Албанія

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Un.Known, 6 чер 2017.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Про красу Албанії я чула давно, а от їздити було лячно. Але після того, як туди рвонуло декілька друзів і декілька років підряд я відважилась. Характеристика цієї країни як останнього шматка в Європі практично без туристів мене переконала :)

    Поїдемо, звичайно, на авто, як ще. Плануємо в Борш. Має вже хтось досвід з Албанією?


    View: https://www.youtube.com/watch?v=AICBUK7uWOc
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А там потрібна віза?
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Знаю лиш те, що там досить пристойний коньяк і дуже дешевий. Вроді, 4 роки тому було 2 євро за пляшку 0,5л.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні.
    Там, кажуть, нічого дорогого нема )
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Можливо)
    Про коньяк албанський колись взагалі нічого не чув.
    Вроді, розповідав щось туткай колись. В липні 2013 року летів я на Камчатку. Летів з Москви, єсьтєсьно. Році в 2012 познайомився з однією москвичкою - вона була у Львові. І, коли вона почула, що я лечу через Москву, то запропонувала, аби приїхав до Мацкви на день раніше. Що вона мене зустріне, переночує..... В той час вона відпочивала в Чорногорії. Додому прилетіла буквально за 2 дні до мого приїзду.

    А, перебуваючи в Чорногорії, їх ще й в Албанію на день возили. Ото, вона тоді мені про той коньяк і вповіла. І продегустували ми його, але зовсім трішки, бо вона лиш плящинку привезла. Але, й чорногорською ракією ми набралися незле)))))))

    Ось фото і албанського коньяку і чорногорської ракії :

    DSC04296 1.jpg DSC04297 1.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Колєга зараз там, от чекаю саме поки повернеться і розповість. Судячи з фоток на ФБ, туди треба їхать :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Той, котрий Андрій? ) То була остання крапля, котра підтвердила, що туди треба їхать )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Знаю про Албанію тільки одне,шо там живуть албанці :mocking:
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хіба вона не в Румунії?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    То значить по дорозі :)
     
  12. wink

    wink миється в бані

    а я не в Європі чи шо живу щодня :scratch_one-s_head:
    колись при радянській владі навколо були сади, виноградники і винзаводи :blush:
    а чого мені не хочеться в Албанію :scratch_one-s_head:
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це добре.

    Їдемо через Спліт. 1669 км не те, що не здолали б, але маючи друзів у Спліті шкода не зупинитись на день.
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

  15. Gentle

    Gentle New Member

    Я була дуже мало і тільки на півдні = в Бутрінті і Саранді. Ну що сказати.. порівнюючи з тою ж таки Грецією-сусідом, мені здалося все чистішим, більш доглянутим. Туризм там зараз розвивається дуже стрімко, ціни ще невисокі, добре їхати туди саме зараз, поки немає тлуму туристів.
     

    Вкладення:

  16. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Зараз як раз в Саранді, Приїхав на 20 днів.Зі Львова досить багато машин.На минулому тижні на пляжі Паскурава не рахуючи мене було 2 машини та бус на Львівських бляхах та машини три з інших областей.А в сусідніх зі мною апартаментах дві родини з Київа.
     

    Вкладення:

  17. manur

    manur Well-Known Member

    Ціна питання? Сервіс?
    Ви також на авто приїхали?
    Якщо можна, розкажіть більш детально.
     
  18. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Ми тут вже другий раз.В минулому році бронювали через букінг за двокімнатні апартаменти платили 50 евро.Цього року напряму звязався з господарем за 20 днів 860 евро.З житлом тут проблем нема знайти на місці.В нас господарі греки це в них сімейний готель.Ставляться до нас добре .Прибирають, кожен день.Якщо нам треба перуть одяг.Поісти в кафешці,піцерії на п'ятьох десь виходить 20-25 евро.Але переважно готуємо самі.Фрукти , овочі ціна така як в нас або дешевше.Молочка та м'ясо дорожче процентів на 20.Бензин дорогий 1,2 евро літр.
    Їхали машиною.Зі львова до Саранди получилося 1800 км.Їхали-через Закарпаття,Румунія,Сербія,Македонія,Греція,Албанія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Якими мовами володієте? В смислі, яку там розуміють?
    Це на 5 осіб?

    2 дорослих, 3 дітей? Так?
     
  20. Lomabred

    Lomabred Well-Known Member

    Так.Я трохи розмовляю корявою англійскою.А взагалі вони спілкуются:албанська, грецька, англійська, італійська.Зара якраз приїхала родина італійців.Є також дві машини з Софії.Взагалі по Албанії є хороша гілка на Автоуа. Подорожі за кордон.Як видно з фото ми живемо на горі, метрів 700 до моря.Але ми їздимо на пляж за 9 км.Пляж Pasqyrave(гуглиться)Але воно того вартує.
     
а де твій аватар? :)