Андрій Кузьменко

Тема у розділі 'Персона', створена користувачем Un.Known, 2 лют 2015.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ось тут гарно розібрали "достовірність" цієї інформації ;)
    http://vmylenko.livejournal.com/142602.html

    Цитата:
    Взагалі, з Кузьми роблять якогось борця за справедливість номер 1 та найнепримиреннішого критика влади. А з іншого боку, візьмемо навіть цей форум, чи часто люди цитували ту критику Кузьми, перепощували, взагалі її чули і т.д.? Я його заслуг не применшую, в жодному разі. Просто якийсь масовий психоз почався, нє, щоб спокійно дати людині відійти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Скрябін (офіційна сторінка)
    5 год · [​IMG]
    Люди, ще до трагічної загибелі ідейного лідера групи Скрябін Кузьми ми запланували концерт в київському клубі Атлас, на 27 лютого. Ми його не скасовуємо, а переносимо на 21 березня в Палац Спорту. Всі квитки придбані раніше — дійсні.
    З музикантами групи Скрябін, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, виступлять колеги Андрія по сцені.
    Поки вирішуються організаційні питання остаточний список груп та музикантів не оголошується. Квитки концерту в Палаці Спорту надійдуть у продаж з наступного тижня.

    Для уточнення інформації, обміну чи повернення квитків, пропозицій допомоги пишіть сюди kuzmatribut@gmail.com

    Кузьма, завжди казав, що коли тобі важко треба збиратися разом і підтримувати один одного. Хочеться притулитися до когось рідного, щоб не бути самому в такий час. Тому тільки разом з вами, ми зможемо зробити цей концерт незабутнім та допомогти сім'ї Андрія!

    Просимо поширювати інформацію, щодо проведення концерту, яка буде оновлюватися на офіційних сторінках групи Скрябін.

    До зустрічі 21 березня!
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    100%.

    Особисто я не згідний з його громадянською позицією, його поглядами на політичну ситуацію в Україні. Я думаю, що виступ в підтримку Януковича не є випадковим у нього, хоч він там і вибачався і жалів, але від грошової винагороди навряд чи відмовився. Я собі уявляю людину, яка у 2004 році могла підтримувати зека: гопники, зеки, бандити, повалійчихи, грошолюби... Якщо з Ющенком можна було помилитися, то помилитися що до Януковича... Ще мені не подобалися його сленги і слова, що граничили з матом - грубо якось так і я дивувався, коли дізнався, що він так суперово вчився, екстерном все здавав... він більше нагадував мені хулігана в школі. Є декілька пісень, які мені подобаються, наприклад, про маму. Багато з пісень мені не дуже подобаються. Але це нормально, нє? Він був звичайною активною людиною зі всіма + і - . Шкода, міг би жити.
     
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Скрябін (офіційна сторінка)
    5 лютого в 11:03 ·
    Людоньки добрі, ми, як і ви, не хочемо вірити у випадковість такої безглуздої смерті нашого Кузьми, але для усунення та попередження подальших спекуляцій на цій темі, мусимо прояснити декілька деталей.

    Лист до президентів був опублікований в соцмережах ще в липні 2014 року, а не напередодні трагічної загибелі, як це подають більшість ЗМІ.
    https://www.facebook.com/skryabinofficial/photos/a.239389696129500.53729.177535692314901/672086856193113/?type=3&theater
    Відверте інтерв'ю з Кривого Рогу, майже нічим не відрізняється від всіх інших інтерв'ю останніх років. Кузьма критикував владу завжди.

    Нам би дуже хотілося, щоб хтось був винний, що з нами більше нема нашого ідейного лідера Кузьми. Але на жаль, незважаючи на багаторічний досвід водіння та завжди безпечну їзду доля секунди вирішила все. Не потрібно шукати підгрунтя замаху, та спекулювати цим. Нам зараз всім важко змиритися з жахливою втратою.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Він не одноразово в своїх інтервю зізнавався що він були в нього в житі моменти коли він ганявся за "бабками" тобто грошима, але з часом він змінився і зрозумів що це абсолютно не правильно так житти. І всі ми люди здатні помилятися! ВІн в багатьох серцях залишеться на завжи, і його музика теж!
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про мертвих або добре, або нічого (с)
    Тому я промовчу... ;)
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Чому мовчати? Про мертвих і зле можна сказати а не тільки добре. А про Кузьму і живого і мертвого говорять та продовжують говорити, бо його знало велике коло людей.
     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Подобається Подобається x 1
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Для мене Кузьма -це особа, яка в 2004-му році зробила один повчальний вибір.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

  11. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Останнє редагування: 11 бер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head:

    Учасники гурту "Скрябін", лідер якого Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2-го лютого, вже почали пошуки нового фронтмена.

    Попри те, що одразу після трагедії друзі та колеги Кузьми говорили, що гурту більше не буде, нового соліста все ж шукають.

    http://tabloid.pravda.com.ua/news/55001f9b507fe/
     
  13. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Мама Кузьми Скрябіна до фанів! (дочитайте, будь ласка, уважно до кінця)
    [​IMG]
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мені здається, це не може бути вокаліст. Не уявляю цього собі. Але дуже цікавим рішенням було б запросити вокалістку. Жіночий вокал надав би пісням абсолютно нового звучання. Наприклад Юлія Лорд підійшла б ідеально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    можливо..але все одно то буде не той "Скрябін".. Це як дешева китайська копія з брендового товару..
     
  16. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Звичайно, що не той. Для багатьох "той Скрібін" перестав існувати ще наприкінці 90-х. Гадаю, що не варто ні очікувати чогось неймовірного від нового проекту, ні порівнювати його з колишнім Скрябіном.
    Побачимо, що з того вийде.
     
    Останнє редагування: 12 бер 2015
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Краще Бейонсе.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ше є варіант запросити Ростика чи Шуру, але не впевнений, що вони співати вміють :)
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Лесик з Дзідзьом вміют.
     
  20. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)