AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    http://uka-didych.livejournal.com/183789.html
     
  2. Jura6

    Jura6 Member

  3. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Цікаво а як найбезболісніше можна спригнути з airbites до завершення котракту.
    А то в мене останнійм часом знову працює нет через день. Вже дістало :sad:
     
  4. Юліан

    Юліан Active Member

    В останній тиждень дуже сповільнилася швидкість airbites.
    Важко щось велике закачати, а youtube жахливо гальмує.
     
  5. Юліан

    Юліан Active Member

    Якщо дивитися контракт, то можна дати письмову заяву, щоб вам тимчасово призупинили надання послуг на якийсь час, а вже коли мине рік, тоді розірвати контракт.
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Якщо інет відсутній, або нема швидкості згідно умов договору на них можна подати скаргу, до них - притензію... і вони самі будуть раді спекатися "проблємного" клієнта (як от мене)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. demetris

    demetris Well-Known Member

    згідно договору не більше 2 міс. на рік (без абонплати, за решту борг пришлють, хоча нету може не бути)
    Скажіть як ви аргументували (доводили) порушення умов договору? якісь дані лічильника чи що? Хочу тим питанням зайнятись.
     
  8. Serxio

    Serxio New Member

    Меня тоже этот вопрос (отказа от услуг) интересует. Интернет медленный, частенько вырубают, с фильм- и муз-сервера ничего нельзя скачать, дозвониться до тех поддержки - анриал, пробовал переписываться с модератором фильмсервера на тему какого хера не пашит сервер, за что я плачу деньги - фонарь. Короче меня эйрбайтс достал, с меня хватит!
    А если просто не оплачивать квитанции, то что тогда?
    Ну вырубят они инет, так пускай, это как раз и нужно.
     
  9. demetris

    demetris Well-Known Member

    За неоплату не знаю. думаю перших 1-3 місяці будуть в борг, а вже потім відрубають, але якось спробують трясти борг. спочатку будуть пресувати телефоном, якщо сума немала - то можуть і в суд подати. А ще в контракті є якийсь підлий пункт про амортизацію за дочаскно розірваний контракт. щось 190 чи 390 грн, не пригадую.
     
  10. TraI

    TraI New Member

    Блин мне нужен сервер airbites с играми,если такие СУЩЕСТВУЮТ:ireful1: ,или просто сервер la2 (но чтоб её оттуда скачать можно было)).....Если такие ИМЕЮТСЯ :ireful1: пожалуйста подскажите...Заранее спасибо!...Кстати,говорю сразу,что такие сервера http://77.87.152.26/ http://10.10.9.11/ http://77.87.152.10/ У МЕНЯ НЕ РБОТАЮТ!!!!
     
  11. neoromeo

    neoromeo New Member

    Шановні... Підкажіть будьласка як створити зєднання до цього клятого АЙР БАЙТСУ, бо мережа визначається автоматично після переустановки Віндовса, а на рахунок підключення - не знаю як його зробити...

    Допоможіть будьласка!
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Там мало би бути все автоматично. В нас вдома підєднання через роутер, то працює за такою системою - включаєм комп, завантажується віндовс, витягую кабель живлення з роутера, включаю знову (типу рестартую), і інтернет є. Інакше зразу нема.
     
  13. neoromeo

    neoromeo New Member

    Дякую!
    Прийду до дому попробую витягнути кабель з мережевоъ карти :) бо роутера нема...
     
  14. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Вартувало би всі ті прикраси викласти на форумі аірбайтс. Щоб народ знав своїх героїв
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Розкажу як мене розвели в офісі Аірбіту.
    Приїхала до брата, куди я колись провела Аірбіт. Нет виключили за борг. Пішла я в офіс за квитанцією, щоб оплатити. В брата лімітний тариф, 39 грн в місяць. Яка швидкість не знала, але знала, що перевищення ліміту не фіксується. Ну і в офісі кажуть "В нас тепер за ті ж 39 грн є безлімітний тариф, швидкість 128 кб/c, пропонуємо переписати заяву". Питаю - а яка швидкість на лімітному тарифі. Відповідь "така сама, 128". А я дурна і повірила, переписала заяву, щоб з наступного місяця був безлімітний тариф на швидкості 128. Після оплати боргу включили нет. Швидкість зараз 8 мбіт/c. :diablo:
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    з одиницями виміру - нічого не наплутали?
    8 Мбіт - таки хороша швидкість!
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Та я постійно плутаю і досі толком не розібралась з одиницями виміру швидкості. Осьо, гляньте (так, тут 6, а брат каже, що раніше і до 12 доходило):

    [​IMG]

    Для прикладу, фільм розміром 700 Мб скачався за півгодини.
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    угу - тут показує в кілобайтах за секунду. "Грубо" множимо на 8 - і отримуємо швидкість нижчу ніж 64 кілобіта в секунду (саме в таких одиницях вказується швидкість в тарифах)
    В принципі - це є достатня підстава для скарги - аж "вдвічі" занижка - то вже свинство.
    Незначні відхилення - можливі, але більш ніж удвічі....
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    пів години = 30*60=1800 секунд
    700 Мб = 700 * 1024 * 1024 * 8 = 5872025600 біт
    700 Мб / півгодини = 3262236 альбо 3 Мб/с
    ==
    або файл качався всередині локальної мережі, альбо - швидкість нету дійсно файна, а лічильник бреше :)
    альбо - я щось не так порахував :)
     
а де твій аватар? :)