Акція "Фотокнига за твій Like" від Cyfrolab

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Taras CYFROLAB, 24 бер 2009.

  1. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Бачила, що у вас на сайті з'явилась нова стаття про те, як робити фотокнигу власноручно в фотошопі..дуже цікавий матеріал.. дякую за інфу.. ось лінк, кому буде цікаво http://cyfrolab.com/articles/cyfrolabpro_antipova.html ... а іще краєм вуха почула, що пора збирати фотки на друк.. начебто на 200грн. Ми вже з друзями вигрібаєм все з компютерів, що "припадало пилюкою" півроку:)) Будем чекати на приємні подарунки))
     
  2. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    От такі от справи.. їду на фотовиставку в Київ.. побачила, що ви там будете теж, а людям на форумі не кажете:mocking:)) Отже скажу я.. З 20 до 23 травня в Києві у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній пройде виставка фотокниг.. ось туткай детальки http://cyfrolab.com/news/29.html
    Приїжджайте всі "на оглядини":))) має бути весело)))
     
  3. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Мультизавантаження фотографій!!!

    Завантажуйте велику кількість фотографій через інтернет без попередньої їх архівації на Цифролабі через вікно "одночасне завантаження декількох фото"!!!
    Сервіс мультизагрузки доступний для користувачів:
    * Firefox 3.6
    * Safari 5.0
    * Google Chrome 5.0
    Завантажуйте фото. Друкуйте якісно та швидко за найнижчою ціною!
     
  4. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    Скажіть будь ласка.
    Цифролаб припинив виробництво фотобуків, зараз робить тільки поліграфічні книги.
    Скажіть хто зараз у Львові може зробити фотокнигу за цінами цифролабу ?
     
  5. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Доброго дня!
    Вам варто звернутись на Львівські Альбоми http://albom.com.ua/ua/. Там ціни на фотобуки приблизно такі ж як у Цифролабі. А виробництво поліграфічних книг ми не припиняли, тому звертайтесь;)
     
  6. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Прекрасні новини від компанії "Цифролаб" для всіх жителів Києва!

    Для Вашої зручності ми відкриваємо абсолютно новий пункт видачі фотографій в Києві на м.Осокорки за адресою вул. Дніпровська набережна, 33 ТЦ «Материк»,а також відновлює роботу точки видачі фото на м.Либідська - вул. Червоноармійська 143/2, ТЦ «Інтервал Плаза», (тепер за новою адресою).
    Доставка фото на пунктах видачі безкоштовна.
    Максимальний термін доставки - 2 дні.

    Ціни на фотодрук як завжди найдешевші - 85коп.

    Деталі дивіться на сторінці про фотодрук через інтернет.
     
  7. Maryaxa

    Maryaxa Member

    На рахунок тих світлих фото я думаю, що тут цифролаб не винен бо інколи є таке, що фото на різних моніторах виглядають по різному :)
    а цифролабом я задоволена :)і порівняти з іншими цінами і якостями то цифролаб найкращі. Друкувала колись в якійсь фотохаті - жах просто!!!
     
  8. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Дякуємо за приємні відгуки.
    Ми завжди слідкуємо за якістю та вчасним виконанням Ваших замовлень на друк фото та виготовлення фотокниг і намагаємось зробити наш сервіс якнайбільш доступним та зручним для Вашого користування.
    Будь-які побажання, зауваження та пропозиції Ви можете висловити також на сайті через форму зворотнього зразку на сторінці "Написати нам" або звернувшись до нашої служби підтримки.
     
  9. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Хочете отримати знижку на фотокнижку?
    Беріть участь в акції від компанії "Цифролаб" та "продавайте" друзів без жодного докору сумління! Взамін отримайте 10% а то і 30% знижки на свою наступну фотокнигу!!!
    Прочитати умови акції та взяти участь Ви можете в нашому блозі cyfrolab.livejournal.com
     
  10. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Новинки та пропозиції

    Отже, сьогодні багато цікавих новин, як для професійних фотографів, так і для фотолюбителів.

    Перша добра новина для користувачів програми Cyfrobook! На сайті Покупону проводиться акція. Ви можете придбати знижку 50% на виготовлення фотокниги від компанії Cyfrolab і економити від 50 до 250грн.! Фотокнига - прекрасний подарунок до Різдва для Ваших рідних та близьких. Тепер за половину ціни! :good:
    До речі ціни на фотокниги МЕГОлояльні. Ознайомитись з ними Ви можете тицьнувши на посилання нижче:)
    ЦІНИ

    Друга добра новина присвячується усім професіональним фотографам України. Тепер у Вас з"явилось море нових можливостей для оформлення своїх фотокниг. Стали доступними:
    * ламінація книжкового блоку
    * преміум папір для сторінок фотокниги
    * тканеві обкладинки 4х кольорів - Синій, Чорний, Зелений, Бордо
    * стандартні обкладинки для шкільних альбомів - "Чорно-біла", "Вілла" та "Книга"
    * суперобкладинки (обкладинки, надруковані на фотопапері, які одягаються на основну обкладинку)

    Також тепер Ви можете робити безмежну кількість персоналізованих сторінок у Вашій фотокнизі. Єдине застереження: максимальна кількість персоналізацій у фотокнизі = кількості самих сторінок. :mocking:

    Подробиці на pro.cyfrolab.com
     
  11. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Компанія Cyfrolab пропонує вам прийняти участь у новій акції «По секрету всьому світу»! Розкажіть про фотокнигу всім! Ваші родичі, друзі, знайомі все ще нудно оформляють свої фотографії в звичайний альбом? А у Вас на полиці вже є не одна фото-історія в фотокнизі? Поділіться зі знайомими приємною новиною про фотокниги! Покажіть їм світ фотокниг!

    Що потрібно зробити, щоб прийняти участь?

    1. Надіслати свою заявку на участь на електронну пошту sfedorovych@cyfrolab.com
    2. У листі вказати свої дані (ПІБ, контактний телефон та адреса)
    3. Отримати від нас у відповідь лист з унікальною промо-посиланням на наш сайт.
    4. Розіслати всім своїм близьким і знайомим інформацію про фотокниги разом зі своїм унікальним промо-посиланням. Для цього Ви можете використовувати свої акаунти фейсбуці, вконтакті, ІCQ, skype, різних форумах, електронною поштою і будь-яких інших сервісах.

    Яким чином ми визначаємо переможця?


    Всі промо-лінки унікальні для кожного учасника акції та відстежуються окремо.
    За допомогою спеціальної програми, ми можемо простежити, скільки людей за Вашими рекомендаціми відвідало наш сайт і тим самим дізналися більше про фотокниги. Ми враховуємо тільки унікальних користувачів. Тому, якщо Ви самі вирішите 20 разів клікнути по своєму посиланні, щоб перемогти, можете навіть не старатись. Всерівно Вам зараховується тільки 1 перехід (1 перехід = 1 бал). Учасник, який набере найбільшу кількість балів, отримає приз!

    Що дістанеться переможцю акції?


    Переможцю в подарунок - 6 фотокниг на 24 сторінки 6 різних форматів від компанії Cyfrolab.com!

    І не важливо, професійний Ви фотограф або любитель. Наш клієнт чи ні. Всі мають рівні шанси на перемогу!

    Прийом заявок на конкурс проводитиметься з 10 по 20 січня 2010 року.
    Конкурс буде проводитися з 24 січня по 24 лютого 2010 року.

    У кінці кожного тижня ми будемо публікувати результати даної акції в наших соціальних мережах. Трійку лідерів кожного тижня Ви зможете побачити також в новинах на нашому сайті .

    Переможці кожного тижня отримають у подарунок сертифікат на друк фото на суму 50грн.

    Використання покупного трафіку і будь-яка інша накрутка голосів - заборонена! Порушники правил будуть видалені з конкурсу.

    З повагою, команда Цифролаб
     
  12. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Стилі для фотокниг

    Безкоштовні стилі для створення фотокниги.
    Завантажуйте шаблони для фотокниг «Наш Малюк» та «Весільний».

    Скільки Ваших проектів залишились незакінченими через відсутність натхнення, брак часу або велику лінь? Стилі для фотокниг, які ми пропонуємо раз і назавжди покінчать з цією проблемою. Хочете зверстати макет фотокниги за 15 хвилин, тримаючи однією рукою канапку, а іншою розміщаючи фото? Легко! Шаблони для фотокниг - швидкий і зручний спосіб отримати справжню книгу з власними фото.

    Що потрібно зробити, щоб використовувати безкоштовні стилі для фотокниги?

    * завантажити програму CyfroBook 6.1 або оновити вже існуючу версію

    * завантажити вибраний стиль для фотокниги

    * встановити вибраний стиль на свій ПК

    Стиль для фотокниги «Наш малюк»

    [​IMG]

    Шаблон розроблений спеціально для молодих успішних мам, яким за щоденною метушнею важко виділити багато час для створення фотокниги. За допомогою стилю «Наш малюк» Ви можете зробити макет і відправити в друк унікальну книгу з фотографіями Вашого маляти, доки він ще солодко спить.


    Стиль для фотокниги «Весільний»

    [​IMG]

    Весільна фотокнига - чарівна згадка про один із найщасливіших днів Вашого життя. Більшість пар довіряє виготовлення фотокниги своєму фотографу, що явно відображається на її ціні. Тепер Ви самі можете стати дизайнером своєї весільної історії. Достатньо завантажити шаблон для фотокниги «Весільний», вибрати улюблені фотографії і вставити їх в уже готовий стиль.

    Дізнатись деталі та завантажити нові стилі можна тут.

    З повагою, команда Cyfrolab.com
     
  13. Taras CYFROLAB

    Taras CYFROLAB New Member

    Завантажуйте швидше шаблон для фотокниги «Подорож» і насолоджуйтеся улюбленими фото у книзі з новим стилем.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Всі ми любимо подорожувати: відвідувати цікаві країни або вже добре вивчені місця, відкривати для себе нові горизонти і підкорювати невідомі до того вершини. Але що ж залишається після нашого повернення в суворі будні? Тільки спогади і безліч не відсортованих фото на нашому комп'ютері.

    А хотіли б відчути повторно ейфорію, яку ви пережили в захоплюючій поїздці? Тепер все можливо! Освіжіть свої спогади, перевертаючи яскраві сторінки фотокниги «Подорож». Вона дозволить вам ще раз перенестися в теплі дні відпустки або щасливого вікенду.

    У фотокнигу зі стилем «Подорож» вмістяться найрізноманітніші фотографії - від поїздки по Європі чи морського круїзу до фотографій із сімейного вікенду в бабусі в Простоквашино:)

    Дізнатись деталі та завантажити новий стиль "Подорож" можна тут.

    Яскравих вам пригод.
    З повагою, команда Cyfrolab.
     
  14. ynykon

    ynykon New Member

    Завантажив вашу програму для створення фотокниг, скачав шаблон, для дітей. І натикнувся на вагому проблему - фото по розміру набирає розміру рамочки, яка на нього накладається. В той же час, сама рамочка зліва і справа може накривати до 20% поля, відведеного під фото, чим обрізає значну частину важливого матеріалу на фотографії.

    Хотілося б могти зменшити фото під рамкою так, щоб
    а) воно не стало занадто малим і його краї не стали видимими під рамкою
    б) але з іншої сторони видимими стануть певні частини фотографії, які по замовчуванню є накриті самою рамкою (окантовкою, рюшками рамки ітд)

    Питання, чи дає програма таку можливість міняти розмір фото під рамкою?

    Якщо ні, то як на мене це значний недолік, який би варта було врахувати Вашим програмістам для апдейту програми. Думаю, реалізація такої функції була б досить нескладною (уявляю собі, як людина, яка має певне відношення до програмування :) )
     
  15. Taras CYFROLAB

    Taras CYFROLAB New Member

    так, ви можете змінити розмір фото під рамкою, клікнувши на зображення лівою клавішею миші -- меню "размер изображения" -- "показать полное изображение в рамке".
    Також можете поекспериментувати з іншими опціями даного меню.
     
  16. ynykon

    ynykon New Member

    Наскільки я бачив, ця функція просто приводить розмір фото до розміру рамки, чого я власне не хочу. Мене цікавить можливісь зменшення фото до такого стану, поки потрібні мені частини фото покажуться з під рамки і той же час ще не буде видимий край фото
     
  17. Taras CYFROLAB

    Taras CYFROLAB New Member

    ні, ця функція навпаки змінює рамку відповідно до розміру зображення. Також Ви можете обрізати фото під рамкою в розширеному редагуванні або двічі клікнувши на ньому правою клавішею миші.
     
  18. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    Відповідь: Стиль для фотокниги "Портфоліо"

    Завантажуйте новий безкоштовний стиль для фотокниг «Портфоліо» і вбивайте всіх своєю дивовижною красою.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ми підготували невеличкий подарунок для прекрасних дам - новий стиль для фотокниг «Портфоліо». Відчуйте себе справжньою моделлю, розмістивши свої фото на глянцевих сторінках фотокниги. Подаруйте собі свято разом з компанією Cyfrolab.com і насолоджуйтесь своїми фотографіями в новому стильному шаблоні для фотокниг «Портфоліо».

    Фотокнига зроблена в стилі «Портфоліо» допоможе Вам розкритись по новому і показати себе з найкращого боку. Її унікальний дизайн акцентує увагу саме на Ваших фотографіях, не відволікаючи переглядача на додаткові елементи (фони, рамки чи кліпарти).

    Дізнатись деталі та завантажити новий стиль "Портфоліо" можна тут.

    Будьте красивими і можливо саме Ви врятуєте світ:)
     
  19. ynykon

    ynykon New Member

    Продемонструю на прикладі те, про що я писав вище
    [​IMG]
    Малюнок 1 - так вставляється фото автоматично - в даному випадку воно по ширині заповнює зовнішню білу рамку; частини фото,які потрапляють за неї зверху та зліва просто обрізаються

    Малюнок 2 - використана функція "Показати повне зображення в рамці" - ніби все добре, але як видно тепер сама фігурна рамка деформувалася, її боки стали непропорційно великими - зліва і справа тоненькі, зверху і знизу - грубі

    Малюнок 3 - бажане функціонування, яке я описував вище. Чорна рамка з квадратиками показує текучі розміри самої фотографії під фігурною (фіолетовою) рамкою. Я її можу міняти як по розміру так і по позиції відносно самої фігурної рамки, звичайно залишаючись в її межах.

    При такому підході бачу наступні переваги - По перше - фігурна рамка залишається недеформованою, тобто пропорції обрамлення зберігаються. По друге - я позиціоную та скалюю фото під рамкою як мені завгодно - хочу зсуну трохи лівіше, хочу - трохи вниз, тобто показую ту частину фотографії, яка є дійсно найважливіша, не втрачаючи при цьому примусово композиційно важливих елементів.

    Такий підхід був би найгнучкішим, оскільки він дозволяє вільно використовувати місце в межах області під рамкою, в тому числі те, яке на прикладах показується білою зоною.

    Ваша згадка про використання функції "Обрізка зображення" дещо схожа на те, що я пропоную. Але при цтому підході все ж таки
    а) навіть обрізаний кусок частково накривається раскою - у нашому випадку білою зоною навколо фото, тобто знову ж таки ховає те, чого я не обрізав
    б) не дає можливості рухати вирізаним куском в межах білої області, як це продемонстровано на моєму 3-у прикладі, знову ж таки позбавляючи мене можливості розташувати фотографію під рамкою ідеально
     
  20. Taras CYFROLAB

    Taras CYFROLAB New Member

    В такому випадку, можемо Вам запропонувати зробити макет сторінки в ФШ і потім вставити картинку в програму Cyfrobook фоном.
     
а де твій аватар? :)