AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

 1. demetris

  demetris Well-Known Member

  Періодично виникають потреби. але грошей вони беруть мало - то му мирюся. Швидкість теж, менша на 128 середня 100 (тобто буває 40-55, а буває під 150-300), отаке-то. нарахували борг 240 грн.. кажуть тре платити, вони типу з дуба впали, але якщо немаєш квитанції (усі з них зберігайте) - то мцсиш платити .
   
 2. Максим Великий

  Максим Великий миється в бані

  Виникає таке запитання навіщо вам такий неякісний тирнет. Хіба прийшовши додому увечері нема чим занятися, глянув нету нема, пішов спати чи тєлік дивитись. А існує купа людей яким він необхідний як повітря. Фрілансери наприклад, неможуть без нього обходитись. Те саме що в громадській бані воду відключили, ви звоните а у відповідь - а ви крани чи труби поміняйте в себе тоді й потече вода, з нашої сторони все добре. Ціни в провайдерів вже не сильно відрізняються один від одного, як 2-3 роки назад. Отже висновок, увагу звертати насамперед на якість послуг провайдера. А ПовітряніБайти хіба у полі з сачком ловити:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. demetris

  demetris Well-Known Member

  Навіщо такий нет кажу: за наш домашній комп сідаю 3-4 рази на місяць. тай то, щоб фотки подивитись малої чи що. В основному на роботі. Дружині для квіпу-форуму вистарчає. Навіть фільми в он-лайні дивиться (але то вже як попаде г-г-г.). Коротше свої 69 грн. вони відпрацьовують. Але якість послуг така як пишав. Можливо переведусь з нового року на мініма (64Кб/с) так щоб тариф відповідав швидкості. За 39 грн. ))) Спробую якщо в реальності буде 15-25 доведеться вертатись на базовий. А для роботи, надсилання великих файлів скачування гектарами - то не підходить. Тримаю його аби було. Якщо доведеться працювати в неті - то требу прати хоч метр-два для оботи, але є сумніви, що арбайти його дадуть ради забезпечити. Реальна швидкісь грошей коштує.
   
 4. Mira_SH

  Mira_SH Well-Known Member

  я цим провайдером взагалі не задоволена, цілий тиждень не могла за логинитися, кожен день дзвонила в тех.пілтримку обіцяли виправити., а результату був нульовий, нарешті виправили, а ще один день видавало, що негативний депозит, хоч ми вже за грудень заплатили.
  Щодо швидкості, то вона гарантовано не відповідає номінальній, але як би перебоїв з постачанням не було, то то можна пережити
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. demetris

  demetris Well-Known Member

  Вони починають рухатися лише коли написати письмову заяву. І то рухатися значно скорше ;-)
   
 6. pol

  pol Active Member

  та ладно вам
  добре там е нас нема,
  я користуюсь тим нетом і нічого, ну деколи нема нету, деколи як зараз нема фільм сервера, ну і що, а ви спробуйте іншого провайдра і побачите що всі глючать і то деколи ще більше.
  і ще одне. якщо мене незадовільняє мій провайдер я купляю другого.
  але якщо я не купляю другого, то я не обсираю першого бо я всетаки ним користуюсь, всетаки я ж міг прочитати відклики про той нет і не вибирти його, а вибрати інший, який не глючить, а раз я такий собі нет вибрав значить це моя провина значить недоглдів. всетаки мені його ненавязали чеез силу.
   
 7. demetris

  demetris Well-Known Member

  В мене його нема, в принципі. адресу мож і студію?
   
 8. petro_lv

  petro_lv Member

  Цілком згідний. Знаєте, є така приказка: бачили очі що купували, тепер плачте! Я також користуюсь інтернетом від Аірбіту. Вже близько двох років. Спочатку було дуже страшно: тільки грім загримить чи дощ впаде - пропав твій інтернет, і бігай до них два тижні поки зроблять. Телефон не відповідає або постійно ідуть короткі гудки, приходиш з роботи до дому - інтернету нема. Ідеш до провайдера (додзвонитись неможливо), добре що іти не далеко, хвилин 5. Приходиш, розказуєш свої проблеми, тебе культурно слухають і відповідають ,,Все нормально, ніяких проблем, у вас інтернет вже пів години тому запрацював" :)) ...... Так було колись!
  А зараз ніби нічого, буває, правда і підвисає, буває що відсутній, але як то кажуть добре що так, головне щоб не гірше. Взагальному задоволений.

  http://10.10.9.3/ -фільмсервер, зараз не працює. http://psihov.net.ua/ - форум аірбіту.
   
  Останнє редагування модератором: 3 січ 2009
 9. EveresTo

  EveresTo Member

  Хто знае чому не працюе портал 10.1.105.223 ??
   
 10. demetris

  demetris Well-Known Member

  в мене він і не працював ніколи г-г-г.
   
 11. petro_lv

  petro_lv Member

  Нічого цікавого там нема. Краще качати з торентів :good:
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. demetris

  demetris Well-Known Member

  так і роблю.

  до слова сказати - дивився якось фільми в онлайні через арбайтс. нічого так.
   
 13. bryt

  bryt New Member

  Вибачте за спам Аірбайтес Торент трекер тепер тут http://10.1.12.91
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Jura6

  Jura6 Member

  Вибачте В мене тоже та біда Айрбіт називається може є і гірші но мені здається гірше нікуди швидкість не 128 а в районі 30 про відключення просто мовчу Обіцяють Хоум нет хто знає як мережа чи варто переходити
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. demetris

  demetris Well-Known Member

  В мене останні два тижні теж швидкість нижча номінальної на 0,5-0,75
   
 16. Adriasia

  Adriasia Well-Known Member

  дямс... зі швидкістю в них щось сталося.
  Накатала притензію.
  Коли не буде куди подіти злості (а мене зара злять в основному лікарі та медицина) і тра буде вивільнити емоції, подам на того провайдера до суду... ото весело буде
   
 17. makanmel

  makanmel Member

  А хто в курсі, які мережі є в районі В.Великого 47?
  Це між Тролейбусною, кн. Ольги і В.Великого.
   
 18. nirvanka

  nirvanka просто фотограф

  Лініаком. В мене був від них інтернет в тому районі протягом 10 місяців. Жодних претензій. І тех. підтримка постійно на зв'язку, і провели швидко, і ціни невисокі у порівнянні з іншими провайдерами в тому районі від кабельного і ще там якісь є, ну і нет був постійно на сталій швидкості. Також плюсом було можливість оплатити рахунок через інтернет зі звичайної банківської карточки.
   
 19. sem41

  sem41 Well-Known Member

  На рахунок ...ото весело буде....:)
  Та нічого не буде.В мене таке було на протязі тижнів двох десь в грудні місяці.Написав три заяви (мені зручно вони тут в сусідньому кварталі),зареєстрував (типу того). Потім заяву на перерахунок в зв*язку з тим що замість 512 мав 32-64. В січні прийшов рахунок- стандартний. Зайшов."Знаєте,було багато заяв,перерахуємо в лютому"
  Не вірю. А на моє запитання,чому я не отримав письмову відповідь на заяву- "А ми письмово на заяви не відповідаємо":)
  Запитання,чи діють вони в правовому полі,і чи знають такий закон про звернення громадян,дуже здивував дівчинку,і вона "відмітила" щоб мені дали письмову відповідь.:)))
  Зараз швидкість нормальна,не нижче заявленої. Вони як працюють,то працюють, але вже як щось пропаде,то або філософськи до того, або псувати нерви.
   
 20. Тіріон

  Тіріон Active Member

  Користувався Хоумнет десь 8 місяців (в грудні повернувся до ОГО, оскільки змінив адресу), враження дуже хороші. Проблем ніяких взагалі не було, ціни десь на рівні ОГО, швидкість відповідає заявленій, до того ж хороша локальна мережа.
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)