AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Швидкість дуже нестабільна. Перевіряла сьогодні протягом дня кілька разів - від 1 мб/c до 9. Фільм качався з нету, не по локалці. Чоловік вже і собі понатягував фільмів, швидкість реально велика. От тільки вирубується нет час від часу. Добре, що не надовго, але все одно дратує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    а в мене вот шо...
    шкода шо не маю коли сходити до них і ше одну скаргу віднести

    [​IMG]
     
  3. Nanaya

    Nanaya Member

    Я була підключена до AIRBITES, але відключилася, бо крім того, що вони халтурять зі швидкістю у них ще вічні проблеми і нема інтернету. Я порахувала, що за місяць я більше немаю інтренету ніж маю. Подумала, що нема чого гроші на вітер викідати.
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене теж часто нет пропадає. Кілька разів на день. Просто неможливо працювати! :ireful:
     
  5. Jura6

    Jura6 Member

    Я не знаю де ви живете але в мене на топольній швидкість жахлива бувають всплески а восновному 12-20 КБ/с
     
  6. Jura6

    Jura6 Member

    Я би тоже відключився та не має альтернативи.Може щось порадите?Тичини15
     
  7. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    http://homenet.point.lviv.ua/

    всьо той же хоумнет. є в сусідніх будинках.
     
  8. anka

    anka Well-Known Member

    мешкаю в р-ні Домотехніки на Чорновола. маю інтернт від airbites. вирубувався двічі- в квітні минулого року на 2 дні і в серпні, зате на місяць- казали, що то кабелі їм десь поперебивали.
    а більше ніколи жодних проблем не було. швидкість стабільна, протягом дня не вирубує.
    і з оплатою чекали аж поки борг не сягнув 500 грн.
    мабуть в кого як....
     
  9. Nail

    Nail New Member

    Підкажіть будь ласка, існує проблема з налаштування роутера. Провайдер - Airbites. При спробі підключення до мережі та інтернету викидає помилку - невірно налаштований DNS. У налаштуваннях пробував автоматичні налаштування та вручну прописував адреси DNS-серверів, у будь-якому випадку помилка не зникає. Хто стикався з чимось схожим порадьте будь ласка в чому проблема, та як її позбутися?
     
  10. anka

    anka Well-Known Member

    а, до речі, до мінусів провайдера- в нх вказано що цілодобово можна скористатися техпідтримкою за телефоном. але тут є один мінус- кожного разу коли я телефонувала, то була в черзі мінімум одинадцятою. І поки дійшла черга минуло 32хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Поставте собі такі дані, думаю все буде окей
    [​IMG]
     
  12. Jura6

    Jura6 Member

    В сусідніх будинка є ,а вмому нема хоча їх кабель йде через нашу кришу.Скільки їм не писав пока нічого не роблять
     
  13. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Ви їм подзвоніть і скажіть "дуже треба". Мені таким чином свого часу "воздушкою" кинули з сусіднього транзитного будинку. Хіба би були якісь серйозніші перепони.
     
  14. Jura6

    Jura6 Member

    Та дзвонив.і навіть ще шістьох з будинку обіцяв до них "перекинути",але щось вони не руаються.Може криза на них давить?
     
  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Якби давила криза - то вже б були у вас, а то на них давить щось друге...
     
  16. Pavlin

    Pavlin Active Member

    Мене теж це дратувало до певного часу, а також стабільність інтернету, покі не відмовився від їхніх послуг. Зараз на "Білайні" поки теж нестабільно паше, але служба підтримки на рівні. Пять раз прийдуть, подзвонять-цікавляться долею клієнтів. І дозвонитись дуже просто.
     
  17. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Я замовляв собі 64 Кілобіти, але кілька місяців швидкість також була в межах 2-9 Мбіт. Але все хороше колись закінчується, коли вони встановили і налаштували всю апаратуру в себе то стало моїх рідних 64 :sad:. Зараз в них правда акція була і тепер в мене за ті самі гроші 128 :)
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Таки з першого місяця швидкість зменшилась. Але не до 128, як би то мало бути. А до 64, а часом іще менше :ireful:
     
  19. makanmel

    makanmel Member

    Для всіх у кого нет кілька разів на день розривається.

    Я є користувачем Ейрбайтс вже другий місяць, і так як часто залишаю на ніч качати торенти, одразу помітив що близько 12-ї, а іноді і ще кілька разів на добу інтернет пропадає. Погодьтеся, це дуже неприємно - поставити на закачку пару гіг фільмів, а зранку побачити що скачано 1%...

    Шляхом деяких досліджень виявив що для відновлення зв'язку достатньо зайти в Панель управления/Сетевые подключения і, клікнувши правою кнопкою на локальній мережі, відключити її і одразу включити знову.

    Тому вирішив автоматизувати цей процес. Тож написав bat-файл, який час від часу (5хв) перевіряє наявність зв'язку (ping google.com) і у разі відсутності робить вищенаведені дії з підключенням локальної мережі з допомогою утиліти CNIC. Потрібно ці два файли (repairConn.bat та CNic.exe) покласти у якусь папку і запустити repairConn.bat (або додати в автозапуск).

    Щоб позбутися пустого вікна яке буде постійно висіти на робочому столі, я скористався FireDaemon - він дозволяє запускати будь-яку програму як сервіс.

    Потрібні файли виклав тут: http://depositfiles.com/files/3yeqija7p
     
  20. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Не встигли натішитись локальним торентом, як з локального залишилась хіба що назва. Швидкість закачки тепер в мене 14К (128 кілобіт).
    Нерозумію тоді навіщо на фільм сервері пропонують качати фільми торентами щоб не завантажувати сервер.
    Не думаю що в більшості людей канал більше 512Кб
     
а де твій аватар? :)