Акумулятори і зарядні пристрої

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Nemo, 2 бер 2008.

  1. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Фотоапарат

    Той зарядник що в мене (Медіа тех) "розумний", тільки для нік.мет.гідрррр.... акумів, пробував вставити інший тип не заряджає - там дисплейчик із бігаючими поділками під час зарядки, як в мобільнику ... якщо не той тип, то навіть не засвітиться
    Іноді при зарядці перестає бігати ... чекає ... а потім знову бігає - вроді через те, що акуми "перегріваються" ... я так розумію,що для того типу акумів так потрібно "розумно" заряджатися
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. fuxx

    fuxx Member

    Відповідь: Фотоапарат

    На рахунок аккумуляторів, кажуть що китайські не дають тієї ємкості як і аналогічні інших (традиційних) виробників.

    Два роки назад взяв Duracell - зарядне і 4*АА по 1800 мАгод за 110 грн. - працюють по сьогоднішній день, причому заряджаю дійсно рідко.
    Недавно брав до братового апарата на Нео-сервісі зарядне і 4*АА по 2600 мАгод BP- приблизно 150 грн. Але про тривалість роботи судити важко бо в апарат завантажується по 2 аккумулютора на відміну від мого апарата (4).

    Де є дійсно великий вибір аккумуляторів то на Радіобазарі, є різін виробники і ємності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fuxx

    fuxx Member

    Аккумулятори АА

    Тре замінити старі NiMH аккумулятори типу АА.
    А що вибрати не знаю. На ринку крім старих брендів, зявилося повно нових, та й ще по ємкості різняться.

    Що вибрати?

    І чи звертати увагу на ток/швидкість зарядки, чи це настільки актуально для нормальної роботи акк.?
     
  4. fuxx

    fuxx Member

    Купив

    Трохи лазив в неті дивився що до чого, але як завжди варіантів, вподобань і думок безліч і часто суперечливих. Тому пішов на радіобазар і зорієнтувався на місці з наявного асортименту.

    Купив Duracell 2650 мАГ, віддав перевагу їм бо попередні цього ж виробника і зарядний пристрій такий ж. Про них не можу ще нічого сказати - бо ще заряджаються Але одне вже точно помітно - при зарядці гріються менше від своїх попередників, можливо через те що старі для норм. зарядки потребували 180 мА протягом 15 год, а ці 270 мА протягом 16 год, в той час як зарядний дає 360 мА.

    Єдине що мене здивувало - Made in Japan, думав як завше - Китай (попередники саме звідти), та не тут то було :)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не розумію проблеми. Купив зарядник hama Delta Solid 2/4. Ніяких проблем.
    Акумулятори Energizer. Пєсня!
     
а де твій аватар? :)