AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Ashen, airbites - провайдер, як провайдер... все пізнається в порівнянні. Єсвої плюси, є й мінуси. Я підключений вже майже рік, за це час було вже декілька обривів тривалістю до доби, але швидкість хороша, стабільна, та й обриви, порівняно з іншими провайдерами, не такі часті. Мій висновок - airbites рулить. Але то поки нема достойних конкурентів
     
  2. Ashen

    Ashen Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Саме це я і хотів почути) Чекаю коли дядьки прийдуть, сказал протягом семи днів...
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Підключився мій чоловік місяць тому. За той час інтернету не було 4 рази, служба підтримки - абсолютно не підкована, понабирали молоденький дівчаток, що на всі питання відповідають "ми не компетентні". Дві доби не було інтернету, а виснити чому - нема в кого, всі "некопетентні". Чоловікові підходить, бо швидкість хороша, а мені їхній сервіс дуже не подобається.
    Якщо буде ще кілька таких зривів перейдемо знову на Уарнет - у них "проколів" значно менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ashen

    Ashen Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Ненаю ненаю, завтра приходять підключати, доречі які серваки з фльмами в районі проспекта чорновола є?
     
  5. dimalozz

    dimalozz Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Ви по-моєму плутаєте кілоБІТИ і кілоБАЙТИ.
    Швидкість закачки у вас повинна бути 64 кілоБАЙТИ в секунду (тобто 512кілобіт).
    Що мені подобається в сабжевому провайдері, що швидкість не дуже обмежується, при тому що в мене пакет 256 швидкість іноді бувала 2,5 мегабайт в секунду!!!! Фільм 1400Мб скачався за 12хвилин!!!
     
  6. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Та ніби потроху щось роблять, але сильно економлять на персоналі- так не можна. Люди змінюються і ніхто їх нічого не вчить. Мене воно болить, бо займають навчанням персоналу ((((

    Тепер задумали цифрове телебачення - але думаю, що розкрутять його на належний рівень не скорше як за 6 міс. про файлообмін і фільмові сервери то краще не сподіватися, вони їх тепер навіть не рекламують, бо направді вони напівлегальні. а нет вже стабілізувався. за останні 2-3 міс. було 2 зальоти на 3-4 год.
     
  7. petro_lv

    petro_lv Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Інтернет зараз нормальний. Правда, трошки "приторможує" (не тільки в мене, вже від багатьох чув), незалежно від швидкості підключення, але це не страшно. Що стосується телебачення: краще поставити сателітарну антену або під'єднатись до кабельного телебачення. Недавно був в офісі на сихові, цікавився їхнім цифровим телебаченням. Перше, що необхідно, це підключитися до інтернету. Після цього взяти в них в оренду обладнання для цифрового телебачення (100 грн) + плата за підключення (100 грн) + абонплата 30 грн/місяць. І це за 22 канали. Думайте!
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    В мене ніби 1 Мбіт на 1 комп, але в Польщі той 1 Мбіт на 2 компи літає швидше, ті ж ютубівські файли вантажаться швидше.. Не знаю чому так Аірбіт гальмує.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    У меня тож энтот айрбит. Подключил себе на 1Мб скорость... ну че вам сказать некоторые сайты летают, некоторые жутко тормозят.
     
  10. Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    dimalozz, Я знаю різницю між кбайт і кбіт... В мене за угодою було 512 кбіт себто 64 кбайт,а швидкість закачки була в кращому випадку 12-25 кбайт, себто 100-200 кбіт... От і все.
    Чесно кажучи, тємко запилілось. Мені сподобався вислів від Нью_Шрека щодо "розірвіть угоду, заплатіть штраф" який був півроку тому :) Чого цн я маю платити штраф при розірванні угоди, якшо я тим нетом не міг користуватись з причини того, шо останнього тупо в мене не було!
     
  11. starina

    starina New Member

    як скачати фільм з АЙРБАЙТС
     
  12. MEzmerize

    MEzmerize New Member

    starina
    infostore.org рулить
     
  13. Cina

    Cina Member

    Підключений уже більше місяця про що дуже шкодую. Казали, що підключать через 7-м днів - результат 10-ть. Єдиний плюс - інет нормальний, решта то суцільний ужас. Техпідтримки немає як такої - нереально додзвонитися і не відповідають на емейли.

    Оце не було інтернету цілий тиждень бо адміни щось там нове намутили і про зміни не повідомили. Єдиний раз коли я додзвонився за три дні мені сказали, що то в мене проблеми в налаштуванні системи. Хоча вчора інет появився.

    Отож якщо ви хочете мати проблеми з обслуговуванням - підключайтесь.
     
  14. MechaniK

    MechaniK New Member

    Нет фуфло.Єдине що ще стримує це швидкість скачування.Тех підтримка кошмар! Коли проблеми з нетом додзвонитися нереально, просто ігнорують і не беруть трубки. Зриви бувають по декілька разів за день,від декількох хвилин до годин...Останні 5 днів якийсь кошмар,в неті працювати нереально, сторінка завантажуються 2-5хв.
     
  15. oles

    oles Member

    http://news.nag.ru/news/root/news/story17609/
    AT&T один из самых крупных поставщиков интернет-услуг тестирует ограничение объема данных, который подписчики могут использовать в течение месяца.

    Все чаще Интернет-провайдеры США устанавливают ограничения на объем данных, скачиваемый пользователями в течение месяца, как способа сдерживания небольшого количества "качальщиков", использующих большое количество сетевых возможностей. Но ограничения, которые устанавливают Интернет-провайдеры, носят предварительный характер. И компании расходятся во мнении относительно предела ограничений, и стоит ли взимать оплату с пользователей за превышение лимита.

    Первоначально AT&T введет лимит в г. Рино (Reno), штат Невада, а затем продолжит в других местах. Начиная с ноября, компания ограничит загрузки 20 Гб в месяц для пользователей ее самого медленного канала DSL. Скорость при этом будет 768 килобит в секунду. Лимит увеличивается соответственно скорости, предусмотренной тарифным планом, до 150 Гб в месяц на 10-мегабитном подключении.

    Для превышения лимита, подписчики должны загружать канал постоянно на максимальной скорости более 42 часов, в зависимости от тарифного плана. Фактически, использование электронной почты и Интернета абонентом не будет влиять на лимит, но потоковое видео, предлагаемое например компанией Netflix, вполне могло бы. Например, абоненты, у которых скорость загрузки 3 мегабита в секунду имеют ежемесячный максимум в 60 Гб, который позволяет скачивать до 30 DVD-фильмов.

    Лимиты будут первоначально устанавливаться для новых подписчиков в г.Рино, а для текущих пользователей в том случае, если они превысят 150 Гб в месяц, вне зависимости от скорости подключения.

    "Клиенты будут иметь возможность отслеживать использование своего трафика на официальном сайте AT&T. Компания будет связываться с теми людьми, кто достигнет 80 процентов своего лимита. После льготного периода, который ознакомит абонентов с системой, те, кто будет превышать свой лимит, будут платить 1$ за гигабайт, - заявил представитель AT&T.

    Comcast, второй по величине интернет-провайдер и конкурент AT&T в г. Рино, в прошлом месяце официально начал устанавливать лимит на трафик по всей стране на уровне 250 Гб на подписчика. Оператор не взимает плату с абонентов за превышение лимита, но после нескольких предупреждений будет приостанавливать обслуживание. Ранее, размер лимита был засекречен.

    Два других провайдера, Time Warner Cable и FairPoint Communication планируют протестировать лимит трафика на уровне 5 Гб в месяц, который легко будет превышен при просмотре онлайн DVD-видео. Еще один крупнейший оператор связи Verizon пока не планирует вводить лимит на трафик.
     
  16. я так і не зрозумів, звідки можна качати фільми/музику в ейрбайтс (крім інфостора)? чи в нього нема свого сервака?
     
  17. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відеопортал http://film.psihov.net.ua/ або http://10.10.9.3/
    Музсервер http://10.10.9.5/
    А ще краще, зайдіть на форум http://forum.psihov.net.ua/ та все самі прочитайте.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2008
  18. гарно дякую:) а то я вже почав переживати...
     
  19. xik123

    xik123 New Member

    airbit

    Я хочу сказати ,що компанія "Airbites" то повний отстой.В мене є інтернет тої дурацкої компанії.Що я можу сказати ,інтернету майже нема ,дуже глючить вечером.Фу отстой!!!!!!:bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    У мене також цей горе-провайдер.
    До них абсолютно неможливо додзвонитися. Коли виникають проблеми то одягаюся і йду особисто... при вході бачу вже купу знервованих і злих людей які так мило запитуються "А у Вас також нема інтернету?" пробираюся через людей на вході в ту контору і бачу картину як всі матюкають малу і худу чорняву дівчину (нині вона працює козлом-отпущенія)... Прошу дати мені аркушик паперу аби написати скаргу... Народ замовкає. Дописую скаргу, даю читнути бажаючим, дехто переписує.
    Прихожу до дому і нет є. То одна ситуація.
    Нещодавно порізали кабелі (не знаю чи дійсно порізали чи то просто була відмазка на запитання: чого нема нету). Так написала заяву що не збираюся оплачувати відсутніх послуг.
    Але на Сихові нема більше провайдерів, які могли б змагатися з тим Аербацтом в ціновій категорії.. Отой розреклямований бі-лайн глючить ще більше.
    Так що маєм то що маєм. З тими Аербайтами море приколів в мене особисто вже було... набрали малокомпетентний персонал які на запитання дуже цікаво відповідає... ото всьо зібрати і якоммусь гумористу надіслати...

    Для гумору розповім один випадок. Телефоную значть... не пройшло і 45хв, як мого терпіння хватило аби дочекатися поки на тамтому кінці дроту я почую людський голос замість коротких гудків.
    - Ей-бі Україна. Доброго вечора.
    - Доброго, якщо вечір за відсутності нету можна таким назвати - відповідаю їм, називаючи свою адресу і прізвище і номер договору.
    - Будьте на лінії спробую з*ясувати що на Вашій лінії.
    Я телефоную з мобільного, але мені трапилося щастя додзвонитися тому чекаю. Не пройшло і 10хв, як мені відповідають:
    - Ой Ви знаєте, нічим зараз не можу допомогти. Інтернет буде зранку.
    - Чому?
    - У нас певні технічні проблеми.
    - Згідно договору мені мають надаватися послуги за які я оплачую вказану в договорі суму грошей. Хто мені компенсує відсутність послуг? Ти більше що їх більше нема аніж вони є.
    - Вам необхідно звернутися в бухгалтерію. Для цього підіть у найближчий від Вас офіс і Вам нададуть більш повну інформацію.
    - Дякую.
    Запитуюся як звати мого співрозмовника, аби зранку коли не буде нету сказати що мені саме та людина вчора його обіцяла.
    Ранок. Вмикаю комп... ну, звісно... Як ви здогадалися??? Нету нема... Телефоную... сідає батарея... нічого втикаюся в ризетку і дальше телефоную... не пройшло і 30хв. як почула людський голос.
    - чому в мене на вул. ... нема нету? Мені вчора його обіцяла така то така то людина.
    - почекайте на лінії, зараз з*ясую....
    Чекаю... жах.... готова їх там всіх четвертувати... ну нічого... чекаю...
    - Інтернет буде вечором.
    - А мені потрібен зараз
    - нічим не можу Вм допомогти. У нас технічні проблєми. Допобачення.
    Кинули трубку....
    Телефоную ще раз. І мені рекомендують купити нову мережеву карту,о_О бо та що в мене зараз вочевидь пішла спати,о_О оскільки вони по свому обладнанню бачать що все гаразд... В шоці... Раніше так говорили налаштування якісь поміняти там ір руцями прописати... а тут видали про мережеву... Починаю сміятися.

    Хто хоче такого сервісу і хронічних "технічних проблем" цей провайдер саме для вас. скоро буду з ними судитися!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)