Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 11 гру 2006.

  1. BogdanB

    BogdanB Member

    До речі почитав у згаданому вище реабілітаційному закладі про культуру пиття ЩОБ НЕ БУЛО «ПТІЧКУ ЖАЛКО» АБО КУЛЬТУРА ПИТТЯ БЕЗ НАСЛІДКІВ, де вказано, що:
    По-перше, організм повинен відпочивати від алкоголю 3-4 дні на тиждень. Це закон. Інакше щоб досягти ефекту від випитого алкоголю, вам доведеться незмінно збільшувати дозу випитого, а це загрожує залежністю від цієї самої дози. Тобто можна пити не частіше 1-2 разів на тиждень. Взагалі алкоголь переробляється в організмі від 3 днів до 3 тижнів? Виходить, що безпечно для організму можна випивати 1-2 рази на місяць та у межах безпечної для здоров'я норми. Це в тому випадку, якщо ви хочете бутидійсно здоровими.
     
  2. AlonaStar

    AlonaStar New Member

    Алкоголь - це хвороба, яку я вилікувала у свого тата за домогою друзів та психологів!
     
  3. BogdanB

    BogdanB Member

  4. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Звичайно це хвороба. Цю проблему треба вирішувати. Розмовляти, щось робити. Але якщо людина не хоче лікуватись, нічого не зробиш. Кожен сам вибирає свій шлях.
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Алкоголізм - це психічний розлад ( або психічна хвороба ) ( F10. ) , яка виникла від безвідповідального ставлення до надмірного та частого вживання алкоголю. На самому початку людина часто та надмірно вживає алкоголь, що є безвідповідальним ставленням до власного здоров'я, а вже пізніше таке вживання алкоголю спричиняє алкоголізм - психічний розлад.

    Ще дуже часто люди вже мають якісь психічні розлади і замість того, щоб їх лікувати, стараються пом'якшити симптоми цих психічних розладів за допомогою вживання алкоголю, паління тютюну та вживання інших сильнодіючих, наркотичних речовин.
     
    Останнє редагування: 11 лис 2016
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо хвороба, то різні люди можуть, по-різному їй протистояти, точно як простудним захворюванням, так і алкоголь не на всіх одинаково діє і не у всіх може відразу викликати залежність.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Має велике значення, коли почав тренуватися спиртним. Якщо до 18 років - прогноз поганий. Якщо ще хтось с батьків мають залежність - ще гірший.
    У мого чоловіка двоюрідний брат зовсім молодим (24 роки) згорів од горілки.
    Був четвертою дитиною в родині, після трьох дівчат.
    Такий радий був сину батько, що в 14 вже йому наливав спиртне за столом, і пиво дули напару. І це не таке вже рідкісне явище, коли підліткам батьки наливають.
    А потім - ой, це хвороба, що ж робити.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дехто ж каже: " Краще за столом з батьками, ніж десь у закаулку хто-зна з ким ". Якщо забагато заборон, дитину може тягнути і може напитись батькам на зло, так що тут треба підходити обережно.
    Знаю випадки, коли спивалиись жінки ще під час вагітності, ніби вино не шкідливе, російськомовні говорилии: " Ничего страшного, оно слабенькое, сухое ", а через деякий час, і сухое і мокрое.
    Я деякий час певний період пив десь 20-30 гр. бальзаму перед їжею у лікувальних цілях, до більших доз не тягнуло.
    Ну і потрібно знати червону лінію, яку не можна переступати, якщо берешся за серйозну роботу, особливо, керування автотранспортом - на алкоголь табу! Бачив у деяких селах розмови: " Дивися який моцний хлоп, випив і може за руль сідати " або випив, нормально почувається, треба поставити машину, можу їхати, стримує тільки те, що десь за поворотом мєнти можуть стояти.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось ви таке кажете) Спитися під час вагітності може тільки вкрай безголова людина, щоб їй там хто і як не пропонував.

    За кермом не треба пити, навіть за добу перед виїздом не треба пити, не тільки через поліціянтів. Спиртне визиває сонливість і погану концентрацію уваги, не дарма при серйозних ДТП перше, що робиться - тест на алкоголь.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не при самій вагітності, коли організм звикав до алкоголю - тягнуло до нього і після народження дитини.
    Ну і особисто я був стажером-водієм на тролейбусі, звичайно від такого краще утримуватись, при серйозному ДТП - тест на алкоголь проходять учасники, якщо у ДТП не твоя вина, але високий вміст алкоголю у крові, автоматично роблять тебе винним.
     
  12. Дуже цікава тема, і я маю бажання поділитись власною історією. Три роки тому я полюбляв добряче випивати і був у пошуках завжди якоїсь нової алковитої. Наслідком був перехід на рідини розбавлені спиртом. Одним з рушіїв такого життя була відповідна компанія, але з часом трішки почистивши свій організм від різних токсинів, кальценатів у серці і відновленням печінки,сам того не помічаючи я починав пити все менше. Кому знайоме відчуття "Сьогодні футбол а значить я повинен взяти що найменше 2 л. Файного пива і ще чогось некорисного для шлунку" і я ткож був таким фанатом. Але пройшло лише 6-ть місяців а мій організм вже не потребує обов’язкової дози зеленого змія. Обійшовся без жодного кодування, ніяких книг чи консультації з психологами. А саме головне я жив звичним життям і зараз якщо потрібно на свято я можу підійняти чарку, і знаю який результат чекатиме мене зранку. Основа основ чистий організм!!!!
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мій чоловік зараз непитущий зовсім. Але в молоді роки пив пиво охоче. І на футболі, і без футболу.
    Допоки не попав в санаторій (з травмою ахілла) і там йому щось таке внушили, що з тої пори ні разу(!) пиво не вживав.:) Чистки якісь в санаторії були. Але, мабуть, не в чистці справа.
    А з роками і кріпкі напої перестав пити. Коли завжди за кермом - так простіше.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пиво - тихий вбивця судин. Крім того нема довіри до виробників.
    Що туди докладають, щоб швидко виникала залежність, ніхто у нас не досліджував і не збирається
     
  15. Я не маю проти нічого жодних нетрадиційних методів, так як медицина відома нам з радянських часів майже нічого не залишила від нашої народної медицини бодай 19-го століття. А тоді також були жахливі біди і хвороби. І тут чистка організму може не всім підійти так само як і правильне слово. Один його почує до кінця життя а інший плюне і замовить ще 50 грам зі словами файни тост БУДЬМО!!!
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не любитель пива, можу його випити десь 1 раз у пів року, якщо так рекламують чеське і німецьке, із того, що я пробував, смаком і мякістю відрізняється із Півдня Європи, італійське та іспанське.
    Чув про пиво, гормони у ньому, які небажані чоловікам, та і крім того, у спекотну погоду краще випити квас, який у поєднанні із сильним алкоголем також може ще і як " догнати градус ".
     
  17. FreeDa

    FreeDa миється в бані

    Я думаю, что поводов почему человек пьет может быть масса, но самая настоящая причина - он просто хочет выпить. Я считаю, что кто-то запивает от слабости, кто-то из-за того, что у него есть предрасположенность. Но важно в этой ситуации спасать человека. У меня сосед переодически запивал на протяжении 5 лет - ничего не помогало. И уговаривали, и угрожала жена, что бросит... В общем, печальное зрелище. был в гос наркоклинике, но там вечно не хватало персонала, ужассно кормили, да и врачам самим не хотелось работать с алкоголиками и наркоманами. В итоге - сбежал от туда, опять запил. Во второй раз отправили уже в частную клинику Реабилитационный центр `Выход есть!`. Лечение наркомании, алкоголизма , по деньгам примерно одно и тоже получалось. Абсолютно другое отношение - нормальные условия жизни, индивидуальная программа, квалифицированные специалисты по борьбе с зависимостью. В общем. после того как прошел курс реабилитации - больше не пьет.
     
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    А я рекомендую доктора Горбатова. Знайдете його гуглом, вкладаючи в поле пошуковика гугл слова без лапків " доктор Горбатов " або " психиатр Горбатов ".
     
    Останнє редагування: 11 жов 2017
    • Тупо Тупо x 1
  19. rezet

    rezet Member

  20. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Сама що не є хвороба, до всього потрібно підходити з відповідальністю
     
а де твій аватар? :)