Акумулятор оберненої полярності

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Stepan_Bandera, 9 січ 2015.

  1. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Вибирав собі акумулятор до свого Актіона.
    Через брак досвіду вибрав акумулятор з правим плюсом, тоді як треба було брати з лівим плюсом.
    Тепер клеми не дістають до коннтактів на акумуляторі.
    можна його звісно повернути (втрачу 200 грн на пересилці туди-сюди)
    Чи є якийсь варіант його таки використати? Може ті дроти продовжити?
    Може ще якісь варіанти є?

    Акум ось такий
    BOSCH 0092S40280
    95Ah
     

    Вкладення:

  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це звичайно не варіант, але ...Колись через "брак досвіду" я зарядив акумулятор "навиворіт". Думаю теоретично можливо посадити на нуль і зарядити навпаки, але чи він від того не здохне за пару днів....( я свій тоді посадив до нуля і зарядив правильно, і він ше півтора роки пропрацював)
     
  3. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    ну на 0 садити новий акумулятор якось не хочеться.
     
  4. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    заїхав на СТО на перфецького. Там мені чуваки трохи зось там перекрутили і все встало.
    обійшлось 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Hyligan, ну ви й хуліган!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. luca

    luca миється в бані

    Я собі теж заказував на avtozvuk.ua аккум Бош, але 60А мені досить цієї потужності. Веж більше року користуюсь, дуже задоволений. В будь яку погоду заводить мій автомобіль.
     
  7. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    теоретически возможно посадить на ноль и зарядить наоборот, но есть риск того что через пару недель слетит) у знакомого та же проблема была года 2 назад, поставил на СТО за 70 грн, спустя 3 месяца купил новый т.к. за ремонт того после поломки просили 400грн. В целом здесь http://avtoshara.kiev.ua можете цены на них посмотреть сейчас, либо купите с правым полюсом б/у, на том же сландо и т.д.
     
а де твій аватар? :)