Аналіз на батьківство.

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Уляна, 22 тра 2008.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Здається, не тільки кров, але тканини - волосся, шар шкіри та слизової оболонки.
    Результат формулюється "абсолютно не може бути" або "може бути з високою вірогідністю".

    Додано через 3 хвилини
    Грубо кажучи (як мені пояснив батько):
    У крови можуть бути два білки - А і В

    1 (0) - нема цих білків
    2 - білок А
    3 - білок В
    4 - обидва - А і В.
    Так що коли в одного з батьків 1(0), а в другого 2 (А), то в дитини не може бути ані 3 ані 4.
    Це як бінарна математика.

    Додано через 19 хвилин
    Це вже цікавіше...
    Наскільки веселіше у кішок: якщо протягом 24 годин кішка контактувала з кількома партнерами - діти виходять ну зовсім різні... :)
     
  2. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Вся проблема, що не лише до чоловіка а й до дитини. Тому йому і так важко. Поясніть, яка мама зможе залишити дитину у віці 4 місяців на бабцю 80 років і піти на роботу бо їй надоїло в дома.

    У Львові є клініка що робить аналіз на основі слизової оболонки без наявності мами і дають 99%
     
  3. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    В мене таке враження, що проблема плавно переходить з аналізу на батьківство, на "аналіз" наявності в тої панянки материнських почуттів за відсутності почуттів кохання і поваги до власного чоловіка. І аналіз наявності в нього почуття власної гідності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Аналіз на батьківство - це лише один із пунктів, на які зважає або не зважає суд. Я брав участь в якості свідка в одному із таких судових процесів. У висновку експертизи було лише сказано, що батьківство такого-то не заперечується, тому що показники крові батька співпадали з показниками крові дитини але в зв"язку з тим, що в них не було спільного ведення господарства, він не давав ніякої розписки, що зобов"язується одружитись у випадку вагітності, спільно не проживали і свідків про їх інтимні стосунки не було, не відвозив і не забирав з роддому, тому батьківство присуджено не було, хоч дитина копія-двійник батька. На моє свідчення, що я бачив, як вони залишались на самоті, як він обнімав і цілував постійно дівчину. обіцяв її мамі, що у випадку вагітності одружиться, суддя пошив мене в дурні, мовляв від поцілунків ще ніхто не завагітнів... Правда після суду ми з братом цієї дівчини зробили відповідний масаж кавалєру і так протягом кількох років при першій нагоді він проходив цю процедуру, поки не вибачився перед всіма і не визнав себе батьком. Думаю, що аналіз без попереднього масажу не матиме нормального кінцевого результату...
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Консультанте,
    "насильно мил не будешь".

    Мій друг був свідком іншої історії (70-ті рр).
    Одна "мажорка" подала заяву, що її ніби згвалтував "мажор" (тоді й слова такого не було. Хіба жо в музиці).
    Мажор приносить медичну довідку, що він, мовляв, "на таке нездатний". Свідки стверджували, що він кілька місяців на це скаржився.

    Тоді до нього засилається "бета-тестер" - якась дівчина-шестірка з міліцейської системи, приваблива, з метою експерименту (здається, батько "потерпілої" - хто тільки її не тр****! - мав впливові зв"язки в МВС).
    Закінчилося весело - мажор з друзями організували колективне нюхання ефіру і "бета-тестерка" завагітніла невідомо від кого. Але не від підозрюваного. :)
    Справу закрили, оскільки серед "нюхальників" був син прокурора. :)
    Він же викрив ту "бета-тестерку".
    Він же й розповів нам цю історію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Аналіз він би не робив, якби його дружина при кожній сварці не кричала що диина не твоя і якщо забереш, я приїду і заберу із міліцією бо ти йому ніхто. Свідком такого я була. Та не лише вона а і її мама говорила до нього те саме. Якщо сварилися і не жили то дитини не бачив, бо вони не давали. Він робив той аналіз щоб закрити їй писок що син його і він таке саме має право на нього як і вона. А тут такий облом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lex

    lex Member

    Батьківство встановлюється за допомогою аналізу ДНК. Групи крові не мають важливого значення (це з юр.практики, може медики мене поправлять).
     
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А підкажіть мені де у Львові роблять аналізи ДНК? І при тому, що є дитина і батько (великі сумніви, що батько), а мати померла, чи в такому випадку можна визначити батьківство? І що для цього потрібно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    з якою метою ??7
    -щоб відібрати дитину у батька - так тут не має значення крівне родство . має значення хто вписаний у свідотстві і факт піклування , якщо людина піклується про дитину після смерті матері, і крім того був чоловіком матері, іхоче і далі піклуватися дитиною, то облом. дитину вам не відібрати.
    - якщо людина не опікується дитиною. то будь який родич може подати заяву про опіку
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ні, тут мета зовсім інша, довести батькові, що він не є батьком (він сам хоче це взнати на 100:wacko:, щоб він повірив, що його обманули і признав свою помилку. А чоловіком померлої матері він ніколи не був, там був застосований варіант "кто последний, тот и папа". Дитину ніхто не збирається забирати, хай собі росте, з своїми родичами.
     
  11. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    У вашому випадку найпростіше зібрати два три свідчення про те шо мама "гуляла наліво і направо" і облити багном маму , щоб суд призначив експертизу.

    В такій ситуації дуже шкода дитину - мама померла а "таткові" дитина в тягар ось і треба відмазатися . Цікаво, як він це в очі дитині казатиме , "раніш я тебе любив бо думав що ти моя дитина , а тепер не люблю", хоча можна нічого не казати, можна просто зникнути.....
    Хоча думаю для дитини це найкращий варіант, сподіваюсь що родичі не здадуть її в дитбудинок, бо вона їм теж зайва
    П.С
    Велике до вас особисте прохання, якщо дитина виявиться зайвою для усіх "близьких та рідних" напишіть мені одразу в куди здали дитину, повідомлення чи на пошту natagidra@yandex.ru, я знаю хороший дит будинок сімейного типу там дитину приймуть з радісттю.
    Гарантую нерозголошувати інформацію.
     
    Останнє редагування: 29 вер 2008
    • Подобається Подобається x 2
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ви мене не правильно розумієте!!! Дитина живе в сім'ї (з рідною бабусею, батько з дитиною НІКОЛИ не жив), ніхто не збирається кудись дитину віддавати!!!! Батько спілкується з ним по телефону (дитина живе в іншому місті), допомагає матеріально!!! І навіть якщо виявиться, що дитина не його він не перестане цього робити!!!!! Просто він хоче зробити аналіз для себе і все!!!! А дитині як помагав, так і буде помагати, від того нічого не зміниться!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    У Львові є клініка "Біокурс", яка знаходиться на вулиці Новаківського 8/1(це біля гот. Дністер). Вони роблять аналіз на батьківство, без наявності мами. Результати які вони вам дадуть не можливо використовувати в суді. Цей аналіз справді робиш для себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Масік

    Масік Well-Known Member

    Результати усіх приватних клінік не можуть бути доказом на суді, здається для доказу аналіз має бути зроблений у київській державній лабораторії, яка власне і видає офіційні документи. Щодо того які матеріали для дослідження , тепер будь-що від крові до волоска може бути матеріалом для встановлення батьківства, при цьому кров матері не обов"язкова. У Львові здається ще в інтерсоно роблять такі аналізи, але як зазначала , юридичної сили вони не мають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Дівчатка, я вам дуже дякую за інформацію!!!!! Але мені не потрібен аналіз як доказ в суді, бо ніхто не збирається судитись, це буде робитись ВИКЛЮЧНО для себе і відношення до дитини ніяк не зміниться!!!!!
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щобре що жінкам не приходиться сумніватись чи їх дитина)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    ой не кажіть.. кіко випадків було коли в пологовому чи то навмисно чи ні міняли дитину....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я родилася в маленькому містечку) не було ні причин ні на кого міняти)))
     
  19. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    а от у моїх батьків ніколи не виникало підозри чи я їхня кровна чи ні, адже коли на мене подивитись і на мого батька, то просто язик не повернеться... а от голос маю мамин, нас частор по голосу путають. так шо я спокійна і щаслива з моїми рідними батьками, хоч вони і далеко
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    аналогічно...я настільки схожа на батьків... а характер... якщо їх хтось не розуміє їхню поведінку, вчинки, то я пояснюю, бо відчуваю теж і поводжуся аналогічно)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)