Альтернативна історія Львова

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Shykach, 3 січ 2017.

  1. Shykach

    Shykach Active Member

    Вкладення:

  2. Shykach

    Shykach Active Member

    Вкладення:

    • 27146_900.jpg
      27146_900.jpg
      Розмір файлу:
      288,9 КБ
      Переглядів:
      11
  3. Shykach

    Shykach Active Member

    Вкладення:

    • 27524_900.jpg
      27524_900.jpg
      Розмір файлу:
      251,7 КБ
      Переглядів:
      13
  4. Shykach

    Shykach Active Member

    1565 рік
    Джерело Бібліотека Конгресу
    Автор Forlani Paolo, Bertelli Ferando, Gastaldi Giacomo
    Vniversale descrittione di tvtta la terra conoscivta fin qvi.
    Я зверну вашу увагу на той факт де знаходиться Polonia і знаходиться Русія. Західний берег річки Вісли, це Польща, на схід ні. 16 сторіччя.
     

    Вкладення:

    • 28077_900.png
      28077_900.png
      Розмір файлу:
      1.003,3 КБ
      Переглядів:
      11
  5. Shykach

    Shykach Active Member

    1570 рік
    Джерело Джерело Бібліотека Конгресу
    Автор Абрахам Ортелій
    Theatrum orbis terrarum.
    Пропоную не звертати увагу на картуш, який намальован на мапі. Картуш підроблений, тому не відображує зміст мапи. Але мапа справжня і чудово доповнює зміст попередніх документів.
     

    Вкладення:

  6. Shykach

    Shykach Active Member

    1600 рік
    Джерело Колумбійський університет США
    Автор Sebastian Münster
    aa_maps
     

    Вкладення:

    • 29411_900.jpg
      29411_900.jpg
      Розмір файлу:
      168,2 КБ
      Переглядів:
      11
  7. Shykach

    Shykach Active Member

    1681 рік
    Джерело Публічна бібліотека Нью-Йорку
    Автор Flamsteed, John
    NYPL Map Warper: Viewing Map 7447
    Тут знову картуш підроблений. Автор чітко показав де проходять кордони. Назва Polonia покриває Польщу, а далі інші держави.
     

    Вкладення:

  8. Shykach

    Shykach Active Member

    Вкладення:

  9. Shykach

    Shykach Active Member

    1737 рік
    Автор Lidl, Johann Jakob
    Джерело Моравська регіональна бібліотека
    Mappa Generalis Danubii Pri...
    Якщо в когось є сумніви, після цієї мапи вони зникнуть. Серед гербів Угорщини, Австрії, Польші присутній державний герб Русії.
     

    Вкладення:

  10. Shykach

    Shykach Active Member

    В мене ще є інший матеріал, але він ще не готовий до публікації. Нагадаю, що все це справжне і тут не може бути помилки. Помилка у одному джерелі може бути, але у десятках джерел різних епох.
     
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Русь була назвою України починаючи із середньовіччя. Тілька до Московії-Кацапії ні Русь ні Україна жодного відношення немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. tea man

    tea man 茶人

    Давайте, пане Shukach по-порядку.
    В чому тут проблеми? Якщо на Вашу думку існувала така держава як Русія і у Вас є історичні матеріали, які Ви нам наводите, то звертайтеся у відповідні установи, надавайте ці докази, пишіть статті в історичних наукових виданнях і врешті-решт отримуйте заслужену славу, як це зробив Шліман, відкривши Трою.
    З чого Ви зробили висновок, що саме у Львові мала бути столиця?
    На основі яких даних Ви зробили висновок, що це якось дотично до Львова?
    Стверджуючи це, Ви тим самим заперечуєте існування Галицько-Волинського князівства(1199-1349 р.р.) і Литовсько-Руської держави(з 50-их років XIV ст.)? Тобто відкидаєте саме існування української державності як такої, підміняючи правдиву історію і історичну пам'ять українців історичною фантастикою. Хто ви пане Шліман? Втім здогадатися не важко.
    І насамкінець. Якщо я помиляюся в своїх висновках, то прошу звернутися до цього пана. А я при нагоді з ним поспілкуюся на тему Русії:). Тільки велике до Вас прохання не турбувати пана Івана під час Різдвяних Свят.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Shykach

    Shykach Active Member

    Я це доводжу фактами, але треба зробити одне зауваження. Русь була лише від Сяну до Дніпра, Лівобережжя Дніпра ніколи не було Русією. Київ власне теж має дуже мало спільного з Русією. Перевірити цей факт ви можете уважніше вивчити мапи на сайтах бібліотек.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Shykach

    Shykach Active Member

    @tea man, я прийшов по допомогу і в мене немає мети нікого ображати. Якщо ви уважно перечитаєте цю тему, ви знайдете всі відповіді. І ще хочу додати. Я не москвофіл, вата, ворог чи провокатор, я такий само українець як і ви, але я в мене інший погляд на світ.
    P.s. Я нікого не переконую, не умовляю, ні будь яким іншим чином завдаю шкоду. Я лише прошу допомоги у першому повідомленні.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. tea man

    tea man 茶人

    Ви хочете, щоб зараз всі почали шукати чорну кішку в чорній кімнаті, навіть якщо її там немає? Я не отримав жодної відповіді на свої питання.
     
  16. Shykach

    Shykach Active Member

    Книга спогадів бенедиктинського ченця-мандрівника з 14 століття. " BOOK OF THE KNOWLEDGE OF ALL THE KINGDOMS, LANDS, AND LORDSHIPS THAT ARE IN THE WORLD" (Книга знань про всі королівства, землі та володіння) вийшла у 1912 році. На сторінці 113 зазначено державу Roxia, що є похідним від Roxolania (роксолани Кленовича яких я раніше згадував). Герб Roxia дуже схожий на сучасний герб Львова. Три зубчаті вежі, на кожній вежі по вікну.
    Книга знаходиться тут Book of knowledge of all the kingdoms, lands, and lordships that are in the world, and the arms and devices of each land and lordship, or of the kings and lords who possess them : Markham, Clements R. (Clements Robert), Sir, 1830-1916 : Free Download & Streaming : Internet Archive
    Текст можна не читати, він не має нічого спільного з записами бенедиктинця. Текст це сучасне тлумачення фактів у якому багато припущень.
     

    Вкладення:

  17. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Таке враження, що тодішні состаителі мап мали смутне уявлення прогеографічні координати. На цій мапі Полонія справа від Рутенії.
    На цій вже зліва.
    Тут Русія займає місце сучасної України десь від П.Бугу на захід до Карпат. Але якась фігня на теренах П.Таврії під назвою чи то Лапестрія, чи Капестрія. На східному причорномор'ї якась Сенгралія чи дідько її розбере що. Арменія взагалі у центрі сучасної Туреччини.

    А на цій Русія лежить на північний схід від Балтійського моря і там суцільні гори. Напевне для автора мапи то була терра інкогніта.
    Може не слід так вже довіряти тим географам? Вони там набокопорили, а ви зараз мізки собі сушите.:)
     
  18. Shykach

    Shykach Active Member

    @Centerer, на першій мапі північ знизу, а на другій мапі північ зверху. Придивіться до моря та інших об"єктів. Якщо обернути мапу на 180 градусів, то все стає на свої місця.
    То не Сенгралія, то Менгрелія, історична частина Грузії. Вірменія також мала інші кордони ніж зараз, Вірменська височина зображена на мапі. Ось з Лапестрією я погоджусь, це щось невідоме.
    Я хочу донести одну думку, що люди незалежно один від одного століттями ставили Русію на одне і теж місце і це не збіг обставин, а цілоспрямована дія авторів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Shykach

    Shykach Active Member

    Перший скріншот зброблен з Космографії Себастьяна Мюнстера виданої у 1575 році. Сторінка 980. Cosmographia vniuersale, nella quale secondo che n'hanno parlato i piu veraci scrittori, son designati i siti di tutti gli paësi. ... Raccolta primo da diuersi autori per Sebastiano Munstero, & dapoi corretta & repurgata, per gli censori ecclesiastici, & quei del Re catholico nelli paesi bassi, & per l'inquisitore di Venetia
    Другий скріншот зроблен з мапи MOSCOVIAE seu RUSSIA MAGNAE Generalis Tabula ,видання петровської доби.
    MOSCOVIAE seu RUSSIA MAGNAE Generalis Tabula... | Геопортал Русского географического общества
    Ось так Московія не тільки назву собі забрала але і герб вкрала. Можу припустити що з гербом сталась якась невідома історія у процесі фальшування історії і Московія залишила собі тільки назву Russia. Герб загубився в часі і сучасні історики не мають гадки як це пояснити.
     

    Вкладення:

  20. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Мені така мапа більше подобається

    Poland_under_Jagello.jpg
     
а де твій аватар? :)