Алергія - що робити, куди йти і як з цим жити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Leri, 10 лип 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Справа є наступна.
    Є Алергія. Причина - певний алерген. Тре бути певним, що з часом кількість алергенів зростає. Спочатку це може бути цвіт якоїсь рослинки, потім цвіт ще однієї і ще і ще і так скільки завгодно. Ви знайдете свої алергени, допустимо 5 з 6, а той один буде діяти, а може їх два... Тобто то є непроста справа. Доречі про алергію і про риніт, а ви впевнені, що це від запаху? Це може бути елементарно від сезонної їжі. Допустимо, ви їсте зелень - кріп, петрушка... А може бути комплексно: від запаху і їжі. Спробуй вгадай...
    У Львові нема порядних діагностик на алергени.

    А тому... Тому вам тре пошукати хорошого гомеопата.
     
  2. Shionfa

    Shionfa Member

    Це дійсно так? Ви експерт у цій області? Здається є аналізи на алергени, і є алергологи у Львові, чим вони непорядні?
     
  3. Olenall

    Olenall миється в бані

    мені здається лякають не доктора, а ціни
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не писав про непорядних алергологів-лікарів.

    Я не експерт, але чув у лікаря-експерта, який працює там, де роблчть аналізи на алергени.
     
  5. Shionfa

    Shionfa Member

    це де?
     
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я знаю,що у Сінево здають на алергени.Але це задоволення не з дешевих.Тим більше,що тих видів алергопроб ой як багато.
     
  7. Shionfa

    Shionfa Member

    Тому потрібно або знати що саме шукаємо, або запитати у лікаря. Тобто всі аналізи здавати не потрібно.
    Тут є стаття як саме вибрати аналізи на алергени

    View: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1581311072110452&set=a.1374246356150259.1073741828.100006947220049&type=1&theater
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    на Орлика...
     
  9. AntoninaDnipro

    AntoninaDnipro New Member

    я з Дніпропетровська. Хочу виїхати через алергію на 2 місяця туди, де немає амброзії. Підкажіть, чи росте амброзія у Львові? у Дніпропетровську її дуже багато, не можу нормально дихати з липня по вересень, а зараз годую дитину, тому не зможу приймати протиалергійні (зазвичай допомагав еріус, в нос - назонекс, і промивка носа хьюмером).
     
  10. Shionfa

    Shionfa Member

    Fv
    Амброзія не росте на Балі)
    А ще вона не росте в лісі, можливо у вас є можливість винайняти сторожку в густому лісі.
    Ось тут є інформація по амброзії
    http://otvet.mail.ru/question/62812281
    Але не будете ж ви все життя ховатися в лісах. Є такий спосіб позбавитися від алергії на амброзію- СІТ. Взимку проходите курс уколів, а влітку спокійно собі живете.
     
  11. yurazua

    yurazua дачник

  12. в своё время использовала всевозможные ингаляторы www.medtechnika.com.ua/inhalers/, что облегчало жизнь. ну а по поводу задышки и т.д. - нужно обращаться срочно к врачу.
     
  13. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А в мене я помітила,що є алергія на пил.От тільки,як збируся прибирати і де є багато пилюки зразу починаю пчихати і починає свербіти ніс.
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та то всіх таке буде) частіше треба вологе прибирання робити і не допускати до сильних сантеметрових пилюк;)
     
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та я досить часто роблю вологе прибирання,кожних 3 дні.І взагалі не знаю,що таке сантИметрова пилюка.:facepalm:Але пил є пил і якби ти не прибирав всерівно він є в квартирі.Особливо,коли є гіперактивні діти,які носяться по хаті:)))
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тоді маску вдягайте, щоб не вдихати пилюкою:)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чудова порада!!!!:haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ще би лікарів толкових,які б могли правильно визначити причину алергії.А то виписують купу всього і не до того)
     
  19. Markon

    Markon миється в бані

    медінститут Бандрівська Анізія Зіновіївна
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    задишка від алергії лікується просто.
     
а де твій аватар? :)