Акція за українське дублювання фільмів

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2006.

  1. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    А яник чого не проведе?
     
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
  3. Fon

    Fon whom how

    чесно кажучи наше дублювання українське повна лажа. ну немає ізюмінки і все тут. не звучить. декотре дублювання взагалі вбиває фільм. наприклад був такий чудовий серіал "германова голова". переклад був такий що руки хочеться накласти. або той же серіал "острів" чи "клан сопрано". та з таким українським перекладом ригати хочеться. понабрали блін дітей на воєнний завод снаряди пакувати (( ніякої фантазії. а ще яість така. фу. я звісно не проти уркаїнського, але з таким убогим перекладом, хай вже краще свої убогі титри показують, навіть на англ фільмах. будем як у каннах всі фільми дивитись в оригіналі з титрами. і так нам і треба..
    о! а може зайнятись дублюванням. фантазія в мене нівроку, понапридумаю примочок диких, будете з "піли 8" кіпятком пісяти ))
     
  4. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вот до тех пор, пока нас будут считать "электоратом" - а не народом - у нас и будут горе-правители... :)
     
  5. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    За неповний рік перебування тут на ЛФ я вже третій раз чи навіть четвертий бачу таку "притягнуту за вуха соціологію" - як можна трактувати про рідну мову по тому, яку анкету заповнили респонденти??? досить знаковою є примітка внизу під так званими дослідженнями
    .Без пояснення в яких регіонах відбувались опитування
    На мою думку більш достовірними є такі дані центру Разумкова за 2007р. з даними по регіонах [​IMG]
    http://www.pravda.com.ua/articles/2009/07/14/4088226/
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Более "за уши" притянутого утверждения - не читал... :)
    Я - до недавнего времени часто ездил в командировки... Донецк,Днепропертовск - правктически нигде не слышно украинской речи. Киев - редко - и чаще всего с галицким акцентом... Вот в Полтаве - не однократно, но не чрезмерно! Харьков - тоже не слышал...увы... Может - я ТАКой неудачный...Но жизненный опыт мне подсказывает - опросы - это исполнение заказа! А референдум - исполнение воли. Пора провести - и результат - що чітко підтверджує необхідність розширення сфери вживання того или иного языка - и применить результаты в жизнь! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Skodnik

    Skodnik Белый Воротничок

    но только в основном ЗУ кричит шо нужна Украинизация, а восток и юг за руссификацию)

    ---------- Додано в 16:00 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

    Пан мабуть хотел выпендрится?
    Россия на русском - и российский язык как аналогия.
     
  8. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    окремі дєятєлі тільки так кричать у вас
    була б це нагальна проблема, як от НАТО-НЕТ
    чи ПРАВАСЛАВІЄ, то вже б ви мітингували
    чи ви не виборюєте собі мову бо "работаєтє"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Та так справді, саме наведені Вами "методы исследования, примененными американцами из института Гэллапа" а насправді в авторах значаться
    є найбільш правильною соціологією :))):haha::tongue:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    И это уже было... Правда писали, что выбор языка заполнения - провокация от Гэллопа... :haha:

    Давайте - от общего перейдем к частному. Я бы взял на русском. Надо пояснять - почему? Я думаю на этом языке, мне легче высказывать свои мысли по-русски. Хотя я свободно понимаю и украинский - и ответил бы и по украински. Теперь - вы. Вы бы взяли - на каком языке? И - почему?
    Ответьте честно - и поймете, что ваши аргументы несерьезны. :)
     
  11. Marysunka

    Marysunka Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Skodnik

    Skodnik Белый Воротничок

    А есть смысл?
    Вот смотри прошло несколько лет с момента майдана. и что?
    рассосалось все что могло. ну не считая отдельных идиотов верящих в сказки
     
  13. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    повторюся
    без майдана не було б демократії
    що ви зробили щоб Юща на смітник історії викинути? Хватило просто проголосувати
    а Яника так само викинемо?
    він чесно програє і піде?
    от вам і майдан проти немайдан
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Marysunka

    Marysunka Member

    Та мені накакати на те, що ти там думаєш, можеш поцілувати мене в гузицю.

    ---------- Додано в 16:44 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    Якщо ви так проти України та української мови, то беріть російське громадянство і тіштеся, що ви "руские" - тоді ніхто вам нічого не закине.
     
  15. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Ні, провокація використовувати авторську статтю на сайті Геллопа як результати серйозного дослідження про рідну мову респондентів і тим більше переносити результати такої неймовірно малої вибірки 1000 осіб на всю країну.
    Мені інколи доводиться читати машинний-механічний переклад з російської на українську, тому я в таких випадках читаю ще і оригінал. Це я до того, що ще питання до формулювання анкети - може бути такий переклад, що і не розбереш про що мова. Я вибрала б звичайно український варіант, якщо не мала б до нього зауважень.
    Тепер Ви будь-ласка дайте відповідь для чого витягати ту неоднозначну статтю, тим більше без посилань на ті дослідження. Ваша черга:
     
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    однозначно в бан
    по постах видно що це намагання дискредитувати мешканців ЗУ,показавши їх такими рагулями
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    А, так ще в тій, на Вашу думку "вартій увазі " статті "дуже правдиво" про Грузію, особливо з погляду теперішньої ситуації
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Marysunka

    Marysunka Member

    ну як інакше з .... говорити, щоб зрозуміли - тільки по їхньому.
     
  19. kjk

    kjk Дуже важлива персона

  20. Marysunka

    Marysunka Member

    неправда!!! а якщо ви вважаєте себе рагульом - успіхів!!!
     
а де твій аватар? :)