Аналіз та пропозиції щодо проекту реконструкції вул. Гайдамацької та Б. Хмельницького

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 31 тра 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  Тиждень тому у Львівській міській раді відбулися слухання щодо проекту реконструкції вул. Гайдамацької та Б. Хмельницького, на яких співробітник Львівавтодору Ігор Могила висловив свої зауваження та пропозиції щодо розробленого в Києві проекту, який фактично консервує нинішній стан вулиці без жодних якісних змін її конфігурації. Роботи мають початися цього року і дуже хотілося б, щоби ця вулиця не повторила долі вул. Городоцької, до реконструкції якої виникло багато запитань. Далі - повний зміст презентації.

  2.
  [​IMG]

  3. Ділянка ремонту починається з повороту на вул. Гайдамацьку.
  [​IMG]

  4. Так це місце виглядає зараз.
  [​IMG]

  5. Кут Гайдамацької та Б. Хмельницького з доволі небезпечним пішохідним переходом прямо за поворотом.
  [​IMG]

  6.
  [​IMG]

  7. ділянка біля станції Підзамче.
  [​IMG]

  8. Перехрестя тут досить широкі і перетинати їх пішоходам часто буває досить проблематично, бо доводиться крутити головою майжа на 360 градусів.
  [​IMG]

  9.
  [​IMG]

  10. Наступне перехрестя та специфічно встановлена нова зупинка.
  [​IMG]

  11.
  [​IMG]

  12. Як видно, новий проект залишає нинішнє становище - трамвайні рейки по центру, смуга руху біля тротуару, яка на практиці все одно буде запаркованою.
  [​IMG]

  13. Остання частина проекту - перехрестя з вул. Опришківською, ремонт якого в кошторис планованого ремонту не входить, але проектант тим не менше чомусь його теж пропрацював.
  [​IMG]

  14. Так ця ділянка виглядає зараз. Особисто в мене великий сумнів викликає правоповоротна смуга перед Опришківською, яка забирає чи не єдиний широкий тротуар на вулиці, підсуваючи вулицю впритул до будинку.
  [​IMG]

  15. А тепер про підходи, якими керувалися у Львівавтодорі, виносячі свої зауваження до проекту. Пропонується зробити цю ділянку Б. Хмельницького зручнішою для пішоходів, пасажирів громадського транспорту, заспокоїти рух та облаштувати паркувальні місця. Наприклад, розширити тротуари в місцях пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту, щоби забезпечити до нього безпечний доступ пасажирів та достатньо місця для зупиночного павільйону. В кишенях, що утворюються, можуть паркувати свої автомобілі мешканці вулиці.
  [​IMG]

  16. Там, де можливо, зробити припідняті пішохідні переходи.
  [​IMG]

  17. Використання простору складних перехресть для організації пішохідних територій.
  [​IMG]

  18.
  [​IMG]

  19.
  [​IMG]

  20. А тепер щодо пропозицій по змінах. Зміщення пішохідного переходу, відмова від монтажу парканів вздовж тротуарів. Я би ще додав кілька дерев (зараз там є пеньки від старих).
  [​IMG]

  21. Розширення тротуару біля переходу чи перенесення трамвайних колій ближче до тротуару. Відмова від встановлення знаку "зупинка заборонена".
  [​IMG]

  22. Розширення тротуарів біля перехресть, виступаючі зупинки громадського транспорту.
  [​IMG]

  23. Тут аналогічно.
  [​IMG]

  24.
  [​IMG]

  25. Розширення тротуарів біля перехрестя (бо нинішній проект передбачає тротуари шириною аж в цілий метр, а це явно замало)
  [​IMG]

  26. Отже.
  [​IMG]

  27.
  [​IMG]

  28. Фото [​IMG]zyalt, до речі.
  [​IMG]

  29.
  [​IMG]

  30. Ось такі зауваження. Можете висловити і свої думки з цього приводу.
  [​IMG]


  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)