMG_1662688066175.jpg FB_IMG_1662688078944.jpg FB_IMG_1662688091516.jpg FB_IMG_1662688106752.jpg
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отаке... І невже Садовий ні вухом, ні рилом? Він, мабуть, теж великий бізнесмен, як і Порох. Стільки будівель у місті кричать про ремонт! Замальовані тими графіті, руки б цим малярам повідбивати! В місті нема порядку, всі щось торгують, сують під ніс, оренда житла космічна. Ріелтери, мабуть, вже всі мільйонери.
    Знаю, одній нашій знайомій ледве вийняли квартирку на куличках в общазі за 6 тисяч в місяць плюс комунальні, ще віддай агенту 6 тис. Там вже є квартирна мафія, мабуть. Що цікаво в Тернополі та Івано-Франковську такого нема.
    То гарний мер Садовий?
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львів'яни вкотре вибирають Садового, значить він їм подобається :)
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже писав, як дехто каже, до того привикли, інший може бути ще гірший.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Просто у Садового файна дружина)
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О! ну з цього величезна користь!
    Коли у нас був меркернес я дико заздрила Львову, що в ньому нормальна європейська людина...та то я не жила у Львові. А зараз з місяць пожила)

    Розкажу один випадок, який до Садового відноситься так, опосередковано.
    Ті, хто бувають у Львові біля Оперного на алейці, мабуть знають ту особистість-тітку, що торгує віночками для дівчаток з жовто-голубими стрічками.
    Історія така. Ми з подругою, що живе у передмісті, раз зустрілись, нам треба було сходити на Марсове поле. Потім прийшли до Оперного, де мій чоловік грав у шахи, щоб забрати його та піти в одне улюблене місце...був дуже спекотний день.
    Якраз встали дві жіночки з лавки в затінку, і ми сіли. За 2 хвилини перед нами, прямо нам на ноги, тітка ставить дві здоровенні сумки, перед сумками 2 столи і розкладає на столі ті віночки з сумки, пхаючи нам в лице свою п'яту точку) Я питаю ввічливо: "Шановна, що це буде?Ви не можете все те поставіти правіше, збоку лавки? " Вона каже:"А то, що я теж хочу сидіти, я весь день не вистою". Ми засміялися) Сказали, що хоч сидіть, хоч стійте, хоч лягайте - байдуже, а пхати в лице людям свою дупу некультурно)Що ви думаєте? Вона нам порадила виїждати з Львова, як нам тут щось не подобається, а вона тут торгує і буде торгувати, досить грубо. Звісно, львівяни навряд чи в будний день сидітимуть там, і наша українська мова досить рафінована, без львівського акценту- тут вона вгадала.
    Я кажу- так хто ж тоді ваші віночки купуватиме?)
    Потім вона таки прибрала з нашого обзору свою дупу, сіла скраю на лавку, і стала прислухатись до нашої розмови. І через деякий час дослухалась, як подруга перейшла на російську в якомусь реченні, тут вона стала кричати про "ворожу мову") .І ще казати, що ми їй "настрій спортили", на шо вислухала, що вона нам враження про Львів і культурних львівян "спортила".
    Ну шо, пересісти було нікуди, ми потім відійшли на іншу сторону вулиці в тіньок, а скоро і чоловік підійшов. Я її там часто бачила, з внуками в спеку приходячи до фонтану (ми там поряд жили) , так вона завжди сиділа одна посеред лавки в затінку, як би не було багато людей і не спекотно. Так вона, нагла торгашка, всіх виганяла, як нас.Вона перед людьми ставила столи, і ставала сама. Люди, бачачи перед носом дупу, просто вставали і уходили.
    Багато кончених алкоголіків тут на алейці, які і сидять, і сплять на лавках і навіть на асфальті, і взагалі повзають в центрі в великій кількості..От що це як не байдужість міської влади? Якби менти ганяли, то вони б не спали посеред центральних вулиць.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От сюди, на одну з крайніх могилок, раз в тиждень ми ходили прибирати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та то фігня :)

    В кожному місті і селі є така цьотка, є алкаші, є бомжі.
    Дивитися треба ширше і глибше (с)

    Он, недавно хлопака зі сходу /мусет з Харкова/ кидався у Львові гранатами. Це ж не значить, що всі харків'яни такі ;)
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ну хто зна. Велика різниця у торгуючого та тусовочного міста Львова з гордим Івано-Франківськом
    це якраз війна, і людей із схибленою психикою буде багато, без відносно до міста, з якого він на потязі приїхав) от подивитесь. І гранати, і автомати, і стрибки з висоти. Я ще пам'ятаю одразу після Афгану скільки народу молодого та не зовсім адекватного стало. І пити більше стали. Так це вдома було все гаразд у приїхавших зза річки, а зараз у кого і дом розбито, і родину втрачено.
    І все життя пішло по...
     
    Останнє редагування: 10 вер 2022
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От і я про те саме кажу.

    А І.Франківськ справді гарне місто.
    І Тернопіль файне місто :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Небезпідставно піддавався критиці, бо може лишнє непотрібне сказати, як у березні паніка, що російський десант висадили під Бродами, після ракетного удару по авіаційно-ремонтному заводі, для чого коментарі у що влучили, що вціліло та що не пошкоджено, недавно його коментар, що львівський аеропорт чи не єдиний вцілілий та одним з перших може відновити міжнародні перевезення, привід для рашиського ракетного удару.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не їздить електротранспорт, тут я не крути, є недопрацювання Садовогоо, не може електротранспорт через погоду не їздити всю зиму.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    При чому погода, яке недопрацювання? Я в іншому великому місті, тут теж довго не ходив електроранспорт через брак е\е, перейшли на автобуси та маршрутки. І нічого, ніхто не бухтів. Краще е\е людям в дома... Вчора почула як торохтить трамвай - значить, ситуація покращилась. Садовому що, краще як гірше?
    Ото ще один вдячний намалювався. Може, трохи територій віддати раші, щоб перемир'я та трамваї поїхали, га?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну Садового доставить автомобіль і свій водій, що там йоиу трамвай і трлейбус, а для простих пасажирів, як переповнені автобуси, вони не зупиняють і багатьом стояти по кілька гдин на сирій вітряній погоді.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    От собацюра! А де вказаний бізнес Фрідмана? Приховав свого друга?

    А у Львові є його банк, де Садік тримає гроші міста.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні побачив декілька тролейбусів, хоч виконана робота ще не є.
     
а де твій аватар? :)