AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    А можна попрохати форумчан викласти коротеньке резюме 45-ти сторінок теми. Цікавить питання: підключатися - не підключатися, за і проти :).
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Якщо маєте час і нерви - підключайтесь! ;)

    Додано через 15 хвилин
    Плюси:
    - величезний сервер з фільмами, музикою і т.д., швидкість скачування з нього зашкалює (якщо він працює, звісно);
    - ціна нижча, ніж у інших провайдерів на аналогічні тарифи.

    Мінуси:
    - треба довго чекати на підключення (хоча може і пощастити, якщо ближчим часом у Вашому будинку будуть когось підключати). я чекала місяць;
    - пропадає нет;
    - пітримка нікудишня - не додзвонишся, не допитаєшся;
    - працівники щось плутають з рахунками, приходить рахунок на 100 грн, а має бути 39 грн.

    Висновок: якщо Вам треба нет для того, щоб пошукати час від часу якусь інфу, поспілкуватись, качати музику, фільми і т.д., то можете підключатись.
    А якщо не маєте часу чекати, та і нет потрібен для роботи, то краще на нього не розраховувати, а заплатити більше за стабільний нормальний нет.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Підключайтесь,якщо ви живете не на Сихові))), то все у вас має бути добре. Я поки що задоволений.(Вол.Великого) Правда попередні відповіді на ваш пост чомусь пропали))))))))

    Додано через 56 хвилин
     
  4. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    В мене після їхніх "планових робіт" нет зовсім пропав і досі не появився. Вже третій день. Нікуди не можливо додзвонитися, мудаки!:aggressive:
     
  5. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Цікаво, але факт: розумні люди, хто користується "Аірбітом" і хочуть постійно користуватися інтернетом, мають ще підключеним модем для діал-апу :cowboy:
     
  6. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Звичайно ж модем то добре,тим більше що на резерв можна навіть підключатись через Укртелеком по відкритому доступу, (до речі одна з небагатьох можливостей отримувати нет в кредит,а не по передоплаті) , але якщо йде передоплачена послуга, тим більш безлімітна і пропадає нет на 3 дні,це не просто неподобство, а хамство. В айрбітів інтернет непоганий. Швидкість правда нестабільна,на пакеті 512, може бути 128 а може і 1024 і більше)))))) Якщо зважити що 128 за 100 грн в нас в районі дають кабельні оператори ,то можна змиритись (поки що). А стабільність сподіваюсь буде,бо як відомо стабільність ознака майстерності і класу.
     
  7. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Вчора майже вночі додзвонився до служби підтримки, спробували так/так/і ще так - не підключається. Сказали, що до ранку зроблять. :bazar:
    Нету ще немає :aggressive:
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    А что с муз/видеосервером у Аиров? У меня по крайней мере не работает уже недели две.
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Сьогодні качав по цій адресі http://77.87.152.18/?action=news
     
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    В мене вибиває помилку 503...
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Новый локальный адрес сервера: http://10.10.9.3/?action=news
    http://10.10.9.5 Музон
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Сервер відкрився, а скачати щось зась: "Ошибка!
    Сервер запросил неподдерживаемый метод проверки имени пользователя"
    Як на мене,якщо провайдер каже що підлючитесь до мене,будете мати доступ до сервера з фільмами і музикою, то вони мають бути, скажіть чесно,дамо нормальну швидкість,але сервер скажем платний-то чесно.А якщо це "гнила замануха" то це тільки дратує відвідувачів.:8:
     
  13. nightspeller

    nightspeller New Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    А от і не працюють ці так звані "нові" сервери. І взагалі останніми днями все глючить. Я вже троха шкодую, що підключився до аірбіта, а не до Мартина, наприклад
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    перечитайте угоду...якщо там таке є, то з мене пиво.А взагалі я би запропонував Хвану арендувати Алькар.Мило його відкрите,так що хто підтримує ідею, приєднуйтесь

    Додано через 2 хвилини
    Ну прям біда якась з вами ,пороблено чи шо.В мене працюють,і з локалки і ззовні.Задавайте питання туть http://77.87.152.23/viewtopic.php?f=71&t=5903&start=60#wrap
     
  15. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Добре навіть якщо в угоді немає про доступ до серверів,нехай і я пиво можу поставити,то не проблема. А то, що біда якась з нами,то факт, бо все чітко працює завжди хіба у вас Шреку)) Вечзучий Ви чоловік.:clapping: Просто є проблеми з підтримкою в Айрбітів, то потрібно визнати, в кінці-кінців то не кримінал. Особисто в мене три тижні нормального нету, з дуже нестабільною швидкістю, яка проте мене задовільняє. А підтримку я критикую, бо знаю що то правда, і надіюсь що після нашої критики вона покращиться,і якщо раптом і в мене щось станеться,то я не буду чекати на вирішення проблеми по 3-4 дні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Бублик

    Бублик New Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Не могли б Ви скинути мило п.Хвана, бо вже не раз пробував писати, а каже пошта не вірна!Можна і ПП скинути.Дякую
     
  17. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    В арбітіє є переваги і недоліки, але неправильно побудована компанія залученя клієнтів. Тобто вони рекламуються послугами. які в них храмають на дві ноги і тому потів проблеми з тим у всіх... і в них і в нас... в мене зокрема.
    Натомість не кажуть про позитиви (які є, хоч моглоб бути більше)...
    І така фі*ня виходить.

    В мене після підключення нет ніби є. чому "ніби"? Бо пропадав на 10 год щось два рази. Свідомий того, що для арбітів це й так - "якісний звязок".

    Сервер з фільмами відкривається, але не тягнеться... музику качав.

    Тех підтримка не погана. вона ПРОСТО ВІДСУТНЯ!!!. Я за 4(!!!)місяці ще ні разу додзвонився. Ще навіть як не був підключений пробував питати чого кабель не тягнуть... Але самі (без причини, бо нет був...) дзвонили випитувати чи є нет і все таке, а ще раз дзвонили питали чи є мережа десь за два місяці перед тим, як мене під"єднали
    Так що підключайтесь на здоров'я :)
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Я приходжу до висновку ,що таку політику навязують з-за бугра.Бо на наш хлопський розум вона аж ніяк не вкладується.З чого зробив такий висновок? З того що система авторизації клієнта для наших умов не підходить, ну ні в ...ні в Красну Армію
     
  19. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    Albert.Khvan@airbites.net
    але толку з того мало, не відписує :sad:

    маю його мобільний - його завжди бере, інколи не відразу, але передзвонює. Не вішатиму в нет - бо мене все таки підключили, але на ПП скину (якщо тре - кажіть), бо все таки чекав вчетверо довше ніж "договорювались". ;)
     
  20. User_Rostyk

    User_Rostyk Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    В мене останні дні швидкість і-нету від airbites десь+/-100кбіт/с. Злий, звісно. Коли в якийсь момент швидкість впала до 9 кбайт=72кбіт/с, вже почав шукати інших провайдерів. Але той же "Фарлеп" - 89 грн. за 64кбіт/с... І виходить, що як не крути, airbites безальтернативні?! Фільм-сервер в мене не працює, але 3 дні тому через і-нет качав на 5-6Мбайт/с(!!!). Очам не вірив... :bazar: Тільки то було тоді... З музсерверу вчора качав (теж через і-нет) на 400кбайт/с. Але їхні "приколи" зі змінами ІР локальних ресурсів дістали. Може хтось щось краще порадить? Що то є "Мартин"? Може ще щось є в районі Наукова-Симоненка-Вол.Вел.? Вдячний за відповідь
    P.S. Цілий день фільмсервер не відповідав, зараз о 2год.30хв. ночі качає(біля 1700кбайт/с). Там, видно, ліміт трафіку вдень... :-( А швидкість вночі зараз куди вища, ніж та, що в контракті. Отаке-то.
     
а де твій аватар? :)